Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Németországban ennyire rossz...

Németországban ennyire rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés

A nőknek külön parkolóhely van a bejáratoknál, hogy ne kelljen sokat sétálniuk.

Ez most valami vicc?


2016. nov. 25. 09:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon nincsennek migrancsok, oszt megis eroszakolnak meg noket. Ha nincs szerencsejuk akkor jol meg is verik oket mint a golyataboros fotos, vagy kikialtjak utana a vilag ku..janak mint az uszoedzo sztoriban...
2016. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mannnocska ***** válasza:

"Magyarorszagon nincsennek migrancsok"

Nem igaz.


"oszt megis eroszakolnak meg noket."

Ahogy mindenhol a világon. Ahogy ölnek embereket, ahogy kirabolnak embereket. Bűnözés mindenhol van. Az arányok, és népcsoportra vetíthető arányok amiket nézni érdemes.


"Ha nincs szerencsejuk akkor jol meg is verik oket mint a golyataboros fotos"

Ha nincs szerencséd, akkor meg holnap elüt egy autó. Vagy engem.


Nem tudom mit akarsz mondani. Megfogalmaznád normálisan?

2016. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Az arányok, és népcsoportra vetíthető arányok amiket nézni érdemes. "


Pontosan, ennyi a lenyeg. A helyzet viszont az hogy Nemetorszagban nincs nagyobb bunozes mint Magyarorszagon, nincs nagyobb eselyed hogy megeroszakoljanak mint Magyarorszagon, sot inkabb azt mondanam hogy kisebb az eselyed.


A maradek kovetkeztetest vond le sajat magad.

2016. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
En azt nem ertem mi koze a kozbiztonsagnak a parkolohoz? :-O Amugy annyira nem jellemzo en spec meg nem is lattam, pedig itt elek 2,5 eve. Amugy meg gondolom nem azert van kulon parkolohelyuk, hanem mert egyesek benak... De amugy meg ezen kivul nem tudom feltunt-e mar, de van mozgaskorlatozott parkolo is, sot meg csaladi is...Akkor nekik nem szamit a kozbiztonsag, csak a noknek?
2016. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kamu. Jó pár ismerősöm kint él már, nincs ilyen Németországban. Ott jóval nagyobb a közbiztonság, mint itthon, ott nincs olyan, hogy ,,jaj pont nem működött a biztonsági kamera", ott nincs olyan, hogy a rendőr megmondja csak akkor megy ki, ha már vér folyik, stb. Ott max 1 órán belül már a rendőrségen ülne az elkövető. Itthon meg az a bevett szokás, hogy hiába mondja meg az áldozat még az elkövető személyiének a számát is, akkor se viszik be.
2016. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Kamu. Jó pár ismerősöm kint él már, nincs ilyen Németországban."


[link]


"Seit den 1990er Jahren dokumentieren Studien, dass sich viele Frauen im öffentlichen Raum unsicher fühlen, da sie sexuelle Übergriffe und Gewalt fürchten."

2016. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahogy Magyarorszagon is.
2016. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!