Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy lehet, hogy a 444-Tele...

Az hogy lehet, hogy a 444-Telex közönsége állítólag a leghumanistább, legtoleránsabb közösség, mégis véres szájjal védik az abortuszt?

Figyelt kérdés

Az abortuszt, ahol a doktor szikével benyúl a nő hasába, ott felaprítja a magzatot, majd kiszipkázza porszívóval. Lehet szépíteni, de ez történik a gyakorlatban.

Ezt egy ilyen ultraliberális "értelmiségi" hogyan védheti meg, sőt kapálózhat a nők "önrendelkezéséről", miközben egy emberi életet oltanak ki ezzel a legbrutálisabb módon? És ne jöjön senki azzal, hogy "az csak egy sejtcsomó", mert nem az. És nem is a nő teste, mert én sem anyám teste vagyok, hanem a sajátom...



2022. máj. 10. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 Dzsonszi ***** válasza:
17%

#18 Teljes mértékben egyetértek.

"Nem több, mint egy nem kívánt parazita." meg egy amputálandó lábhoz hasonlítanak emberi életeket az nem probléma, az belefér az elfogadásba. De ha én szóvá teszem, hogy nem értek azzal egyet, hogy egy férfi nők között indulhasson sportversenyeken, akkor rögtön náci, homofób, gyűlölködő vagyok. Itt tart a balosok színvonala, a béka segge alatt.

2022. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
96%
#20 én úgy konkrétan leszarom hogy régen, meg most is sokkal rosszabb körülmények között vállaltak gyereket. Én nem akarok. Én nem akarok nyomorogni, és azt sem, hogy a gyerekem nyomorogjon. De biztos én vagyok az önző.
2022. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 anonim ***** válasza:
0%
#22: És mi a fontos az életben? A jólét? A kényelem? Vagy az emberi kapcsolatok? Szerintem az utóbbi.
2022. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/90 anonim ***** válasza:
79%
Emberi élet? Az a születéskor kezdődik (pontosabban az első lélegzetvételnél). Ez nem “libernyák” duma. Ezt konkrétan a biblia mondja.
2022. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/90 anonim ***** válasza:
96%
#23 nekem az fontosabb, hogy ne nyomorogjak. Biztos nagyon vígan el lehet élni 6 gyerekkel egy másfél szobás panelban is, de én nem akarok. És sokan mások sem.
2022. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk ha lenne szexuális felvilágosítás és mindenki számára elérhető lenne a fogamzásgátlás akkor lehet beszélni arról, hogy milyen csúnya dolog az az abortusz, addig egyáltalán nem.
2022. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 anonim ***** válasza:
62%
Akkor nyavalyogjatok az abortusz ellen, ha húst se zabáltok.
2022. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 Dzsonszi ***** válasza:
15%
Amúgy az itteni balosok az ilyen stíulusukkal nem látják, hogy csak az ellenszenvet váltják ki az emberből? Vagy mit gondoltok, aki függetlenül elolvassa a kommenteket mit fog gondolni arról, hogy parazitának nevezitek a magzatot, ha hasbarúgok egy nőt az nem számít szerintetek gyilkosságnak, hús zabáláshoz, láblevágáshoz hasonlítjátok ártatlan magzatok abortálását? Én se azt mondom, hogy tiltsuk be teljesen az abortuszt, de meg lehet érteni az abortusz ellenesek érveit, ti meg mivel érveltek? Hogy azzal tesztek a legjobbat a gyereknek, hogy az első körben kikapartatjátok, így esélyt se kap egy életre? + bónuszként a fent említett jelzőket aggasztok a magzatokra. Hát gratulálok az értékrendetekhez.
2022. máj. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
23%
#28: Ebben minden benne van, amit én is gondolok. Én se értem, hogy itt is, meg máshol is, miért kell egyből dühödten és bután nekiugrani annak, aki kritizálja az abortuszt.
2022. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
79%
#28-29! Azért, mert az abortuszpártiak nem erőltetnek rá másokra semmit. Csupán egy választási lehetőséget akarnak azoknak, akiknek szüksége van rá. Az abortuszellenesek ezzel szemben a terhességet és a gyereket is ráerőltetnének azokra az emberekre, akik azt nem akarják.
2022. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!