Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem úgy, hogy lassan...

Miért érzem úgy, hogy lassan nagyobb etnikai probléma az országban az átlagmagyar cigányellenes viselkedése, mint az a bűnözés amit időnként elkövetnek a cigányok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/254 anonim ***** válasza:
87%

engem olyan 12 évesen terrorizált meg pár fiatal. egyikük cigány volt, talán ha 10 éves lehetett. A bringámat elvették, a kisgyerek pedig késsel fenyegetett meg.


majd összeszartam magam, hazarohantam. apám jött le velem, addigra a cigánygyerek már elmenekült, a másik két srác meg felpakolta a bringámat egy fára. kellemes élmény volt....

2010. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/254 anonim ***** válasza:
37%

Antiszociális viselkedés gyökerei a szegregáció, nevelés.

A bűnözés gyökere a szegénység.

Az etnikai hovatartozásnak egyikhez sincs köze.

Tudjátok van egy olyan gyönyörű társadalomtudomány, hogy szociológia...

2010. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/254 anonim ***** válasza:
67%
a többi gyerek idősebb volt nálam. valszeg a cigányp.cs nem lett volna nagy arcú ha egyedül van.
2010. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/254 clint ***** válasza:
92%

ha már a kultúránál tartunk a csiklóharapó kivágó törzs, egymással csinálja.

A cigányság az öregekkel, nőkkel, gyengébbekkel.

2010. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/254 doboszoli ***** válasza:
86%

A 11:12-es nagyon a szívemből szólt.

Ott a varázsszó, hogy nem a bőrszín, stb. a gond, hanem

ahogy viselkedik a többségük. A leírt gondok, sajnos nagyon ülnek, ki tudnám egészíteni még oldalakon keresztül, de azt hiszem bárki megtehetné ezt.

Jogoknál azonos elbírálást várnak, kötelezettségnél jönnek a "sajátos kultúrával".

Mindemellett vannak személyesen,ill a médiából ismert cigányok, akiket tisztelni is tudok.Néhány példa:

Mága Zoltán Művész Úr, akiről nagyon sok link magyar vehetne példát, szorgalom, kitartás, adakozás terén.

A borsodi vajda, aki korrektül lát, és értékel dolgokat, stb. Személyes ismerősöm is van, egy horgásztársam, akinél meg sem fordul a fejemben a származása, hiszen tisztességesen dolgozik, magyarfelesége van, aki tanárnő, stb. Napokat horgászunk együtt, közös főzésekkel, sörözésekkel.

Sajnos, a többség nem ilyen.

Tudjátok, mi az érdekes? Természetesen a horgászat hosszú

órái alatt felvetődtek ezek a dolgok, a haverom ,bár romának vallja magát, elítéli a másik kategóriát.

Egyébként aki védi az aljanépet, költöztessen néhány népes családot a szomszédba, egyet a nagyszobába, és pár hónap múlva beszéljünk újra!!

2010. júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/254 anonim ***** válasza:
25%
A szociológusnak írom,hogy hányingerem van a szegregációtól. Komolyan mondom. Én sohasem jártam ún. cigányosztályba és állítom azért tartok ott ahol tartok. Na meg persze szinte mindent apámnak köszhetek. tehát van benne valami amit mond.Engem rendes körülméynek között neveltek,mindenem megvolt,bíztattak a tanulásra stb. Ez nagyon fontos. Bár voltak problémáim abból,hogy cigány vagyok,főleg az általános iskolába és nem a társaim által, pár tanárom elég látványosan megkülönböztetett a többiektől,sokáig azt gondoltam,hogy bebeszélem magamnak...nem kezdtem el vádaskodni,hogy biztos a származásom miatt blabla.73%-osnak írom,hogy sajnálom hogy veled ilyen dolog megtörténhetett.tegnap azért vettem védelmembe a cigányságot(bár inkább magamat védtem a nyilvánvaló provokációval szemben :) )mert kell egy másik nézőpont is. Nem? Ha a cigányismerőseim szidni kezdik a "parasztokat" én akkor őket veszem védelmembe :D
2010. júl. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/254 clint ***** válasza:

Jól teszed. Mindig van kivétel.

HA New Yorkban a harlem mellé költözik valaki megutálja a négereket. Mert csak azt látja, hogy lövöldöznek, fegyverrel mászkálnak, kábszereznek, kábszert adnak el.

De attól függetlenül, ha korházba kerülsz lesz néger orvos is ott, ha templomba mész lesz néger katólikus is ott, és ha bemész a rendőrségre lesz néger rendőr.

2010. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/254 anonim ***** válasza:
28%

néger nem egyenlő cigány.

a négerek nagy arányban fejlődőképesek. néger színészek, orvosok, üzletemberek, munkások, alkalmazottak ,stb..


nah most a cigányoknál elenyésző a tisztességes fajta. közel sem járnak a négerekhez.


25%-os cigánylány a vita veled kicsit más volt a másik témában, komoly értelmezési problémáid voltak, nah meg az, hogy a válaszaim felét nem vetted észre, mert idézem tőled "8 millió dolgom van,nem tudok mindenre odafigyelni".


többségében tartom amit ott mondtam amit te sértésnek vettél, de ha nem gond nincs hangulatom az ottani vitát itt folytatni.



az itten felvetésedre, szegregáció, nem tudom miért van hányingered. valszeg nem tudod, hogy mit tud okozni egy fertőzött sejt a többivel. egy olyan gyerek aki szarik a szabályokra a tanárokra, nem érdekli semmi nem lehet megállítani, az az egész osztályt hátráltatja, sőt meg is fertőzi. Igen megfertőzi, elég megnézni a mai fehér gyerekeket. barátnőm öccse kalocsára jár suliba, cigányváros gyakorlatilag. a srác totál cigányul viselkedik, a beszéde, a viselkedése, persze bnőm szerint még mindig jobb mintha agyonvernék mert nem olyan mint ők.


nem mondom, hogy származás alapján szegregáljanak, hanem viselkedés alapján.


és közben ott tartunk megint, hogy arról beszélsz, hogy mennyire meg lettél különböztetve kiközösítve stb.

ez a legeslegidiótább dolog amit kitalált valami idióta jogvédő.


nagyon sok gyereket közösítenek ki a KINÉZETE miatt. Mert szemüveges, mert vörös a haja, mert fogszabályzós, mert vézna, mert béna, mert másként gondolkodik, stb stb... ezer meg ezer gyerek éli ált napmint nap, köztük én is átéltem, pedig krvára nem vagyok cigány. az én jogaimért ki küzd? Jah mert én CSAK fehér vagyok? Akkor kit is diszkriminálnak? Hol az az egyenlő elbánás?


ha ti is mindenben ugyanannyit kapnátok mint mi, jóból és rosszból is akkor nem lenne ekkora ellentét.

2010. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/254 anonim ***** válasza:
42%
jaj a cigányokat ki kell végezni.. büdös vadállatok!!! cigány ellenesek az emberek!! vesszetek cigányok!!!
2010. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/254 clint ***** válasza:
81%

12:04-esnek marhára igaza van.

Általánosban az egyik csajt azért nézték ki mert jehova tanuja volt, fehér volt. A másik srácot azért mert kövér volt. Ő is fehér. Holott volt 5 cigány is az osztályba.

Éredekes, hogy a szivatásban ők is nagyrészt szerepet vállaltak, sőt ők inditották. Sajnos én is, de már benőtt a fejem lágya. Egyébként az 5-ből kettőnek köze lett a heyli uzsoramaffiához, a csaj meg hát na vajon mi lett???

2010. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!