Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az abortusz elleneseknek mi a...

Az abortusz elleneseknek mi a bajuk vele?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy egyes embereket miért zavar ennyire, hogy egyes nők mit csinálnak a saját testükkel.

2022. ápr. 14. 19:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
7%
Akkor a női körülmetélés se gond. Elvégre kit érdekel egyes nők mit csinálnak a saját testükkel?
2022. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Isti22 ***** válasza:
73%

Az a fő érv, hogy az már nem csak a nő teste, ezért nem rendelkezhet szabadon vele.

Aztán vannak különböző álláspontok, hogy ezt a fogantatástól vagy valahanyadik héttől számítjuk.

2022. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
14%

Azért, mert bizonyos kortól a magzat már érző,lélegző lény.


A nagyszüleim faluhelyen laktak, rendszeresen veszekedtem velük, amiért a kiskutyákat kiscicákat "elemésztették".

Sokkal jobb ivartalanítani, de hiába magyaráztam nekik.



Az abortuszt csak akkor szabadna engedélyezni, ha:

-nemi erőszakból fogant a magzat

-beteg,fogyatékos (down kór..stb)

-veszélyezteti az anya életét

-az anya kiskorú


Nem lehet kifogás,hogy valaki cseszett a védekezésre.Ha mégis így tett, viselje a következményeit és vállaljon felelősséget tetteiért.

2022. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
12%
#3: Szerintem a Down-kórosoknak is joga van megszületni. Nem vagyok híve a "fajtanemesítésnek".
2022. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
15%
Nem értik sokan, milyen egy magzat. Nem, az nem a nő teste, hanem a saját gyereke... És képes megöletni. Egy magzat már ember, csak fejletlen. De egy baba is fejletlen. 1 hónaposan már a szíve is ver.
2022. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
17%
Nekem az a legnagyobb bajom az abortusszal, hogy nem annak hívjuk, ami: magzatgyilkosság.
2022. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként én azért utálom ezt, mert a balosok ezt nem tartják problémának, miközben a fiatalok felelőtlen szexuális életét azt nagyban támogatják. Apuka is csak mosolyogva biccent, ha a kisfia már elvesztette a szüzességét.
2022. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
82%

1: aki saját magát metélteti, az tegye.

A gond az, hogy ilyen talán nincs is.

2022. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
79%

Nekem onnantól hiteltelen az abortuszellenesség, hogy az illető húsevő.

"Az vesse az első követ, aki ártatlan..."

2022. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%

4#


Mitől fajtanemesítés?

Ha az abortusz valamikor indokolt, akkor az afféle rendellenességek kiszűrésekor.

2022. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!