Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vesztek fel maszkot bevásárlás...

Vesztek fel maszkot bevásárlásnál, tömegközlekedésnél? Ha igen miért/miért nem?

Figyelt kérdés

Érdekel milyen arányban vagyunk

Ne essetek egymásnak😂😂🦠



2020. jún. 13. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
42%

Csak az elvegyules miatt hordom mert tul feltuno lenne ha nem tennem. Amugy egy szemernyit sem erdekel a dolog. Sott meg magamban jol hulyenek nezek mindenkit aki elhiszi ezt a baromsagot. Plusz az elottem elhalado rendorautora is nevetve nezek es jo erzes hogy nez de nem tud belemkotni!

Szoval igazabol egyaltalan nem azert hordom mert erdekel az egesz csak azert hordom hogy erinthetetlen legyek!

2020. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
58%
Én hordok, de csak mert muszáj. Egy közepes méretű városban lakom, itt szinte mindenki úgy hordja hogy az orra sincs benne, én is. Ahogy látom elegük van ebből a majomparádéból az embereknek, aki vírusost akar játszani az tegye, de aki nem akar benne részt venni azt hagyják békén végre az ilyen semmire való idegesítő dolgokkal.
2020. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
66%
Ha éppen el nem felejtem odatenni.....
2020. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
35%

"Inkább az hülye, aki elhiszi, hogy a a maszk meg a 2 méteres táv bármit is ér."


Ok tehát a tudósok hülyék, te meg mindenkinél okosabb vagy /s

2020. jún. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
56%

"

Ok tehát a tudósok hülyék, te meg mindenkinél okosabb vagy /s"


Ők se tudnak semmit se.. eddig végig az volt állítva, hogy azért ennyire veszélyes, mert nem tudhatod ki a beteg..(lappangási idő) és hogy a lappangási idő alatt is fertőz. Mindenki rinyált még itt gyakorin is, h minek a lázmérés a reptereken, hisz tünetmentes állapotban is fertőz...ezért volt az összes intézkedés... Most meg kiadta a WHO (a tudósaid akikről beszélsz), hogy tünetmentes állapotban a fertőzés nagyon ritka. Tehát a maszkot csak annak kell hordania aki beteg vagy aki gyanús.. ennyit erről.

2020. jún. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
61%

15: Olvasd vissza légyszíves mire válaszoltam. Abban kételkedett valaki, hogy a maszk viselés megvéd-e egyáltalán bárkit is.


Az, hogy maszkviselés közben kevesebb bacit, vírust tudsz a környezetbe juttatni, egy tudományosan bizonyított tény. Nem a koronáról beszélek, hanem általánosan.

2020. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
42%
Maszkot ott hordok csak ahol nem lehet bemenni nélküle.Buszon sem hordok,nem is szólnak érte.A maszk akárhogyan okoskodnak itt egyesek semmit sem ér,mivel ugyanolyan hatást ér el mint amikor a kezed a szád elé teszed.A levegőt nem a maszkon keresztül veszed hanem a szélén jön be a levegő a kilélegzett levegő szintúgy.Ha a buszon be van zárva az ablak akkor MINDENKI a buszban lévő mások által kilélegzett levegőt lélegzi be a maszk hézagjain.a maszk akkor lenne hatásos ha az szűrne.
2020. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
52%

17: örülök, hogy te is okosabbnak hiszed magad a tudománynál. A gravitációt nem akarod véletlenül letagadni?


[link]

2020. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
42%
18 -as!Hahaha! Pont úgy van ahogy mondtam és még bizonyítékot is linkeltél róla!
2020. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
59%
19: Na ne itt trollkodj ha megkérhetlek. Kib*szottul nem azt bizonyítja, amit te mondtál.
2020. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!