Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
 131/148 anonim ***** válasza:
100%

"Te jól vagy, szerinted, ha egy évtizedig, mindenki homo lenne, akkor fennmaradna aa faj?!?! Nem tudnak gyereket szülni, úgyhogy szinte azonnal kihalna!"


Nem is tudtam, hogy a homoszexualitás egyből egyenlő a meddőséggel is.

2021. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/148 anonim ***** válasza:
0%
mért, szerintegy egy homoszexuális férfi párnak lehet született gyereke, az örökbefogadás, nem szaporodás!
2021. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/148 anonim ***** válasza:
100%
Ismét megkérdem a .......-től: ki kell irtanunk a meddőket, inceleket és a tudatosannemgyereketvállalókat is? És csak úgy mellékesen, neked van gyereked?
2021. jún. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/148 anonim ***** válasza:
0%
149-es, vak vagy, vagy nem tudsz olvasni? Hol írtam azt, hogy ki kell írtani a melegeket?
2021. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/148 anonim ***** válasza:
88%

"Az embernek, mint minden fajnak a végső életcélja a fajfenntartás, utódnemzés"

nem mondom hogy nem fontos része, de mint civilizált faj, ezen túl tudunk lépni. nem kizárólag az ösztöneink irányítanak minket.


"a homoszexualitás-ideológia ennek a szöges ellentettje!"

a természetes úton való szaporodásnak igen. na nem azért mert a melegek meddők, hanem mert értelemszerűen a másik nemmel nem szívesen lépnek szexuális kapcsolatba, ami érthető. de a történelem sokár többszáz évig kellett tettetniük, hogy heterok, ezért ellenkező neművel alapítottak családot. tehát gyermeket lehet nevelni melegként is.


"az örökbefogadás, nem szaporodás!"

nem, de szerinted a megcsinálásnál annyiban marad a felelősség? szokták mondani hogy a gyereket nem csak megcsinálni kell, fel is kell nevelni! a hetero párok sorra dobják ki az újszülött gyerekeket, mondván ők letudták a felelősségüket a megcsinálással? dehogy! egy meleg pár semmivel sem alkalmatlanabb a gyereknevelésre, mint egy hetero pár (vér szerinti vagy örökbefogadó) vagy egy egyedülálló szülő. az árvaház viszont mindig is alkalmatlan volt.

2021. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/148 anonim ***** válasza:
100%
ja és még midnig nem magyaráztad meg mit értesz normális alatt
2021. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/148 anonim ***** válasza:
0%

De, megmagyaráztam, az a normális, ami az emberiség több évezreden át kialakult erkölcsibe belefér és a homoság, nem fér bele!



Egyébként, nem tudom hol tanultad a biológiát, de a szaporodási ösztönön nem lehet túllépni, ez tényleg a "génjeinkben van"!

2021. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/148 anonim ***** válasza:
100%

"az a normális, ami az emberiség több évezreden át kialakult erkölcsibe belefér és a homoság, nem fér bele!"

ókori görögök, rómaiak, japánok, amerikai őslakosok? csak az újkori monoteista vallásoknál divat a másság üldözése. de ha a múlttal példálózunk: a női egyenjogúság is rossz szerinted? az se volt sokszáz (ezer?) éven keresztül. vagy a balkezesség elfogadása. valamikor azt is tiltották, átnevelték.


"a szaporodási ösztönön nem lehet túllépni"

tudatos gyermektelenségről hallottál már?

2021. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/148 anonim ***** válasza:
100%
úgyhogy nekifuhatsz a definiálásnak mégegyszer
2021. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/148 anonim ***** válasza:
0%

154-es nem nem volt elfogadott ezeken a helyeken sem, mindehol elutasították!


"tudatos gyermektelenségről hallottál már?" Az egész emberiség szintjén fogalmaztam, nem egy két tudatos gyermektelen alapján!

2021. jún. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!