Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
 121/148 anonim ***** válasza:
100%

"A Bibliában egyértelműen le van írva : Ne paráználkodj!"

A "Meseország mindenkié"-ben meg más van. Egy mesekönyv onnan, egy innen. Ezzel nem megyünk sokra.

2021. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/148 anonim ***** válasza:
91%

140-nek: [link]


[link]


biztos vagyok benne, hogy a tudósok 98 százaléka ostobaságnak tartaná a kormány döntését:)

2021. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/148 anonim ***** válasza:
9%
141-es, megértenéd, hogy a törvénynek nem a homoszexuálisok gyógyítása, hanem a melegpropaganda betiltása a célja!
2021. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/148 qkker1 ***** válasza:
100%

"Haver, mikor láttál hetero propagandát?? Mikor akartak a heterok gyerekeket célozni a szexualitásukkal??"


Általános iskolában biológia órán!

2021. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/148 anonim ***** válasza:
87%
#140 annál korábban is. oviban kit nem kérdeztek meg, melyik csoporttársa tetszik neki/szerelmes belé? kit röhögtek ki, mikor azonos neművel válaszolt?
2021. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/148 anonim ***** válasza:
9%
A hetero propaganda normális, míg a homokso nem az! Tudom liberálisok ti képtelenek vagytok fölfogni a különbséget!
2021. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/148 anonim ***** válasza:
87%
már megint ez a normalitás. mit jelent ez?? mi a normális? definiáld már légyszi, mert így nem értem mire gondolsz
2021. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/148 anonim ***** válasza:
10%

Az embernek, mint minden fajnak a végső életcélja a fajfenntartás, utódnemzés és a homoszexualitás-ideológia ennek a szöges ellentettje!


Ja, és ne gyertek az orális és egyéb ilyen szexxekkel, mert ezeket, már kitárgyaltuk......................................

2021. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/148 anonim ***** válasza:
88%

"Az embernek, mint minden fajnak a végső életcélja a fajfenntartás, utódnemzés és a homoszexualitás-ideológia ennek a szöges ellentettje!"


Tényleg meglepődök, hogy az emberiség egy része megmaradt az állat szintjén. Esznek, bas*nak, xarnak és aztán meghalnak. Az ember úgy hiszem kellene már olyan fejlett szinten álljon, hogy ne ragadjunk le ennél a "szexelj, hogy fennmaradjon a faj" dolognál.

Ha a Föld összes embere hirtelen homo lenne, akkor is fenn tudnánk már tartani a fajt.


Amúgy nem értem, mi ez a "melegpropaganda" dolog, ami itt fröcsög mindenkiből. Én soha senkit nem hallottam még azt mondani, vagy akár sugallni, hogy "legyél meleg". Ellenben az igen, hogyha valaki meleg, akkor is ugyanolyan normális ember, mint egy heteró, és hogy két azonos nemű ember is egy család. Ez már propaganda arra, hogy legyen a gyerek is meleg? Hűha, vannak bajok a fejben.

2021. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/148 anonim ***** válasza:
0%

"Tényleg meglepődök, hogy az emberiség egy része megmaradt az állat szintjén." Nem vagyunk az állatok szintjén, de attól még az alapok megmaradnak, ne forgasd ki a szavaimat!


"Ha a Föld összes embere hirtelen homo lenne, akkor is fenn tudnánk már tartani a fajt." Te jól vagy, szerinted, ha egy évtizedig, mindenki homo lenne, akkor fennmaradna aa faj?!?! Nem tudnak gyereket szülni, úgyhogy szinte azonnal kihalna!


"Ellenben az igen, hogyha valaki meleg, akkor is ugyanolyan normális ember, mint egy heteró, és hogy két azonos nemű ember is egy család." Nem család, ezt az utóbbi időben a libsik próbálják mindenbe belemagyarázni, a történelemben a homokosokat, soha nem tekintették egy családnak!


"Ez már propaganda arra, hogy legyen a gyerek is meleg?" Igen, sajnos nyugaton tényleg ez van!


"Hűha, vannak bajok a fejben." A te fejedben lévő gondoknál, a mi fejünkben sincsen nagyobb baj.....................

2021. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!