Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi gond a rasszizmussal?

Mi gond a rasszizmussal?

Figyelt kérdés
Én rasszista vagyok, mert a saját rasszomat előrébb valónak tartom, mint a többi rasszt. De ez nem jelenti azt, hogy a többi rasszt gyűlölöm, megvetem, csupán olyan döntéseket hozok, amelyek az én rasszomnak kedveznek, amelyek a saját rasszom fennmaradását biztosítják. Pl nem támogatom a keveredést. Ez épp olyan dolog, mint amikor valaki a családját védi. Te is előrébb valónak tartod a saját családod másoknál. Ha dönthetsz, hogy a te családod egyen vagy egy másik ismeretlen család, akkor egyértelműen a sajátodat választod.
2017. nov. 20. 23:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
36%

Addig oké,hogy minden ember a saját javát,hasznát nézi,illetve a családjáét.


De miért hiszed azt,hogy mondjuk egy veled egy rasszba tartozót hamarabb érdekli a sorsod,mint egy másik rasszba tartozót?


Pont ezért hülyeség a rasszizmus,nem kis közösségekben élünk,nem a rasszok "háborúznak" egymás ellen,hanem az emberek,bőrszíntől függetlenül.


Bennem abszolút nincs rossz érzés,ha más rasszú embert látok.

Múltkor bementem egy kínai étterembe,és azon ámultam,hogy a kínai nő milyen jól beszélt magyarul.


De lehet ez a személyiségemből is fakad,mert nem vagyok rosszindulatú,és nem akarok versengeni alapvetően senkivel.

2017. nov. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
30%
Semmi baj a rasszizmussal, sőt. A baj ott kezdődik, amikor a píszível letompított emberek nem merik vállalni. Esetleg még egy másik rasszt vonzóbbnak is találnak, csak azért, hogy ne mondják rájuk, hogy rasszisták.
2017. nov. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
64%
Semmi, természetes és kívánatos dolog, a saját fajunk és nemzetünk fennmaradását szolgálja. Az állatvilágban is mindenhol megfigyelhető, hogy a más falkába tartozókkal bizalmatlanok. Amúgy a rasszizmus nem egyenlő a fajgyűlölettel, hanem azt jelenti, hogy bizonyos rasszokhoz bizonyos tulajdonságokat társítunk, aminek nagyon is van alapja.
2017. nov. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
29%

"A csecsemo csaladja, a faluja, de lehet hogy az orszaga sem tudta volna kifejleszteni, legyartani azt a gyogyszert. De mivel a vilag masik felen erdekeltek abban hogy ne haljon meg, ezert kifejlesztik&legyartjak&elviszik neki. "


Jaj, a kis naiv :D

A gyógyszeripar tiszta érdek, szarnak rá, hogy ki, hol, hal meg.

Van benne pénz(kifejleszteni a gyógyszert) vagy nincs?

Ez diktál ;)

2017. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, akkor te helyesled, hogy dél Afrikában a feketék üldözik a fehéreket? nem akarnak keveredni velük, előnyben részesítik a saját rasszukat a fehérekkel szemben?
2017. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
21%

"a vilag 90%-a éhezik"


...

2017. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
80%
Szerintem sincs semmi baj azzal, hogy nem szívesen barátkoznék éjszaka minden jött-menttel a nyugati aluljáróban. Szerintem ezzel mindent elmondtam. Aki pedig ellenérvelne menjen le oda éjjel, teljesen egyedül.
2017. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 hájaaa ***** válasza:
29%
Addig jó a rasszizmus, amíg te érzed magad felsőbbrendűnek és te teheted meg azt, h lenézel más népcsoportokat. Csak hát ha az a népcsoport erősebb lesz a tiédnél, akkor ők fognak téged lenézni és szolgaként tekinteni rád. Ez ment évezredeken keresztül, sose vezetett jóra, ha valaki azt gondolja h az Ő fa***a hosszabb mint a tiéd. Ez miatt voltak/vannak háborúk, és ez miatt nyomorodnak meg emberek. Miért? Mert az én népem menőbb mint a tiéd!
2017. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
2%

semmi baj nincs vele, a fajkeveredés 50éve még ugyanolyan tabu volt mint ma a melegek helyzete. ha így haladnak a dolgok még a nemek létezése is ugyanolyan tabu lesz 50 év múlva mint most a fajok különbözősége

https://www.youtube.com/watch?v=TKZ-P97PgxA - így nevelik a népet

ahogy észrevetted, attól mert valami tabu téma még nem lesz hamis, az alma még mindig lefelé esik és lefelé fog esni amíg a világ világ, ugyanígy ezek a dolgok sem változtak csak a közvéleményt változtatták meg a különböző céljaik elérésére.


[link] - régebben az angolok úgy gondolták, hogy az európai az első rassz és, hogy nekik felelősségük a civilizációt széthordani a többi faj között. ahogy látod természetesen ez eddig sosem volt tabu téma és természetesen a saját népedet előrébb tartod mint másokét, egyébként az afrikaiak, ázsiaiak stb is előrébb tartják a sajátjukat a fehéreknél, ezzel semmi baj sincs. a médiában(filmek újságok stb.) terjesztik a 60as évek óta(amerikában) hogy ez rossz dolog, ahogy küldtem bill nyet ugyanígy most a nemeket próbálják nyomni. a rasszista szót egyébként trotszkij találta ki, oszd meg és uralkodj taktika, azonkívül a kommunizmus bevezetéséhez is kellett, mivel a kommunizmus egy nemzettelen fajtalan masszát akart csinálni az országokból(ismerős ma is?).

2017. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
95%

"Semmi, természetes és kívánatos dolog, a saját fajunk és nemzetünk fennmaradását szolgálja. "


Ja,mindaddig amíg ki nem mész külföldre dolgozni:)

Állítólag a magyar szereti legjobban nyírni a magyart:)

2017. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!