Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vesztek fel maszkot bevásárlás...

Vesztek fel maszkot bevásárlásnál, tömegközlekedésnél? Ha igen miért/miért nem?

Figyelt kérdés

Érdekel milyen arányban vagyunk

Ne essetek egymásnak😂😂🦠



2020. jún. 13. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/89 anonim ***** válasza:
65%

Mivel forrást nem adtál, így hát én magam kerestem meg a cikket. Itt van:


[link]


Egy a gond vele: nem tüntet fel semmilyen forrást. Hiába mondja azt, hogy "a szakemberek szerint". Ilyet bárki írhat, forrás nélkül nem lesz hiteles.


De ezt kár olyasvalakinek mondani, akinek lövése nincs az érvelésről. Már te magad is elismerted, hogy nyújt bizonyos védelmet a maszk, szóval nem értem mit pattogsz még.

2020. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/89 anonim ***** válasza:
59%
41: A Fideszes média birodalom alapból nem hiteles. Mit vársz?
2020. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/89 anonim ***** válasza:
33%

Én csak most benézek ide, komolyan itt tartunk, hogy pár csökött agyú, ezen lázadozik, hogy nem hord maszkot??? Vagy nem akar? Mi van? 🤣🤣🤣🤣 Aztán jön a gyógszermafffffijjjjja meg a "nemisamszkonlélegzelkeresztülmerúgyamegfulladnál" Ezen k..va jó dumák, akkor röhögök rajtuk.

Jó tudom a hülyéknek is kell játszótér, csak aztán nehogy valaki komolyan vegye a sok sületlenséget.

2020. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/89 anonim ***** válasza:
38%
Vidéki vagyok, csak akkor teszem föl, ha elő van irva, de amugy az inkognitó miatt kifejezetten előnyös bizonyos helyeken...
2020. jún. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/89 anonim ***** válasza:
24%

Amióta kötelező a boltokban, azóta "hordom" de csak az állam alatt,sosem volt még rajta az arcomon, és csak azért hogy ne küldjenek ki. Nagyobb boltokban általában le is veszem, pl.Auchan.

Buszon, postán patikában sosem volt még rajtam.

Kecskemét

2020. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/89 anonim ***** válasza:
32%
Ja, és azért mert utálom meg mert nem érdekel már ez az egész.
2020. jún. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/89 anonim ***** válasza:
56%
Veszek fel mert olyan önző gci vagyok hogy 40 fokban nem akarok kijárási tilalomban otthon ücsörögni.
2020. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/89 anonim ***** válasza:
62%
Mért vennék?
2020. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/89 anonim ***** válasza:
65%

Miért vannak azok a válaszok lepontozva, amik arról szólnak, hogy az illető hord maszkot, és hisz is benne? 🙄

Ennyire bolond világban élünk?

A felelősség az új ciki?🤷

2020. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/89 anonim válasza:
62%

mennyi buta ember...


mondanám, hogy ha ilyen idióták vagytok akkor ne vegyetek fel maszkot, de így sajnos másokat is veszélyeztettek.


ha derogál a maszk, inkább maradj otthon.

2020. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!