Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak en tartom zsarolasnak,...

Csak en tartom zsarolasnak, amit a kormany a vakcinazassal muvel?

Figyelt kérdés
Itt most nem a szabadsagjogok megvonasara gondolok, abból lehetne egy kulon posztot is gyartani. Hanem, hogy tudvan, hogy a magyar lakossag inkabb Pfizerrel/Modernaval/Jahnssennel oltatna, inkabb megvesz jo parszazezer orosz es kinai vakcinát, ami a kutyanak sem kell, mig a nyugati vakcinakat szepen kiosztja a haverok kozott. Es hiaba oltakozna az ember, ha nincs a szamara szimpatikus vakcina.

2021. máj. 3. 02:12
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
18%
Igen csak milyen áron 10-es
2021. máj. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
55%

Na, most írja már le valaki dióhéjban, hogy a mindennapi életedben miért korlátoz a kártya hiánya?


Tömegközlekedni lehet.

Autókázni lehet.

Fodrász fogad.

Teraszon lehet ülni csoportosan, de a néhány méterre kezdődő 100 méteres kihalt utcarészen persze hordanom kell a maszkot!

Benzinkút fogad.

Bármilyen boltba mehetek.

...

2021. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
71%
Még most igen.De ki tudja mit fognak kitalálni.Ez itt a kérdés
2021. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
64%

12."Na, most írja már le valaki dióhéjban, hogy a mindennapi életedben miért korlátoz a kártya hiánya?"


Teljesen mindegy miben korlátoz,a lényeg,hogy emberek között nem teszünk különbséget semmilyen szinten egy demokráciában.

2021. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
70%
Annyi még hogy maszk hordást is ilyen szép lassan vezették be,emlékezz csak vissza szépen.Először csak aki beteg annak kellett aztán már a zárt terekben is kellett mindenkinek és aztán a busz megállókban vagy kijelölt helyeken végül pedig már mindenhol.Nem így történt?Ugye ugye és észrevétlen módon....Most a kártya is lehet ezt a taktikát követi,ez itt a kérdés lényege.Nekem sem fáj a kártya léte csak majd lehet kitalálnak még valamit
2021. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
40%

Na de ez az, hogy ha ennyire nyomni akarják, miért nem teszik egy tollvonással kötelezővé a cuccot?


Akkor esküszöm, dörömbölni fogok az SZTK ajtaján az oltásért.


Márpedig ha nem kötelező, de ilyen álságosan nyomatják, akkor it valami sunyiság van és kész!

2021. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
56%
12-es,most még. De ennek szerintem hamarosan vége. Mindenkit befognak zsarolni az oltásra. Ny-euban már covid21-ről beszélnek.
2021. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
0%
Így van 14-es! (12 és 16 vagyok)
2021. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
19%
Na, gondoltam, már le is lettem pontozva, vigyázzatok, megjöttek a beépítettek.
2021. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
66%
Majd nehogy kredit xarság legyen mint Kínában.Nem állna ellen senki úgysem,a kínaiak is elélnek így.Akkor mennék én amerre látok,az biztos mert ezt már nyelném be
2021. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!