Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak en tartom zsarolasnak,...

Csak en tartom zsarolasnak, amit a kormany a vakcinazassal muvel?

Figyelt kérdés
Itt most nem a szabadsagjogok megvonasara gondolok, abból lehetne egy kulon posztot is gyartani. Hanem, hogy tudvan, hogy a magyar lakossag inkabb Pfizerrel/Modernaval/Jahnssennel oltatna, inkabb megvesz jo parszazezer orosz es kinai vakcinát, ami a kutyanak sem kell, mig a nyugati vakcinakat szepen kiosztja a haverok kozott. Es hiaba oltakozna az ember, ha nincs a szamara szimpatikus vakcina.

2021. máj. 3. 02:12
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
74%
nem nyelném be
2021. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként pedig szerintem ha minden kötél szakad és mindenkit bezsarolnak az oltásra, akkor voltaképpen '22-ben buknak... mert ezt azért nem lehet elfelejteni.


Vagy igen?

2021. máj. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
86%
Eddig a fideszre szavaztam. Többet soha. Biztos vagyunk így egy páran.
2021. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj,hogy nem nagyon kell itt zsarolni senkit ahogy elnézem.
2021. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
93%
Ja, amúgy meg sok terasz egyenlő az elkülönített járdafelülettel... (12 írásomhoz csatolom)
2021. máj. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%

"inkabb megvesz jo parszazezer orosz es kinai vakcinát, ami a kutyanak sem kell,"


Így vagy úgy, de pármillió valahogy mégis elfogyott már belőle...


"mig a nyugati vakcinakat szepen kiosztja a haverok kozott. "


Te melyik országban éltél az elmúlt 10 évben, ahol például a tanárok a kormány barátai voltak??? Hát a krónikus betegek? Szerinted legalább ez a két csoport a jelenlegi kormány barátai?

2021. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
81%

12es

én az állatkertet azért sajnálom.

oda kb 2 havonta elmentem a gyerekkel.

a hosszú bezárás után már terveztük, hogy most hétvégén megyünk, de mivel engem nem engednek be majd kártya nélkül így ez kimarad.


múzeumba dínó csontvázakat, lovagi páncélokat, kardokat és múmiákat is nagyon szeretünk nézegetni, ez is kilőve.


persze moziba sem tudunk menni.

és valószínűleg játszóházba sem...már ami megmaradt, mert a többségük csődbe ment elég gyorsan a fidesz hálás nemgondoskodásának köszönhetően amivel támogatta a vállalkozókat.


persze 1000 másik módon is jól tudjuk érezni magunkat, de ezek alap programok voltak amiket már nagyon vártunk.

2021. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
29%

Honnan veszed hogy kutyának sem kell?


Vannak akik direkt a szputnyikkal oltatták magukat. Az a leghatékonyabb az eddigi mérések szerint!

2021. máj. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
19%
Sputnik, Putintól.
2021. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
20%
Nincs ebben semmi zsarolás, szerintem.
2021. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!