Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A World Trade Center elleni...

A World Trade Center elleni támadás (2001. Szeptember 11) szerintetek valóban arab terrorista támadás volt, vagy az amerikai kormány által előre megrendezett színjáték?

Figyelt kérdés
Szerintem az utóbbi, de ki hogy gondolja?

2013. márc. 22. 13:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/297 anonim ***** válasza:
100%
# 8 Ja és ha már furcsaságok, magyarázd el a 7-es épület összedőlését.
2013. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/297 anonim ***** válasza:
37%

"1. Vajon miért nem tűnt fel senkinek, hogy a két torony robbanószerrel van megpakolva?"


Te ha bemész egy épületbe felnézel minden álmennyezetre, résbe, üregbe? Amúgy a "támadás" előtt 1-2 héttel a tornyok tetejét lezárták "felújítás" címszóval. Valószínűleg akkor történhetett a töltetek elhelyezése.


"2. Ha a két toronyt robbantással akarták lerombolni, mi szükség volt a repülőgépekre?"


Hát pont ez a lényege. Hogy úgy tűnjön, mintha a repülő gépek okozták volna a tornyok összedőlését. Csak így tudták ráfogni a dolgot az arabokra.


"3. Mire vártak a robbantók a repülőgépek becsapódása és az épületek összeomlása között?"


A tornyok összedőlését azzal magyarázták, hogy a tűz okozta hatalmas hőben az acélszerkezet meglágyult és az emeletek egymásra omlottak. Szerinted mennyi idő kell egy acélszerkezetet melegíteni ahhoz, hogy teljesen meghajoljon és elveszítse szilárdságát? Az már más kérdés, hogy nem is volt tűz az épületekben, mivel fekete füst szállt ki (azaz oxigén hiányos volt ott benne a levegő és ha nincs oxigén a tűz se ég). Nem lehetett olyan nagy hőmérséklet odabenn, hogy egyáltalán meghajoljanak az acélrudak. A tűzoltók mégis több darabban szedték össze a megolvadt rudakat. Ráadásul termitre utaló robbanószer maradványokat találtak a romok között. Amit mondanom se kell, minél előbb eltakarítottak és beolvasztottak.


"4. Miért ragaszkodtak a irányított robbantáshoz az összeesküvésben résztvevők?"


Miért, szerinted hogy lehet egy épületet úgy lerombolni, hogy semmilyen bizonyítékot ne hagyjon maga után?


"5. Mivel győzték meg a támadásban résztvevőket, hogy honfitársaik halála a nemzet érdekeit szolgálja."


Hallottál már az emberek programozásáról? Szerintem érdemes lenne utánanézned. Hipnózissal simán betudnak programozni bárkit. És ez nem egy összeesküvés elmélet, mielőtt rávágnád. Mivel ez tudományos tény. Nyugodtan utána olvashatsz.


"6. Mi volt az ok, amiért az amerikai kormány úgy döntött, hogy az épületeket fel kell robbantani?"


Na ez egy olyan kérdés, amire nem lehet 1-2 mondattal, vagy akár 1-2 oldallal se válaszolni. De sok szeretettel ajánlom ezt a két csatornát, ha fel akarsz ébredni. Ha tudnál pár dolgot a világ működésével kapcsolatban, neked is teljesen egyértelmű lenne ez a dolog.

http://www.youtube.com/user/PirosPirula

http://www.youtube.com/user/PirosPirula Projekt

2013. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/297 A kérdező kommentje:

1, Mint említettem, 2-3 ezren voltak bent aznap, így az üres emeleteken voltak a bombák.

2, Ember, ez most komoly kérdés volt? Nem lett volna furcsa, ha a két torony csak úgy magától "felrobban" és összeomlik?

3, Így van, a hősök miatt. Hogy mennyit szenved most az USA a csúnya terrorista araboktól.

4, Önmagában nem biztos, hogy csak a 2 repülőtől összeomlottak volna, elő kellett segíteni azt a bizonyos összeomlást.

