Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi gond a rasszizmussal?

Mi gond a rasszizmussal?

Figyelt kérdés
Én rasszista vagyok, mert a saját rasszomat előrébb valónak tartom, mint a többi rasszt. De ez nem jelenti azt, hogy a többi rasszt gyűlölöm, megvetem, csupán olyan döntéseket hozok, amelyek az én rasszomnak kedveznek, amelyek a saját rasszom fennmaradását biztosítják. Pl nem támogatom a keveredést. Ez épp olyan dolog, mint amikor valaki a családját védi. Te is előrébb valónak tartod a saját családod másoknál. Ha dönthetsz, hogy a te családod egyen vagy egy másik ismeretlen család, akkor egyértelműen a sajátodat választod.
2017. nov. 20. 23:53
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Engem totál nem érdekel,hogy az orvos milyen származású,ha jól végzi a munkáját.


Attól,mert mondjuk néger még lehet,hogy jobb egyetemre járt,mint a mi itthoni orvosaink.

2017. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
9%

Az embereknek a "globalizáció" egy nagy léggömb, ami előbb utóbb kipukkan.


És csak az találhatja előnyösnek, aki már attól tőkésnek érzi magát, hogy egy tőkés fizeti a bérét -már ameddig ki tudja használni, ugye-.


Tőlem nyugodtan válasszad direkt a más rasszú orvost, marad nekem a fehér. Tagadhatod, cáfolhatod a pszichológiát, itt ezen az oldalon. Majd meglátnád élesben.


Példát vehetnénk a zsidókról összetartásban (is).

2017. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

A globalizáció az egész piacgazdaság alapja.


Tudom sok ilyen nemzeti kommunista van,aki ebbe nem tud beletörődni.

De valamiért az igényeikből ők sem akarnak leadni.

2017. nov. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
41%

"Attól,mert mondjuk néger még lehet,hogy jobb egyetemre járt,mint a mi itthoni orvosaink."

Minden lehetséges, de nem túl nagy a valószínűsége. Fekete Dákó egyetemi cserediákként érkezett Magyarországra, szóval Afrikában kb. ilyen értelmi szintű "emberek" járnak egyetemre.

2017. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

"a globalizáció az egész piacgazdaság alapja"?


Már mi szerint? Vagy ki szerint, és főleg MEDDIG? Gondolom, ameddig a kerozin tart?


A többire szót sem vesztegetek, akkora marhaság.

2017. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

#26

Senki sincs ott, az én fejemben nem létezik ilyen. Kár, hogy nem születik minden ember egyenlőnek, pedig jó lenne. Sokan egyenlőbbnek születnek. Pl a gazdagok.

2017. nov. 22. 23:52
 37/40 anonim ***** válasza:
#36: Na de, azért a gazdagok sem mind gazdagnak születnek.
2017. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

#37

Én most nem a milliomosokra gondoltam, hanem a milliárdosokra. A bankár dinasztiákra pl, akiknek a kezében ott van a FED is, amit a sok hülye amerikai független jegybanknak tart, ami az állam kezében van, miközben egy teljesen magántulajdonban lévő bank, ami kinyomtatja a pénzt, majd oda adja kamatos kamatra azt az amerikai népnek.

2017. nov. 23. 11:07
 39/40 A kérdező kommentje:
Ők a modern kori földesurak, mi pedig vagyunk a jobbágyok.
2017. nov. 23. 11:07
 40/40 hájaaa ***** válasza:

"Ők a modern kori földesurak, mi pedig vagyunk a jobbágyok."

A jobbágyoknak nem adatott meg h földesurak legyenek, jelen világunkban ez megadatik

2017. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!