Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy lehet, hogy a 444-Tele...

Az hogy lehet, hogy a 444-Telex közönsége állítólag a leghumanistább, legtoleránsabb közösség, mégis véres szájjal védik az abortuszt?

Figyelt kérdés

Az abortuszt, ahol a doktor szikével benyúl a nő hasába, ott felaprítja a magzatot, majd kiszipkázza porszívóval. Lehet szépíteni, de ez történik a gyakorlatban.

Ezt egy ilyen ultraliberális "értelmiségi" hogyan védheti meg, sőt kapálózhat a nők "önrendelkezéséről", miközben egy emberi életet oltanak ki ezzel a legbrutálisabb módon? És ne jöjön senki azzal, hogy "az csak egy sejtcsomó", mert nem az. És nem is a nő teste, mert én sem anyám teste vagyok, hanem a sajátom...



2022. máj. 10. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
12%
#60: Talán mert az egyiknek a fizikai léte megsemmisül, a másiknak pedig nem.
2022. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 Dzsonszi ***** válasza:
4%
#60 Én már rég nem az abortuszról beszélek, ha nem tűnt még fel, hanem próbálok tanítani neked egy új ismeretet, hogy ha majd legközelebb vitatkozol valakivel az abortuszról ne mondj olyat, hogy nem számít élőlénynek a magzat, mert ha valaki ért a biológiához, vagy csak nem aludta végig a középsulis bioszt, az előtt ne csinálj hülyét magadból.
2022. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
18%
Azért ritka szánalmasak a liberálisok. Egy vakot nem hívhatsz vaknak, egy süketet süketnek, egy autistát autistának, mert sértő. Melegre nem mondhatod, hogy b*zi, akkor se, ha gusztustalanul viselkedik, mert sértő. De a magzatot azt lehet sejtcsomónak hívni. Beteg egy ideológia.
2022. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
81%

#63! Kit sért a sejtcsomó elnevezés? A b*zi a melegeket sérti. Ők mondják, hogy sértő. A vak, a látássérülteket sérti. Ők mondják. Az autistákat nem sérti, én legalábbis nem hallottam ilyenről, mivel autizmus spektrumzavarnak hívják magát a betegséget. A süket a halláskárosultakat sérti. Ők mondják. A sejtcsomót nem lehet sérteni, mert nincs tudata.

És undorító, kedves #61, hogy egy tudat nélküli sejtcsomóval jobban empatizálsz, mint egy felnőtt, kifejlett emberrel. Lehet hogy azért mert a sejtcsomóval vagy egy érzelmi szinten. Ezt nem tudhatom.

#62! Te másolták be olyan definíciót, ami nem támasztja alá amit mondani próbálsz, direkt csak a felét másolod be. Szerintem meg ezzel ne próbálkozz másoknál, mert alattomos csúsztatás, és felmerülhet a kérdés, hogy vajon tudsz-e olvasni.

2022. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
79%
* érzelmi és értelmi szinten
2022. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
2%
#64: A süket nem hallja, ha süketnek hívod, tehát akkor őt is lehet süketnek hívni, nem? Egyébként se őket sértik ezek a szavak, hanem az érzékenylelkű liberálisokat. Sokszor ott sincs az autista, de nem lehet annak hívni, mert a liberálisok szerint sértő. Közben meg az autistát nem zavarja, ha annak hívják, ők is így hívják magukat. És egyébként hívhatom a kisbabádat parazitának? Hiszen úgysem érti még.
2022. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 Dzsonszi ***** válasza:
16%

#64 Hát te nagyon nem vagy valami tanulékony. Nembaj hozod az átlag liberális értelmiségi stílust, nulla háttértudással, akinek alapvető természettudományi ismeretei sincsenek, de azért az okoskodás, meg sejtcsomózás az megy.

Másolok neked még egy Wiki cikket az amőbáról:

"Az amőbák a Protozoához tartozó nemzetség tagjai. Változó formájú, egysejtű élőlények. "

Látod élőlény, még egy darab amőba is, pláne egy magzat. Próbáld már meg ne lejáratni magadat mégjobban.

2022. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
84%
Te hívhatod, akkor én meg nem? Amúgy nyugodtan, pont leszarom.
2022. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
0%
#64: Ja, és még annyit, hogy a normális embereket sérti, ha a magzatot sejtcsomónak hívod, tehát miattuk nem kéne annak hívni. Mint ahogy egy kövér embert se hívjon senki kövér disznónak, akkor se, ha nincs ott, mert ez sértő. Ellentétben a vak, süket, autistával.
2022. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
77%

#67 édes szívem, te másolod be úgy a definíciót, hogy te is tudod, hogy amit kihagysz az pont ellened beszél. Nem én másoltam be wiki definíciókat, hanem te. Csak megpróbáltad manipulálni, és hát nem jött be. Ezen vagy kiakadva, és ahelyett, hogy beismernéd, hogy tévedtél, itt kötöd az ebet a karóhoz. Tipikus bigott konzervatív szokás.

De oké MONDJUK, hogy élőlény. A bélgiliszta is. Akkor ne hajtsuk el a bélgilisztát se, (igaz, hogy nem szeretnéd, hogy a testedben legyen, igaz, hogy tápanyagot szív el tőled, igaz, hogy hosszútávú egészségügyi károkat tud okozni. Várj… mi tudja még ugyanezt? Ja igen, egy nem kívánt terhesség (mondjuk a kívánt is képes rá)), mert élőlény.

2022. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!