Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez megfelelő zászlaja és...

Ez megfelelő zászlaja és címere lenne az országnak egy ilyen szellemiségű párt mellett?

2016. nov. 13. 21:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/150 A kérdező kommentje:

Igen, a társadalom által kreált különbségeket szeretném megszüntetni. Szerintem ha azokat megszüntetem megszűnik a heteroszexualitás is, de ezt bonyolult átlátni. Szerintem ha képes vagy egy nőnek öltözött férfiba beleszeretni, akkor egy férfinak öltözött férfiba is képes lennél. A kettő között csak pár ruhadarab van, márpedig te nem a ruhába voltál szerelmes, hanem az emberbe.


És hogy megint hozzak fel ellenpéldát, én nem gondolom, hogy ne tudnék nőbe szerelmes lenni. Még férfiba se voltam, így lehet az első szerelmem is nővel lesz.

2016. nov. 14. 23:43
 42/150 anonim ***** válasza:

Az agy nagy úr! Fel tudsz izgulni olyanra is, amit csak elképzeltél, nem is létezik. Erre bizonyíték minden alkalom, amikor fantáziálas hatásara erekciód van.


Miért célod megszüntetni a heteroszexualitást? Évmilliók óta, amióta két nem létezik, létezik a heteroszexualitás is. Miért akarod ezt megszüntetni? Gondolod, hogy egy pártprogrammal lehetséges ez egyáltalán?


Nem célom személyeskedni, de ez az a pont, amikor az eszme hitelessége érdekében meg kell kérdeznem: hány éves vagy?

Mert ha kamasz, aki még nem volt soha szerelmes, akkor viszonylag oké a radikális szemlélet, de ha már huszonéves vagy idősebb, akkor azt kell mondjam, hogy ne a világot próbáld megváltoztatni a saját szerelmi és szexuális sikertelenséged miatt, hanem fordulj segítő szakemberhez, dolgozz magadon. Ezt nem támadásnak szánom, ne is vedd annak kérlek, csak építő kritikának.

2016. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/150 A kérdező kommentje:

"Miért célod megszüntetni a heteroszexualitást? Évmilliók óta, amióta két nem létezik, létezik a heteroszexualitás is. Miért akarod ezt megszüntetni? Gondolod, hogy egy pártprogrammal lehetséges ez egyáltalán?"


Mert a heteroszexualitás diszkriminatív. Kizársz minden embert a szexuális és szerelmi életedből, mondván, hogy fiú. Rossz mindenkinek. De mondom, szerintem a heteroszexualitás nevelés kérdése. Tehát nem megszüntetni akarom igazából, mert nem is létezik. Úgy kell nevelni a gyereket, hogy nem különböztetjük meg a nemeket és majd nem lesz heteroszexuális.

2016. nov. 15. 18:00
 44/150 anonim ***** válasza:

De így nézve a homoszedualitás is diszkrimináció! Illetve a bármilyen fokú ízlés is!

Én nem szeretem a májat. Ez is diszkrimináció?

Hogy lenne nevelés kérdése a heteroszexualitás? Ez az egyetlen természtes mód a faj fentartádára, évmilliók óta létezik, állatokra is ez jellemző, és szerinted ez nevelés kérdése és diszkrimináció?

És ráadásul rossz mindenkinek. Pff... kinek rossz? Aki ösztönösen az ellehkező nemhez vonzódik, annak? Kérdező, A HETEROSZEXUALITÁS NEM NEVELÉS KÉRDÉSE! Tanulj pszichológiát, mert ez így botrányos...

2016. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/150 A kérdező kommentje:

Nincsenek ilyen pszichológiai vizsgálatok.


De még ha el is fogadjuk, hogy nem nevelés kérdése, akkor se értem miért ne lenne diszkrimináció? Attól, hogy természetes?

2016. nov. 15. 18:41
 46/150 anonim ***** válasza:

Figyelj.

Ez a normális. Enélkül nem léteznének.. gyakorlatilag a gerinces fajok. Innentől kezdve mit kutassanak rajta? Ez az élet rendje, hogy a hím a nőstényt, a nőstény a hímet keresi.

Ha Te ezt diszkriminációnak éled meg, sajnálatos. De ha mindenki szembejön az autópályán, el kell gondolkodni, hogy ki megy rossz irányba...

2016. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/150 A kérdező kommentje:

Tévedés, hogy szükségünk van erre a fentmaradáshoz. Ha már az állatvilághoz hasonlítasz bennünket, akkor említsük meg, hogy az állatok néhány kivétellel kizárólag a fajfenntartásért szexelnek. Nem lesznek szerelmesek az állatok és nem termel a szex náluk endorfint. Csupán ösztönből másznak rá egymásra az állatok, nem azért hogy találjanak egy ellenkező nemű egyedet, aki kielégíti az igényeit. Tehát az állatvilágban nem is létezik az emberi kapcsolatokból ismert heteroszexualitás.


A fajfenntartáshoz szexre van szükség, amit bárki tud csinálni függetlenül attól kivel él együtt.

2016. nov. 15. 22:15
 48/150 A kérdező kommentje:
Meg bizonyára hallottál már olyanról, hogy azzal kísérleteznek, hogy azonos neműeknek úgy legyen gyerekük, mint különböző neműeknek. Mind a két szülőtől öröföl valamit a gyerek. Ez egyelőre kísérlet, de ha sikeressé válik, akkor mennyiben fogod tartani az elképzelésedet, hogy az élet feltétele a különböző neműség?
2016. nov. 15. 22:19
 49/150 anonim ***** válasza:
Nem értele, mi az, hogy tévedés, hogy szükség van a fennmaradáshoz a heteroszexualitásra? Hogy akarsz utódokat létrehozni akkor?
2016. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/150 A kérdező kommentje:
Amit az emberek közt heteroszexualitásnak nevezünk nem feleltethető meg annak, amit az állatok közt párzásnak nevezünk. Teljesen más a kettő oka, célja, folyamata.
2016. nov. 15. 22:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!