Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik sorkatonaságot szeretnéne...

Akik sorkatonaságot szeretnének, azokhoz szól eme kérdésem: Biztosak vagytok benne, hogy minden fiatal számára jó lenne ez?

Figyelt kérdés

A legtöbben azzal érvelnek, hogy sok az ecsethajú páwa, és meg kellene őket nevelni. Nos, én sem szimpatizálok a páwákkal, de most komolyan miattuk, vissza akarjátok hozni a sorkatonaságot? Röhej. :D


De vegyünk példának egy másfajta embert: Csendes, nem nagyon jön ki a kortársaival, kissé antiszociális, rengeteget tanul, érdeklik a tudományok, szeretne minél hamarabb bejutni egy erős egyetemre. Biztos, hogy ő jól járna a katonasággal? Szerintem nem, sőt, lelkileg tönkretenné őt.



2015. szept. 3. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
7%
Na, törölték a hős válaszait az adminok... így most olyan mintha magamban beszéltem volna :D
2015. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:

19: Itt van a hősünkhöz illő nő. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. szept. 3. 19:48
 23/69 anonim ***** válasza:

"Nos, én sem szimpatizálok a páwákkal, de most komolyan miattuk, vissza akarjátok hozni a sorkatonaságot? Röhej. :D"


Most mégis mit vársz tőlük?

A magyaroknak soha nem volt erősségük a logika és a legjobb megoldás megtalálása.

2015. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
11%

"5-ös,azért érdekes lenne ha valami nagy balhé kitörne az országban"


Gondolom már alig várod, te kuruc.info-s, gyökér fax.

2015. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
4%
#2 Te nem férfi vagy, hanem egy nyápic.
2015. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
0%
Még szerencse, hogy te igazi férfi vagy :D Hajrá, menj harcolni, csak engem és a normális embereket hagyd békén :D
2015. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%
#26 Neked sincs jobb érved. Te is menekülnél és itthagynád a szeretteidet, mi?
2015. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:

27: Nem hagyná itt, hanem velük együtt menekülne, ahogy én is.


Úgy látszik, egyeseknek nem a józan eszük az erősségük...

2015. szept. 3. 20:48
 29/69 anonim ***** válasza:
28%

28, látod, ez az aluliskolázottság, funkcionális analfabetizmus. Elolvassa mit ír a másik, de nem tudja értelmezni :)


A családommal együtt hagynálak itt titeket militarista marhákat, hogy öljétek nyugodtan egymást, de nélkülünk.

2015. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
100%

Aztán hová fogtok menekülni? Ott kint ti lesztek a migránsok, akikre köpködni fognak.


Amúgy akkor határzár lesz, gondolod, hogy mindenkit csak úgy hagyni fognak elszökdösni?

2015. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!