Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint a házasság egy...

Akik szerint a házasság egy férfi és egy nő kapcsolata, azok szerint az arabok többsége nem is házas?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem, hogy mi a baj a poligámiával? Fenntartja a nemzetet, a belőle születő gyerek mind a két nemről tud példát venni és még hagyománya is van, tehát minden megvan, amit a melegházasság ellen szoktak felhozni.
2016. aug. 16. 22:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
A demokrácia nem azt jelenti, hogy nekem engedékyt kell kérnem a mátészalkai Pista bácsitól és a Szentgotthárdi Mari nénitől, hogy megházasodjak.
2016. aug. 17. 02:36
 42/66 anonim ***** válasza:
#42:Nem hát,de a többnejűséghez törvénymódosítás kell.Ezt megpróbálhatod népszavazással elérni,vagy ha ez nem tetszik, próbálj meggyőzni egy képviselőt,hogy indítványozzon egy ilyen törvénymódosítást.Hátha megszavazza a Parlament.Sok sikert!
2016. aug. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
Illetve,ez kevés,hiszen a te ötletedhez,"többférjűséget" is törvényesíteni kell.
2016. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Köszönom a bíztatást, de attól tartok felesleges belekezdeni.
2016. aug. 17. 02:47
 45/66 anonim ***** válasza:
Szerintem is,de azért szórakoztató "eszmecsere" volt.Jó éjszakát!
2016. aug. 17. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
80%
Allak növessze meg a bajuszodat!
2016. aug. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
52%

"Jó, akkor engedélyezzük a poligámiát és majd a te kedvedért kutyafülének hívjuk és nem házasságnak, megfelel?"

Meg, de a kollektív bszoda elnevezés találóbb lenne, rövidítve ~kb.

Lassan, de rájöttünk, hogy nő vagy, és több ürge-bürgét akarsz birtokolni, és az a probléma gyökere.

Van azért ilyen, nevezzük ~kb-nak, de már elsőnek megállapítható, hogy nem számol a féltékenységgel és az emberi indulatok többségével. Lenne viszont a jogászoknak elég feladatuk. Elképzeltem ezt először Szicíliában létrehozni...

2016. aug. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Se nő nem vagyok, se nem akarok több férfit birtokolni, nem talált.
2016. aug. 17. 12:00
 49/66 anonim ***** válasza:
Amíg egy magát keresztény-demokratának valló párt van hatalmon, addig kizárt, hogy engedélyezzék a poligámiát.
2016. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
Jó, de nem is ez volt a kérdés.
2016. aug. 17. 13:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!