Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Gödény...

Mi a véleményetek Gödény György doktorúrról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 14. 05:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
100%
90: Például, amikor Gődény felhozta, hogy mégis mekkora marhaság ez, hogy ha cukrászdába bemegy az ember elvitelre kérni valamit, akkor maszkot kell viselnie, ha viszont helyben fogyasztja, akkor nem kell, érdemben semmit nem reagáltak rá, hanem gyorsan tereltek.
2020. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki hülye? Itt mindenki!

Ő egy igazi hős!

2021. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 Feketeruhasember ***** válasza:
81%

:D Ez az Üvegtigrisből van. Nem tudom pontosan hogy a hülyét melyik csoportra érted, bár sejteni vélem, ezért csak ennyit mondok:


Pontosan megkaptátok amit akartatok, amiért hisztiztetek. Nagyon remélem hogy soha nem lesz vége már az egésznek, hogy mindnyájan elégedettek legyetek. Én már hozzá is szoktam, felfedeztem benne a pozitív dolgokat, úgyhogy "szarjá sünt" :)

2021. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
86%
Elképesztően rafinált, nagyon okos, teljesen gátástalan, erőszakos, kapzsi pszichopata.
2021. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Az a baj cimbora hogy tartalmában nem tudsz belé kötni, mert ahhoz már nincsen elég gógyid. Csak a semmitmondó mocskolódást tudod fújni te is:) Nem baj győzetek, elértétek amit akartatok. Hurrá :)
2021. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim ***** válasza:

#93: Azt hiszem tudom mire gondolsz.

Gödényről az emberek véleménye az utóbbi időkben drasztikusan megváltozott. Ennek oka az hogy nem annyira veszi komolyan a dolgokat és egyszerűen nem szeretne tenni azért hogy a helyzet ténylegesen megváltozzon, tudása + ereje meg van, magyarul minden hozzá, de ő arra hivatkozik hogy most 18.-án kiadtak egy olyan törvényt ami azt mondja ki hogy max. 500 fő lehet egy tömegben (ha jól tudom), ezért visszamondta a tüntetést. Kb. 30-an voltak tegnap ott, és a neve az sajtótájékoztatóvá vált.

Ezt nagy ívben el kéne legyínteni, és a parlament környékén kéne rendezni egy felvonulást, avagy egy nagyobb tüntetést. De olyan módon hogy tényleg legyen belőle valami említésre méltó, mint például anno 2006-ban.

2021. máj. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 anonim ***** válasza:
100%
Az sem elég, mert 2006-ban sem értünk el semmit. Ide forradalom kell, addig biztosan nem lesz vége a covidiktatúrának. Gődény nem fog forradalmat csinálni, ő beépített ember az ellenállásban.
2021. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem elmebeteg.
2021. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!