Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha jövőre is a Fidesz nyer,...

Ha jövőre is a Fidesz nyer, tervezed-e, hogy külföldre költözöl?

Figyelt kérdés
Ha nem, indokold meg! Ha igen, melyik országba?

2021. jún. 3. 10:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%

"de ez ugye akkor lenne fair, ha magaddal vinnéd egy nyugdíjas hozzátartozódat is, mert különben az itthon maradók dobják össze az ő nyugdíját/ellátását is"

Másik felhasználó vagyok, de egy nyugdíjast csak akkor tudsz mozdítani, ha ő is menni akar.

2021. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem, ha csak nem tervez valami olyan csodálatos dolgokat a Fidesz, amivel teljesen ellehetetleníti az életemet.
2021. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
95%
10) jó nagy tévedésben vagy.de sebaj mert itt vagyok: szóval a nyugdíjas már befizette a járulékait,ezt kapja vissza az államtól (hogy mennyit az most nem fontos.)arról nem ő tehet hogy az állam nem tud gazdálkodni és már előre elköltötte az illető begizetéseit.remélem segítettem megérteni a lényeget.szóval a nyugdíjas családtagomat ebből a szempontból nem kötelességem kivinni.
2021. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
#11. Képletesen értettem. :) Nekem bőven elég lenne, ha egy távozó honfitársunkra a külföldön töltött ideje alatt ráterhelnénk egy nyugdíjas rokona nyugdíj- és ellátási költségeit. Mert az úgy nem fair, ha az illető már nem itt adózik, nem itt fizet járulékokat, meg még szidja is a hazáját, hogy az milyen szar, a nyugdíjas rokonát meg majd tartsuk el mi, és még hallgathatom a szomszéd nénitől azt is, hogy szegény csak Skypeon tud az onokával beszélni. Hát egy picit én ezt már unom. :)
2021. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
39%
#13. Azokat a befizetett járulékokat a temetőben kell keresni, elég nagy tévedés, hogy abból kap vissza ma bármit is a mai nyugdíjas, amit ő egykor befizetett. A valóságban a jelenleg dolgozik tartják el, én is nagyon örülök, hogy segíthettem. Így aztán senkit nem érdekel, hogy 45 év szocializmus nélkül hogy lett volna ideális, most ez van és kész. Nekem sem tetszik, de tény, hogy aki külföldre távozik, az egyszerűen kiszáll egy kockázatközösségből. Jó ez a szabad munkaerő-áramlás, csak a korrekt elszámolás hiányzik egy kicsit belőle.
2021. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ne egy nyugdíjast vigyél magaddal, hanem az egész Dk-s szektát, ha lehet.
2021. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
30%

15) pont ezt írtam én is, vagyis hogy nem azt kapja vissza..

De ismétlem hogy erről nem a nyugdíjas tehet.

'Azokat a befizetett járulékokat a temetőben kell keresni,'-ezt viszont nem értem.az államkasszában kell keresni.

'A valóságban a jelenleg dolgozik tartják el'-az már régen rossz,pont ezért kell menekülni de ezt is írtam fentebb.

'én is nagyon örülök, hogy segíthettem'-kötelességed adót fizetni ha örülsz neki ha nem.ahhoz viszont jogod van hogy normálisan megélj a nyugdíjadból itt az eu-ban,ne pedig az utcák kukáit kelljen átfésülni élelem után kutatva minden nap.

'Nekem sem tetszik, de tény, hogy aki külföldre távozik, az egyszerűen kiszáll egy kockázatközösségből.'-mert ez az ország egy süllyedő hajó.már most százezrek kukáznak,sejtheted mi lesz itt 20 év múlva.

2021. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
80%
Nem megyek sehova..
2021. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
70%
Nem megyek, itthon is jól keresünk, megvan mindenünk
2021. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
26%
Hát én akkor fogok inkább ezen gondolkodni,ha NEM a Fidesz nyer.
2021. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!