Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gödény...

Mi a véleményetek Gödény György doktorúrról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 05:53
 71/98 anonim ***** válasza:
64%
Éppensággel pontosan tudom, hogy mit csinálnak a konditeremben miatta, mert én is aktívan jártam vírus előtt. Nem tudom, hogy hányan voltak a tüntetésén, pont elegen ahhoz, hogy segítsen a koronavírusnak terjedni. Nem mindegy a kinézete, mert pontosan olyan kokszos tolvaj, mint amilyennek kinéz. Mindenki zavar engem, aki káros. Ő káros. Igen, vannak a konditeremben szabályok, csakhogy a szabályok mellett is lehet vírust terjeszteni, a tüntetésen is lehet.
2020. szept. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
17%

Dehogy jártál te konditerembe. Ha nem tudod hányan voltak a tüntetésen és milyen messze egymástól akkor mire alapozod a vádjaidat? Megindokolni vagy értelmesen érvelni nem tudsz csak köpködsz, mivel konkrétumot nem hallok csak a szubjektív véleményed. Az sem érdekel ha betartották az egészségügyi rendelkezéseket, mert szerinted ők akkor is kiemelt terjesztői lesznek a vírusnak. Kígyót, békát mondasz, mert neked ez az ember ellenszenves, főképp mert bmw-je van meg kokszol, meg nálad talán maszkulinabb vonásokkal rendelkezik.


"gen, vannak a konditeremben szabályok, csakhogy a szabályok mellett is lehet vírust terjeszteni, a tüntetésen is lehet."


Bármi lehet, de a szabályokat nálad okosabb emberek találják ki, szerintem ebben a kérdésben az ő felelősségük a mérvadó. Nem neked kell megmenteni mindenkit, ha te úgy érzed ezek az intézkedések elégtelenek, akkor szorgalomból és mindannyiunk megelégedettségére kérlek zárd el magad a külvilágtól, akkor biztosan nem terjesztesz semmit.

2020. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
76%
Dehogynem jártam és bizton állíthatom, hogy aki kötény fan, veszélyesebb vírus szempontjából, mint aki nem rajongója. Ismerem a közeget, alapból képesek lennének egymást megfertőzni, Gődény videója óta még inkább. Konkrétan vannak akik csak miatta mentek konditerembe és lefogadom, hogy miatta lettek vírusosak is páran. A maszkellenes tüntetésén is lett volna pár pozitív teszt. Tehát Gődény követői veszélyesebbek vírus szempontjából, erre mondtam neked, hogy nem konkrétan a mondata zavar, hanem az egész lénye, a követői felelőtlenek, képesek miatta fertőzni egymást a konditeremben és a maszkellenes megmozdulásokon is. Mellesleg én is maszkulin vagyok, szerintem én inkább vonzóbban maszkulin, nem úgy mint egy gorilla. :D Igen, sajnos én bugyuta magyar ember vagyok, aki nem tudja elnézni, hogyha valaki tolvaj. Ezzel semmi baj nincsen. Hallgassunk a tolvajokra, bebizonyította már, hogy semmit nem ért a politikához, mi azért figyeljük őt. Az is nyilvánvaló, hogy az ő eseményén és az őt kovetők körében nagyobb a fertőzésveszély. Viszont konkrét bajom Gődénnyel, hogyha ennyire érdekel, hogy amikor konditermi videót csinált, akkor az összes hülye fanja azt követte, amit ő mond. Hogyha azt mondta volna, hogy ne menjetek járványhelyzetben edzeni, inkább fussatok otthon, akkor a programozható rajongói azt csinálták volna, csak ő inkább azt hazudta, hogyha edzel=semmitől ne félj. Az is bajom vele, hogy azt mondta, hogyha ő elmegy a boltba majd megfertőz egy öreg nénit ott, az a néni hibája. Ezt kommentben írta, kb ez a lényege.
2020. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék benne biztos, hogy okosabb aki a szabályokat hozza, abban mindenesetre biztos vagyok, hogy kötényed tüntetésén nagyon sok ostoba ember volt, akárkit megkérdeztek, butaságot mondott és az egész eseménye maga volt a fertőzésveszély. :D
2020. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
51%

Ertem, tehat volna, ha, lenne. És te különben is bizton állítod. Meg mindent IS tudsz.

Nem lehet veled értelmesen vitatkozni mert nem vagy tényszerű, nem ervelsz csak beszélsz bele a levegőbe. Ugyanazt fújod egy ideje mint pár sorral feljebb semmi újat nem mondasz. Ez így komolytalan. Először még nagyban allítod hogy mennyire hülyeséget beszélt Gődény utána már azt mondod neked végülis nem azzal van a bajod amit mond..komolytalan vagy szerintem. Nekem senki nem a kötényem. Csak azt az egesz járvány dolgot nem erzelmi alapon kellene megközelíteni, hanem gyakorlati szempontból. Sajnos sem a kormány sem az ellenzék nem ezt teszi.