5, Érdek. Sok-sok pénz az amerikai államnak, és az egyéneknek. Pénzért sok mindenki képes sok mindenre.

6, Egyértelmű. A közel-keleti háború elindítása. Mint ismeretes, a 2 torony összeomlása előtt már megvolt a Közel-Kelet átrendezési forgatókönyve, és az Afganisztán és Irak elleni agresszió tervei. Már csak egy ok kellett, ami miatt ezt benyeli a nép és a világ is.

2013. márc. 22. 17:03
 14/297 anonim ***** válasza:
18%

Én még mindig várom a válaszomat a wtc 7-es épület ügyében.

Szeretném tudni, mit gondolnak erről azok, akik még mindig elhiszik Bush szavait.

2013. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/297 A kérdező kommentje:
Az is egy érdekes kérdés. A WTC 7 épülete úgy omlott össze, hogy semmi nem indokolta azt. Nem ment bele repülő, semmi. Ugyanúgy omlott össze, mint a 2 torony. Magától egy épület összeomlik, ha nem "öreg"? Nem. Abban is bomba volt, fokozva a hatást, hogy mennyire szörnyű ez a terrorcselekmény.
2013. márc. 22. 17:18
 16/297 anonim ***** válasza:
27%

Köszönöm. Nem csak a hatáskeltés miatt csinálták, valamiért az összes wtc épületnek össze kellett dőlnie.

De azok válaszát is várom, akik összeesküvés elméletnek tartják a fent leírt dolgokat.

2013. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/297 anonim ***** válasza:
27%
Lemaradt: erről az épületről nem nagyon beszéltek. Megkockáztatom, hogy mivel a média sem mondott róla semmit, ezért nincs mit elismételni.
2013. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/297 anonim ***** válasza:
74%

#9

1. Az rendben van hogy a tulajdonos benn van, de az ott dolgozó alkalmazottak is? Bemennek nap mint nap dolgozni, abban a tudatban hogy bármikor a fejükre robbanthatják az épületet? Ha nem tudtak a robbanószerről, mert az adott emeleteket lezárták, akkor mi a helyzet a mentésben résztvevő tűzoltókkal, rendőrökkel? Ők se vették észre a robbanószert miközben az épületek kiürítésén dolgoztak?

2. Figyelmedbe ajánlom a WTC elleni 1993-as merényletet. Ha én lettem volna a merénylet kitervelője, akkor azt utánoztam volna. Nincs gond az eltérített gépek utasaival (lásd: United 93-as járata). A "terroristák" nem gondolhatják meg magukat, hogy inkább még se halnak meg. A "terroristák" nem véthetik el a célt.

3. Ezzel nem tudok vitatkozni, igazad van.

4. Nem a kérdésre válaszolsz. Elhiszem hogy irányított robbantás volt, csak azt nem értem miért volt rá szükség?

5. Ismét nem a kérdésre válaszolsz. Ha én a kormány alkalmazottja vagyok (CIA, titkosszolgálat, stb) mivel győznek meg arról, hogy vegyek részt az akcióban? Mi az az ok, amiért azt gondolom, hogy hazai földön, békeidőben, pár ezer honfitársam halála a nemzet számára hasznos?

6. Ha jól értem az Egyesült Államok kormánya, azért vett részt ebben az összeesküvésben, mert a WTC összeomlása jól mutat a tvben? Vagy csak ki akartak segíteni egy bajba jutott vállalkozót, és más nem jutott az eszükbe?

2013. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/297 anonim ***** válasza:
71%
#11 Nem vagyok építész, fogalmam sincs. Nem állítom, hogy minden kérdésre van válaszom. Csak az összeesküvés elmélet gyenge pontjaira kívántam rámutatni.
2013. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/297 A kérdező kommentje:

18

Én is leírtam 6 pontban, amit kérdeztél. Azokra is reagálnál? Csak kíváncsi vagyok a véleményedre.

2013. márc. 22. 17:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!