Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik sorkatonaságot szeretnéne...

Akik sorkatonaságot szeretnének, azokhoz szól eme kérdésem: Biztosak vagytok benne, hogy minden fiatal számára jó lenne ez?

Figyelt kérdés

A legtöbben azzal érvelnek, hogy sok az ecsethajú páwa, és meg kellene őket nevelni. Nos, én sem szimpatizálok a páwákkal, de most komolyan miattuk, vissza akarjátok hozni a sorkatonaságot? Röhej. :D


De vegyünk példának egy másfajta embert: Csendes, nem nagyon jön ki a kortársaival, kissé antiszociális, rengeteget tanul, érdeklik a tudományok, szeretne minél hamarabb bejutni egy erős egyetemre. Biztos, hogy ő jól járna a katonasággal? Szerintem nem, sőt, lelkileg tönkretenné őt.



2015. szept. 3. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
92%

Határzár lesz :D Úgy mint most is ugye? :D

Ti várjátok, hogy legyen valami háború, hogy lövöldözhessetek? Miért nem mentek ki Szíriába? Szerintem fél óra alatt szereztek fegyvert, beálltok valakihez, és máris lehet lövöldözni. Ti is kielégülnétek, és nekünk is jobb lenne.

2015. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
Mert a te művelt fajtád kell ide kisfiam :D Süt belőletek az értelem, nagy hazafiak, amikor megpusztultok a háborúban, szarrálőtt országgal a Székely Himnuszt énekelhetitek, én pedig már egy biztonságos országban leszek a szeretteimmel :)
2015. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
De gondolj bele, mi lenne, ha mindenki itthagyná az országot? Ti militaristák itt maradnátok, és kiirtanátok egymást. Jó lenne? :D
2015. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
32: Sorkatonaság helyett az oktatási rendszeren kellene javítani, meg normális szülői nevelés kellene, hogy ne legyenek ilyen ostoba emberek, akik akármit megtennének, csak fegyver kerüljön a kezükbe.
2015. szept. 3. 21:12
 35/69 anonim ***** válasza:
6%
Most komolyan gondolod, hogy hadiállapot esetén csak úgy lelécelhetsz?
2015. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
6%
Mi bajod amúgy a Székely Himnusszal?
2015. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 A kérdező kommentje:

37: Nekem amúgy semmi.

Csak az életem kockáztatásával van bajom.

2015. szept. 3. 21:16
 38/69 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom, példa volt :)

Igen, Szíriából ahol nyilván hadiállapot van, nem lécelt le csak úgy több millió ember. Nem 1939 van. (megjegyzem akkor is rengeteg ember menekült el. Nagyon sok lengyel menekült érkezett hozzánk a Kárpátokon át, és rengeteg férfi volt köztük).

2015. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak úgy galamblelkűként homokbadugott fejjel élni.
2015. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
Úgy sem lehet ahogy te élsz, hogy szinte várod már, hogy mikor lövöldözhetsz.
2015. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!