Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vesztek fel maszkot bevásárlás...

Vesztek fel maszkot bevásárlásnál, tömegközlekedésnél? Ha igen miért/miért nem?

Figyelt kérdés

Érdekel milyen arányban vagyunk

Ne essetek egymásnak😂😂🦠



2020. jún. 13. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
30%

" beteg stroke-ot kapott később, amit szintén összefüggésbe hoztak vele (az agyat is károsíthatja)"


Hiatalos forrás?


"z USA-ban egy gyermekbénulásos betegséggel is összefüggésbe hozták."


Hivalatos forrás?


" Mivel van gyógymód, lehet ellene tenni."


Kívétel pedig, ha nincs. Tályog alakul ki és nem biztos, hogy meg tudják már menteni az életed. ;).


De ott vannak a szuperbaktériumok.... :) Elkapsz egyet nem segít a gyógyszer, mert nincs rá gyógyszer. Szóval hordjad a maszkot egész életedben, mert bármit elkaphatsz ami megöl....

2020. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
30%

"De ki a tököm beszélt tüdődaganatról? Én egészséges emberekről beszéltem.

"


EGÉSZSÉGES EMBER NEM FOG BELEHALNI! UGYANAKKORA ESÉLLYEL HAL BELE EGY MAKK EGÉSZSÉGES EMBER, MINTHA INFLUENZÁBA HALNÁL BELE! EZT FOGD FEL!

2020. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
62%

"EGÉSZSÉGES EMBER NEM FOG BELEHALNI! UGYANAKKORA ESÉLLYEL HAL BELE EGY MAKK EGÉSZSÉGES EMBER, MINTHA INFLUENZÁBA HALNÁL BELE! EZT FOGD FEL!"


Ne kiabálj. Ideges vagy?

Ez baromság amúgy, és már húszmilliószor cáfolva lett. Egyrészt.

Másrészt, a hospitality rate-je sokkal magasabb a covid-19-nek mint az influenzának. Még a fiatalok körében is. https://www.youtube.com/watch?v=yWUHQaeTf9U

2020. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
40%
Senki nem kiabál. Csak mivel nem lehet formázni, és kiemelni, ezért lett nagybetűvel írva. ;)
2020. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
37%

"Hiatalos forrás?"


Stroke: [link]

[link]


"Hivalatos forrás?"


Itt összekevertem egy kicsit a dolgot, nem gyermekbénulás volt, hanem Kawasaki szindróma-szindróma szerű betegség, de főleg gyermekek esetében: [link]

[link]

[link]

2020. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
62%

"Szóval hordjad a maszkot egész életedben, mert bármit elkaphatsz ami megöl...."


Végre legalább írtál valamit, ami igaz. Ha mindenki hordaná például influenza szezonban, mikor mindenki köhög prüszköl, az igenis sokat jelentene.

2020. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
88%

Én ahol nagyon muszáj, ilyet veszek fel:


[link]

2020. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
57%
Jajjdehogy... eddig se bégettem ezután se fogok!
2021. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
57%
Csak a lehető legszükségesebb mértékig és ideig vagyok hajlandó felvenni, de legtöbbször eltrollkodom egy gázálarccal vagy velencei jokermaszkkal.
2021. márc. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!