Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik sorkatonaságot szeretnéne...

Akik sorkatonaságot szeretnének, azokhoz szól eme kérdésem: Biztosak vagytok benne, hogy minden fiatal számára jó lenne ez?

Figyelt kérdés

A legtöbben azzal érvelnek, hogy sok az ecsethajú páwa, és meg kellene őket nevelni. Nos, én sem szimpatizálok a páwákkal, de most komolyan miattuk, vissza akarjátok hozni a sorkatonaságot? Röhej. :D


De vegyünk példának egy másfajta embert: Csendes, nem nagyon jön ki a kortársaival, kissé antiszociális, rengeteget tanul, érdeklik a tudományok, szeretne minél hamarabb bejutni egy erős egyetemre. Biztos, hogy ő jól járna a katonasággal? Szerintem nem, sőt, lelkileg tönkretenné őt.



2015. szept. 3. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
90%
Sok szülő és a gyerekei is egy rakás semmirekellők a mai rendszerben.
2015. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

Miért? Mi a baj azokkal akik nem olyanok mint te?

Mellesleg én pl. miben akadályozom a te életedet?

2015. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy nem segítesz a harcban, hanem hagyod az országot. Te akkor nem vagy idevaló, csak rajtunk élősködsz.
2015. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

De nincs harc.

Viszont dolgozom, adózom, fogyasztok. Tehát az országnak bevételt generálok. Te is csinálsz ilyeneket. Szóval egyikünk sem élősködik. Hibás az érvelésed.

2015. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
De ha bekövetkezik, akkor kárt okozol azzal, hogy lelécelsz.
2015. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Senkinek nem ártok vele szerintem, de egye fene, ha ez az ára, hogy megvédjem az életemet és a szeretteim életét, akkor valahogy együtt tudok azzal élni, hogy elmenekültem. És jó döntésnek fogom tartani :-)
2015. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

Itt egyesek olyan ostobák és begyepesedettek, hogy az valami hihetetlen.

Normális ember már csak azért is menekül ebből az országból, mert nem akar ilyenekkel egy helyen élni.

2015. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
54 : "dolgozom, adózom, fogyasztok " = a tökéletes droid.
2015. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 A kérdező kommentje:
58: Lehet, hogy van benne valami. De embereket ölni, és a saját életemet kockáztatni a háborúban sokkal rosszabb.
2015. szept. 3. 22:11
 60/69 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki mondta, de találó:


A háború azoknak gyönyörűséges, akiknek nem kell megtapasztalniuk azt.

2015. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!