Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy lassan...

Miért érzem úgy, hogy lassan nagyobb etnikai probléma az országban az átlagmagyar cigányellenes viselkedése, mint az a bűnözés amit időnként elkövetnek a cigányok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/254 anonim ***** válasza:
84%
A probléma nagysága, és a kiváltott ellenérzés arányos. Az USA-ban, meg nem tudom, hogy jártál-e, de ott arányosan, és szám szerint is jóval kevesebb cigány van.
2010. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/254 anonim ***** válasza:
92%

[link]


"A hagyomány, az hagyomány. Egy 2003-as ENSZ-vizsgálat feltárta, hogy a kongói lázadók pigmeusokra vadásznak és megeszik őket, sőt piacokon pigmeus törzsbéli emberek húsát árulták. Sok afrikai hiszi azt, hogy a pigmeusok nem emberek, s fogyasztásuk varázserőt ad a fegyvereseknek."


de most ez lényegtelen, látszik, hogy szánalmas módon tereled a kérdést.


de azért adok alternatíva témát:

bevándorolnak ide afrikaiak akiknél hagyomány a női körülmetélés, azaz ha jól tudom a csikló kivágása rozsdás késsel, kiharapása, stb. ez hagyomány, és ha gusztustalan is, kultúra.


tehát a te idióta levezetésed szerint mi lennénk a rasszisták, mert itt az országban ezt megtiltjuk, és erre lehet fogni, hogy bűnözőkké válnak ugye?



amúgy a kulcsszó: "bevándorló"... aki akarja az érti.

2010. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/254 anonim ***** válasza:
18%
Nem kívánok állást foglalni,de a 73%-os forma nagyon beizgul erre a témára :D
2010. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/254 A kérdező kommentje:
Nem terelem a kérdést, egyszerűen arra utaltam, hogy egy kannibál vagy csiklókiharapó törzs bejövetele lényegesen nagyobb probléma lenne a cigányoknál, de ilyesmin nem kell agyalni, mert nem valóságos helyzet. Nem jönnek ide, nem kell gondolkozni rajta. Ha majd a csiklókivágós bűnözés meg a kannibálbűnözés lesz a probléma, bőven ráérünk akkor silabizálni ezen...
2010. júl. 28. 10:46
 25/254 anonim ***** válasza:
28%

"Nem a rózsadombon lakok, és csomószor tapasztalom az utcán, hogy jönnek a cigányok és semmi sem történik, ugyanúgy viselkednek, mint bárki más, de a fehérek rémülten néznek, és másfele fordulnak, vagy elkezdenek összesúgdosni meg ilyenek."


Én "fehér ember" vagyok, de ha jönnek a cigányok nem nézek rémülten.

Általában köszönök nekik, aztán elmegyek velük inni néhány sört. Pedig "büdös cigány"-nak hivom őket, mégis meghivnak

Szerintem ez igy természetes.


Aki meg rémüldözik, az meg is érdemli.

2010. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/254 anonim ***** válasza:
91%

már bocs, kérdező, de jogosan tettem fel a kérdéseket, persze könnyen kitérsz előle, hogy ez itt most nem létező gond, de arra nem válaszoltál, hogy HA megtörténne, akkor milyen álláspontot is foglalnál? De árulkodó az, hogy terelsz és nem mersz válaszolni, egyértelmű, h egy ilyen abszurd kérdés kiírása után nem fogsz tudni jól ávlaszolni rá, mivel ha elfogadod, hogy a másik 180fokban más kultúrájú embereket toleráljuk, akkor mindenki leugat, de ha nem fogadod el, akkor szintén leugat mindenki, mert előbb még pont az ellenkezőjéről beszéltél. És persze le fog ugatni mindenki azért is, mert nem válaszolsz hanem terelsz.


És azért szerintem a cigányok jelenlegi "kultúrája" nem áll annyira messze etikában és európai tűréshatárban mint a csiklókivágás meg a kannibalizmus.

2010. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/254 anonim ***** válasza:
92%
Ha már emlegeted Franciaországot és a vándorló életmódot, akkor annyit illene hozzátenni, hogy ott, miután nincs bejelentett lakcímük és nagy százalékban analfabéták nincs szavazati joguk se. Így nem kell a politikusoknak a cigányság kegyeit keresni a szavazataikért, úgyhogy nincs is velük kivételezés. Ha valaki lelő egy betörőt - aki cigány - jogos önvédelemből, akkor nem lesz meghurcolva.
2010. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/254 anonim válasza:
93%

Akkor légyszíves mond meg Te merre laksz, mert én is szívesen odaköltöznék, bár én sem lakom rossz környéken. (Elég csak bemenni a városba.) Engem igencsak zavar néhány dolog, amelyeket sajnos személyesen tapasztaltam, vagy a közvetlen környezetemben történt.


