Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy lehet, hogy a 444-Tele...

Az hogy lehet, hogy a 444-Telex közönsége állítólag a leghumanistább, legtoleránsabb közösség, mégis véres szájjal védik az abortuszt?

Figyelt kérdés

Az abortuszt, ahol a doktor szikével benyúl a nő hasába, ott felaprítja a magzatot, majd kiszipkázza porszívóval. Lehet szépíteni, de ez történik a gyakorlatban.

Ezt egy ilyen ultraliberális "értelmiségi" hogyan védheti meg, sőt kapálózhat a nők "önrendelkezéséről", miközben egy emberi életet oltanak ki ezzel a legbrutálisabb módon? És ne jöjön senki azzal, hogy "az csak egy sejtcsomó", mert nem az. És nem is a nő teste, mert én sem anyám teste vagyok, hanem a sajátom...



2022. máj. 10. 19:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
32%
#70: Most bélgilisztához hasonlítod a magzatot? Te szerintem nem is egy sima liberális vagy, hanem feminista. Csak azok tudnak ilyen embertelenek lenni.
2022. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:
96%
Úr isten. Feminista 😂😂😂 ez aztán a szítók szó 😂
2022. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
96%

"Te szerintem nem is egy sima liberális vagy, hanem feminista. Csak azok tudnak ilyen embertelenek lenni."

Nem semmi! :-D

2022. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
0%

Nekem úgy tűnik, hogy a ballibsik/újbalosok az ész nélküli szexuális szabadságért és a deviáns dolgokért küzdenek.


Amikor megtudtam, hogy a demokraták Amerikában annyira liberalizálni akarják az abortuszt, hogy a terhesség alatt bármikor elvégezhessék, akár az utolsó trimeszterben, egy világ omlott össze bennem... aki képes egy 7-8-9 hónapos magzatot abortálni, az a szememben egy gazember.

2022. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
100%
#74! Az abortuszok kevesebb, mint 1%- a történik a 3. Trimeszterben, akkor is szinte kizárólag egészségügyi okokból. Nehogy azt gondold, hogy ilyen emberek (oké, néhány elmebeteg biztos van, de nem ez az általános), aki 8 hónapig várja a gyereket, aztán gondol egyet, és mégis abortuszt csináltat. Aki ilyen későn esik át rajta, az általában akarja azt a gyereket. Csak egészségügyi, genetikai okok miatt mégsem lehet.
2022. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott kezdődik a probléma, az abortusz, ami régen egy orvos-etikai kérdés volt, most már politikai kérdés....


Hozzáteszem, hogy figyelemelterelésre is jó az abortusz-vita, mivel ezenkívűl ezer másik társadalmi probléma agyonhallgatott marad..

2022. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
0%

70-es, ritka beteg vagy, menjél kezeltesd magad!


Aki a magzatot parazitának nevezi, annak üzenem, hogy régen ő is parazita volt!

2022. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
78%
Biológiai szempontból, az anya szervezetére nézve egy nemkívánt embrió pont ugyanolyan, mint egy parazita. És igen. Mindenki így indult. Akár tetszik, akár nem. Ez már csak ilyen.
2022. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 Dzsonszi ***** válasza:
0%

"Az élősködő vagy parazita (régiesen: élősdi) egy másik faj (a gazdafaj) élő egyedeinek testében vagy testfelszínén él, és annak testéből táplálkozik."

Wikipédia

Latom a balosoknak 0% közük van a biologiahoz, de csak azért is okoskodnak. Nembaj utána ne felejtsd ki írni kérdésnek hogy a Fideszesek a buták.

2022. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
71%

Úúúúú a wikivel már beégtek itt az előbb🧐


“ The placenta is simply a neuroendocrine parasite”


A gyengébbek kedvéért: “ A méhlepény egyszerűen egy neuroendokrin parazita”


[link]

2022. máj. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!