2020. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
De a hozzád hasonlók sem.
2020. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
100%
Rengeted konkrétumot mondtam neked eddig. Azért nem 1 adott mondatra mentem rá, mert az egész videóskarriere a baj, nem 1 adott mondata veszélyes neki, hanem a rajongói, akik őt követve fertőzik egymást nagyon valószínűleg. Konkrétum kell? Gődény járványkor ahelyett, hogy biztonságos sportra bíztatná a nézőit, tömeges konditermi edzést sulykol. Gődény úgy tesz, mintha a maszk egy elnyomó eszköz lenne, a hülye rajongói meg ezért nem vesznek fel= fertőzhetnek. Még egy tény. Még régen Gődény azt hazudta, hogyha valaki nem sportol, annak tökre tönkremegy az immunrendszere, csak az a baj, hogy emiatt a nézői azt hiszik, hogy ők a terminátorok, semmitől nem lesz bajuk. Ezek nem tények? Akkor mik? Csigaházak? Nézz szét a videóban, amit mindjárt linkelek, az ő tüntetése maga a járványveszély, ez is tény. Mellesleg Gődény pont, hogy érzelmi alapon csinálja ezt, mert elhiteti másokkal, hogy a maszk az egy elnyomó eszköz, amivel ők el vannak nyomva. [link]
2020. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy hülyeség en is láttam a videót, ha pl azt mondja hogy nyugodtan menjetek konditerembe mert LEHET és nem tiltja semmi, és az egészségnek is jót tesz akkor ezzel mi a ptoblémád??

Hogy merészel olyanra buzdítani ami nem tilos?? Ember gondolkozzál már.

2020. szept. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
Most sem mondtál semmi konkrétumot ugyanis csak alaptalanul vádaskodsz. Fogalmad sincs ki kit mikor fertőzött meg, szabályokat betartották e.
2020. szept. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
68%

A telex.hu cikkéböl szó szerinti idézet:


Telex.hu

11. September um 18:37

·

Egy maszkellenes és egy turizmusvédő tüntetést is hozott a vírus péntekre


Németország, Nagy-Britannia és Hollandia után Magyarországon is tüntetést szerveztek pénteken a budapesti Szabadság térre, ahol a résztvevők a koronavírus-járvány miatt bevezetett, “mindannyiunkat érintő korlátozó intézkedések értelmetlenségét” vitatták meg. A kezdésre 150-200 ember gyűlt össze, többségük nem viselt maszkot. A maszkviselést, és más korlátozásokat hevesen ellenző emberek tüntetése nem meglepő, az új típusú koronavírus már a felbukkanásakor vad teóriákat szabadított el. Azóta pedig mindennel összefüggésbe hozták már az 5G-től a globális összeesküvésig.


Ezt lovagolta meg világszerte pár orvos, akik hónapok óta állítják: a vírusnál még az influenza is veszélyesebb, a tesztek megbízhatatlanok, és a maszkviselés semmit nem segít. Mindezeket a WHO és az egyes országok orvosokat összefogó szervezetei is rendszeresen cáfolták. Az óvintézkedéseket betartókat ok nélkül rettegőknek beállító orvosok azonban elég nagy népszerűségre tettek szert, nemcsak külföldön, de Magyarországon is. Ennek veszélye az, hogy relativizálják a járvány mérséklését szolgáló intézkedéseket, pláne akkor, amikor már tényleg mindenki belefáradt a járvány miatt bevezetett intézkedésekbe.


A korábban kamupártokban is utazó dr. Gődény György ismert szereplőnek számít ebben a közegben, hozzá köthető a pénteki tüntetés is. A Magyar Orvosi Kamara múlt csütörtökön kiadott nyilatkozatában róla is szót ejtett, amikor elhatárolódott az egyre nagyobb publicitást nyerő vírusszkeptikus, és a védekezés fontosságát megkérdőjelező csoportoktól, az azokat vezető orvosoktól és gyógyszerészektől.


Ezzel egyidőben a hazai turizmus támogatói is demonstráltak, ők az egész fővárost keresztülszelő autóbuszos felvonulást tartottak. A menet 15 órakor a X. kerületi Expo téren, a Kincsem Park parkolójából indult, majd az útvonal a Hősök tere, a Petőfi híd, a Budai Vár, a Clark Ádám tér és az Árpád híd érintésével a BOK (régebben SYMA) Sportcsarnokhoz ért. A politikamentes felvonulás célja a turizmusban dolgozók munkahelyeinek megmentése volt. a szervezők a pártpolitikai üzenetek teljes mellőzésére szólítottak fel. A szakma ugyanis úgy érzi, hogy a koronavírus második hullámában nem kapnak segítséget, a korábbi állami támogatások (járulékkedvezmény, Kurzarbeit) már kifújtak, és a segítség nélkül maradt szakma utolsó reményei is elvesztek azzal, hogy a külföldiek beutazását ellehetetlenítette a szeptember 1-től érvényes új beutazási korlátozás. Ezzel a belföldi turizmus felélénkülése miatt részben megmentett nyár után az ősz a teljes kiszáradást hozhatja el az ágazatnak.


+ + +


Amíg gőzerővel dolgozunk a Telex indulásán, itt publikálunk híreket és cikkeket. Ha szeretnétek beszállni a lap alapító támogatói közé, itt tudjátok megtenni: [link]

Minél többen álltok mellénk, annál erősebbek leszünk. A Telex csak tőletek függ! Weniger anzeigen

2020. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!