Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jövőre is a Fidesz nyer,...

Ha jövőre is a Fidesz nyer, tervezed-e, hogy külföldre költözöl?

Figyelt kérdés
Ha nem, indokold meg! Ha igen, melyik országba?

2021. jún. 3. 10:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez az ország az enyém is. Mindenki nem mehet el innen.
2021. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Tul oreg vagyok mar ahhoz. Majd tulelem valahogy.
2021. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Csak akkor ha ki akarja léptetni az országot az EU-ból.
2021. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Nem a napi politikától függ az életem, akkor is elvagyok itt, ha Orbán van kormányon és akkor is, ha más.
2021. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem ezen fog múlni, bárki váltja akkor is tervezett a külföldre való költözés.
2021. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
4%
Én biztos hogy nem fogok szavazni, de elmenni szavazni sem fogok, és el költözni a mennybe akarok egy másik testben. Jó választas. Elegem van ebből az emberiségből
2021. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
51%
Itt élek de már külföldön dolgozok.itt semmi értelme adózni,minden amit utánam fizetnek kidobott pénz hisz semmit nem látok belőle viszont.eü ellátás már most sincs,jobb ha a közkórház közelébe nem megy az ember.nyugdíj sem.lesz, akkor meg minek szívjak itt?
2021. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
46%
Nem, de remélem, hogy sokan elmennek emiatt.
2021. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
68%
Nem ettől függ, hogy hol élek. Akkor megyek külföldre, ha itt nagyon ellehetetlenítenek. Szeretem a magyar tájat. Nem vagyok elégedett a Fidesszel, az ellenzékre fogok szavazni, de ott még nem tartok, hogy mindenképpen külföldre menjek, ha a Fidesz nyer, illetve reménykedek abban, hogy a 2/3-ot mindenképpen bukják, akkor is, ha nyernek, és azzal én már biztosan jobban járok.
2021. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
12%

#7. "akkor meg minek szívjak itt?"


Nézd. Menj nyugodtan, de ez ugye akkor lenne fair, ha magaddal vinnéd egy nyugdíjas hozzátartozódat is, mert különben az itthon maradók dobják össze az ő nyugdíját/ellátását is. Arra azért még ez a "szar" ország is jó.

2021. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!