1, Becsületes dolgozó ember vagyok, annak a pénznek, amit a cég ahol vagyok, rám költ kb a felét kapom meg -> picit frusztrál, hogy a 2 utcával arréb lakó 6! gyerekes ci*ánycsalád gyakorlatilag kiröhög mindenkit maguk körül, mert olyan jól el vannak a segélyekből és a családi pótlékokból (amit az ÉN fizetésemből vonnak le, majd odaadják nekik). Természetesen hivatalosan nem dolgoznak, de valahonnan mégis futja vastag fuxra, meg bálna mercire. (meg annyi kajára, hogy gyakorlatilag kifolyik az ülséből az ember)


2, Barátnőmmel beültünk egy Burgerbe kajálni. Ingyen wifi van az "étteremben", emiatt gyakran ülnek bent fiatalok, vagy épp ebédszünetüket töltő üzletemberek. Kora este volt, úgyhogy csak egy fiatal srác üldögélt most laptoppal, meg néhány vendég kajált. Jött egy nagyobb társaság, akik hőzöngve, kiabálva, elkezdtek nagy arcúskodni. A kasszás "lánykát", aki kb 10 évvel lehetett fiatalabb náluk, elkezdték sértegetni, mert visszautasította a nagyon kulturált és természetesen burkolt szexuális felkérésüket. Majd pár szendvicset és sültkrumplit is bevágtak hátra, mert állítások szerint "sz*r" volt. Ezekután szerencsétlen fiatal gyerekhez mentek oda, hogy ők most netezni fognak, mert "ku*va sürgős". Ellökdösték a gyereket a SAJÁT számítógépétől, majd közölték, hogy csak 20 percről van szó, szóval ne pattogjon.

Ezzel a kis műsorokkul csak 10 ember vacsorázó ember estéjét tették tönkre. Valahogy a jelenetek után nem esett olyan jól senkinek sem a kaja, ahogy láttam. 1 gyerek rettegett 20 percig, hogy megmarad-e a számítógépe, vagy majd elviszik magukkal, hisz "ku*va fontos". Továbbá egy iskolás lány, aki a zsebpénzét becsületes munkával keresi meg, ezekután biztos még jó pár napig utálattal megy majd a munkahelyére.


3, VII. kerületben sétálva egy általános iskola felé közeledve látom, hogy két körülbelül !!! kb 3. osztályos!!! gyerek áll nem messze az iskola bejáratától. Az egyik már messziről segélykérően néz rám, a másik feltehetően ci*ány származású kisfiú pedig nagyon magyaráz. Majd elkezdi lökdösni szerencsétlen gyereket és 500 forintot követel tőle. Ekkor gondoltam úgy, hogy ideje beleavatkoznom... Ahogy lépek oda, akkor látom, hogy a gyerekek mellett parkoló autóban ott ül a büszke apuka és a szép kifejlett testvérek, akik figyelik, "hogy tanul a legkisebb gyerek". Nem tehettem mást mint lesütött szemmel továbmentem és szerencsétlen 9-10 éves gyereket otthagytam. Mellesleg azóta is nagyon lelkiismeretfurdalásom van a dolog miatt.

Ezt a helyzetet még én, aki 6 éven keresztül boxoltam, is nehezen kezeltem és nem tudtam mit tenni, mert tudtam bármennyire is szeretném esélyem sem lenne... (biztos volt náluk kenyér vajazó kés vagy hasonló is) Akkor gondoljunk bele SZERENCSÉTLEN 10 ÉVES MIT ÉLHETETT ÁT!!! Hogy félhetett???


Na ezek azok amiért nem kedveljük a r*ma honfitársainkat. Én nem vagyok rasszista, nem általánosítok, nem gondolom, hogy minden ci*ány ilyen. De sajnos az évek alatt egyre nagyobb ellenszevvel kezdek rájuk nézni. Nem amiatt mert barna a bőrük, vagy mert más nyelvet beszélnek, hanem amiatt AHOGY VISELKEDNEK. Meglepő módon a kínaiakkal, meg az afroamerikaiakkal semmi bajom nincs. Nekem nem a mássággal van bajom, hanem az öntelt, önző, nagyképű, lusta és hasonló tulajdonságjegyekkel, amik felfedezhetőek náluk.


Lehet úgy olvasni a fent leírtakat, hogy jól van persze, jó sztori stb... De ha komolyan belegondoltok, hogy csak ebben a néhány esetben hány embert bántottak vagy, félemlítettek meg, és ki tudja még hány ilyen van akkor lehet gondolkodni, hogy az én pénzemből örülök-e neki, hogy az állam eteti őket!!!


Csak pár dühítő dolog, amiket tapasztaltam. TERMÉSZETESEN VAN KIVÉTEL IS!!! Én is ismerek olyat akivel még jóban is vagyok, mert szorgalmas és becsületes. DE legtöbbször:

1, Természetesnek veszik, hogy nekik jár (lakás, segély minden) hisz szegény elnyomott kiutált népcsoport de a kilós fux ott lóg szerencsétlen nyakában


2, senki nem számít csak ők. Mindent megtehetnek mert többen vannak (általában így gondolkodnak)


3, a kultúráltság mint olyan náluk nem létezik. Hangoskodnak, hőbörögnek legyen az buszon strandon bárhol


4, borzasztó lusták, a munka az nem nekik való


Sorolhatnám még sokáig, meg mesélhetnék még tröténeteket. De úgysem érdekel senkit. Aki tapasztalt már hasonlókat, az úgyis azon a véleményen van amin én, aki pedig még nem élt át hasonlót az úgysem fogja soha megérteni...

2010. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/254 anonim válasza:
91%
bocs a hosszó hozzászólásért, de muszáj volt kiírnom magamból :)
2010. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/254 anonim ***** válasza:
91%

Visszatérve az eredeti kérdésre.

Azért érzed úgy, mert sérelmedre még nem követtek el bűncselekményt rézbőrü lakosaink. Nem kívánom, hogy a nagyszüleid fejét bucira verjék 2 csirkéért vagy 3e Ft-ért, vagy 10db tojásért. Hogy beköltözzenek hozzád albérletbe és fizetésképp lila monoklikat hagyjanak az arcodon.

A többség nem tud beilleszkedni, nem is akar. A zsidó államhoz hasonlóan nekik is kellene csinálni egy saját országot, körbefalazni és hagyni, hogy egyék meg egymást.

2010. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!