Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy lehet, hogy a 444-Tele...

Az hogy lehet, hogy a 444-Telex közönsége állítólag a leghumanistább, legtoleránsabb közösség, mégis véres szájjal védik az abortuszt?

Figyelt kérdés

Az abortuszt, ahol a doktor szikével benyúl a nő hasába, ott felaprítja a magzatot, majd kiszipkázza porszívóval. Lehet szépíteni, de ez történik a gyakorlatban.

Ezt egy ilyen ultraliberális "értelmiségi" hogyan védheti meg, sőt kapálózhat a nők "önrendelkezéséről", miközben egy emberi életet oltanak ki ezzel a legbrutálisabb módon? És ne jöjön senki azzal, hogy "az csak egy sejtcsomó", mert nem az. És nem is a nő teste, mert én sem anyám teste vagyok, hanem a sajátom...



2022. máj. 10. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
29%

Igen, ez egy nagyon jó meglátás, hogy a halálbüntetés az ki van zárva, de a 9 hónapos csecsemőt agyon lehet ütni.

Mer hatalmas trauma!!4!44

2022. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
25%
Abortuszpártiak: ti mit tesztek a gyerek érdekében?
2022. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
62%
#12 nem vállaljuk őket, ha nem tudjuk biztosítani nekik a stabil és biztonságos életet. Abortuszellenesek! Ti mit tesztek a megszületett gyerekekkel? A szegénységbe született gyerekekkel? Az árvaházban/intézetben élő gyerekekkel?
2022. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
87%

#10 ez egy baromság. Nőknek készült cukiskodó "kispapa" jujujuj illusztráció, aminek nem sok köze van a valósághoz.


Halálbüntetést sok olyan ember is kapott aki ártatlan volt... Nézzél csak utána.

Egyébként nő hogy ha el akarja vetetni a gyerekét, akkor elveteti (hasba rúgatás, leugrik valahonnan, népi praktikák), max úgy, hogy többé már nem is lehet neki...

2022. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 Dzsonszi ***** válasza:
20%
#13 Nem, ti ehelyett legyilkoljátok őket, mennyivel többet tesztek az ő életükért mint mások :D Nehogy már úgy kérd számon másoktól, hogy mit tesznek a gyerekekért, mikor te az első körben kikapartatod őket
2022. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 Dzsonszi ***** válasza:
26%

#14

Két kérdésre válaszolj már légyszi.

Mikor videófelvétel van arról, hogy egy ember egy tök ismeretlen másikat szórakozásból bekur a metró alá, aki emiatt meghal, az szerinted nem érdemli meg, hogy agyonlőjjék? Mit szólnál, ha épp anyukádat b@szták volna be oda, akkor is azt mondanád, hogy jaj szegény ne öljük meg.

Másik kérdés azoknak, akik szerint nem gyilkosság megölni a magzatot, mert az anya testének része. Ha én ha odamegyek egy terhes nőhöz és hasba rúgom, úgy hogy az elvetél, az nem számít gyilkosságnak? De ha az anyja öltei meg az nem számít gyilkosságnak?

2022. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
31%

Nem gyilkosság. Hogy is lenne az? Nem több, mint egy nem kívánt parazita. Vagy szerinted az az ember, aki így gondolkodik a magzatról, majd felelősségteljes, jó anya lenne? Vagy az a pár, akik védekezni sem tudnak normálisan, majd pont egy gyerek szükségleteit fogják tudni hibátlanul ellátni?

Szerintem ilyen helyzetben az a felelősségteljes döntés, ha nem vállalsz valamit, amiről nem tudsz/akarsz gondoskodni.

Ellenben az abortuszellenesek ráerőltetnék ezt az egészet a gyakran egyedülálló nőre, aki nem akarja ezt. Gyakran anyagilag sem bírná a nő, nem tudna megfelelően gondoskodni róla. Tehát az ilyen helyre született gyerek érdekében ti mit tesztek? Vagy csak belepofázni tudtok mások életébe?

2022. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
25%
Nem csak ott. Én is beszélgettem már a témáról liberális emberekkel, és mindössze annyitól, hogy leírtam, mi történik, válogatott ocsmányságokat vágtak a fejemhez. Gondolom, rossz a lelkiismeretük, mert valahol ők is érzik, hogy az abortusz igazából mi is. A legérdekesebb mégis az, hogy a hihetetlenül toleráns, felvilágosult liberális emberek rendre parazitaként, sejtcsomóként és hasonló dehumanizáló nevekkel hivatkoznak a magzatra, de ha te egy melegre azt mondod, hogy b*zi, attól meg kiakadnak. Érdekes.
2022. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
37%
#16 ez tök olyan, hogyha én odamennék hozzád, és egy láncfűrésszel levágom a lábad, az bántalmazás, de ha egy orvos teszi a kórházban, akkor műtét, amibe beleegyeztél. Nem bonyolult
2022. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
20%
#13: Képzeld néhány évtizeddel ezelőtt sokkal rosszabb anyagi körülmények között éltek emberek, mégis vállaltak gyereket, és felnevelték. Ez is csak egy kifogás, és a legszánalmasabb, hogy a kényelem nevében ölitek meg a magzatot, mert nehogy már gondoskodni kelljen róla. Miközben egy szegény gyereknek is joga van az élethez, nemcsak a gazdagnak, ő is adhat valamit a világnak, nemcsak a gazdag. És nem kell ahhoz millió vacakot megvenni a gyereknek, hogy boldog legyen.
2022. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!