Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vesztek fel maszkot bevásárlás...

Vesztek fel maszkot bevásárlásnál, tömegközlekedésnél? Ha igen miért/miért nem?

Figyelt kérdés

Érdekel milyen arányban vagyunk

Ne essetek egymásnak😂😂🦠



2020. jún. 13. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
17%
Még egy mandulagyulladásba is meghalhatsz. :) Azt is eltudod cseppfertőzéssel kapni, a bacit... Szóval erről ennyit.
2020. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
62%

"Az influenzába is belehalnak ennyien évente, mint ebbe"


Influenza idén: 243992

Covid-19: 515798


A számok összehasonlítása remélem megy :) utóbbit ráadásul nem is kapják el annyian, és gyorsabban is nő. Kíváncsi leszek év végére mekkora lesz a különbség a javára, ha mondjuk addigra nem lesz vakcina rá.


"Olaszba egy influenza járvány alatt is dugig vannak a kórházak"


Olyasmi, ami idén történt mégsem történt még sosem :)

2020. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
35%

"Infleunza"

"mandulagyulladásba"


Mindkettőre van gyógymód, szóval ez nem jött össze.

2020. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
26%

"Olyasmi, ami idén történt mégsem történt még sosem :)"


Mert a média felkapta. Ettől függetlenül dugig vannak minden évben a kórházak..

2020. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
26%

"Mindkettőre van gyógymód, szóval ez nem jött össze."


Igen. Az immunrendszer vagy valamilyen viruláns szerek. De attól függetlenül nem biztos, hogy hatásos. Lehet, pont az az 0,001%-ba tartozol, hogy meghalsz.


Mandulagyulladásba is meglehet.., lehet semmilyen antibiotikum nem fog reagálni...

2020. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
35%

"Ettől függetlenül dugig vannak minden évben a kórházak.."


Forrás? Dobálódzol itt vakon mindenféle hülyeséggel de semmit nem igazoltál még forrásokkal. Én pontos számokat és adatokat hozok neked, a forrást is mindig linkelem. Bennem van ennyi tisztelet feléd, úgyhogy a részedről is elvárnám.

2020. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
30%
És azt kihagytad, hogy írtam: TÜDŐDAGANATOD VAN! Ilyenkor egy influenza végzetes lehet, főleg ha tüdőgyulladást kapsz.... Szóval összejött. Megkaptad a példád.
2020. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
30%

"Forrás? Dobálódzol itt vakon mindenféle hülyeséggel de semmit nem igazoltál még forrásokkal. Én pontos számokat és adatokat hozok neked, a forrást is mindig linkelem. Bennem van ennyi tisztelet feléd, úgyhogy a részedről is elvárnám."


Eddig csak a magyar közlönyt láttunk. Semmi mást nem támasztottál alá TE sem. Buktad.

2020. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
23%

"Igen. Az immunrendszer vagy valamilyen viruláns szerek. De attól függetlenül nem biztos, hogy hatásos. Lehet, pont az az 0,001%-ba tartozol, hogy meghalsz.


Mandulagyulladásba is meglehet.., lehet semmilyen antibiotikum nem fog reagálni..."


Igen, lehet hogy meghalsz, de még mindig jóval kisebb esélyed van rá, mint egy Covid esetén. Mivel van gyógymód, lehet ellene tenni. Utóbbiról azt is kimutatták, hogy maradandó tüdőkárosodást, tüdőtérfogat-csökkenést is okozhat. Illetve számos tünetmentes beteg stroke-ot kapott később, amit szintén összefüggésbe hoztak vele (az agyat is károsíthatja). Az USA-ban egy gyermekbénulásos betegséggel is összefüggésbe hozták.

2020. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
29%

"És azt kihagytad, hogy írtam: TÜDŐDAGANATOD VAN"


De ki a tököm beszélt tüdődaganatról? Én egészséges emberekről beszéltem.


"Eddig csak a magyar közlönyt láttunk"


Meg egy euromomo-t a többlethalálozásról, az már nem számít? :) A többi adatot (influenza, autóbaleset, covid) pedig a worldometers.info oldalon találod.

2020. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!