Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik a magyar...

Miért gyűlölik a magyar emberek a marihuánát?

Figyelt kérdés

Sok kérdést láttam már a témában és azt látom, hogy az emberek egy részének nincs kifogása a marihuána ellen. A másik részük viszont fanatikusan üldözi és megveti.

Mi lehet ennek a kettősségnek az oka? Hogyan lehetne érdemi vitát nyitni a kérdésben?



2022. jún. 21. 11:22
 61/91 A kérdező kommentje:

Azt csinálok amit akarok, ahogy mindenki. Ha nem tévedek nem vagy se édesapám, se édesanyám, nincs ebbe beleszólásod, ahogy az államnak se lenne szabad.

Tudod mi rohasztja szét az agyamat? A nihil amiben egyes emberek élik az életüket és megpróbálnak belerángatni engem is.

2022. jún. 23. 16:32
 62/91 anonim ***** válasza:
69%
#62: Te beszélsz nihilről, akinek az a szórakozása, hogy egy buta droggal mérgezi magát?
2022. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:
#63. Igen, én. Mert?
2022. jún. 23. 16:35
 64/91 anonim ***** válasza:
60%
#64: Annál nincs nagyobb nihil, mint egy droggal butítani magad. Erre fordítani a pénzt és a szabadidőt...
2022. jún. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
62%

Az ENSZ törvényes gyógyszerré nyílvánította a kannabiszt, ezen kívül az európai lakosság több mint fele támogatja.

[link]

2022. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:
#65 Látod fiatal vagy még, nem sok dolgot láthattál, ha szerinted egy cigaretta elszívása, majd egy jó evés és film a feleségeddel és egy kiadós alvás a legnagyobb nihil. Akkora nihil van itt nálunk most is nem tudom eldönteni mit együnk holnap... :D
2022. jún. 23. 16:53
 67/91 anonim ***** válasza:
86%
A válaszolók egy része egyszerűen nem elég tájékozott, hogy meg tudja különböztetni a cannabist a herointól meg a szipuzástól. Az ő egyszerű világképükben mind “drog”. Nem tesz különbséget, mert nem is tud. Ez olyan mintha azt mondanám: Adolf Hitler és Albert Schweitzer németek. A németek mind gonoszak!
2022. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 SIDLER22 ***** válasza:
39%

65 sajnos van akinek a droggal butítás jut csak ki. Rengeteg dolog van az életben ami jobban károsít minta fű. A magány például kétszer jobban egészség károsító mint a túlsúly és kb annyira egészségkárosító mint napi 1 doboz cigi. Ezzel valahogy mégsem foglalkozik senki. Rengeteg fiatal (köztük én is) nemhogy barátnőnk, de még barátaink sincsenek. Introvertált személyiségünkből adódóan nagyon nehezen tudunk ismerkedni vagy ritkább esetben egyáltalán nem tudunk kapcsolatokat teremteni átlag emberekkel. Bulikba járás és ehhez hasonló tömeges események kizárva. Legalább annyi örömünk legyen az életben, hogy hétvégente bevehetünk 100mg kristály MDMA-t vagy elszívhatunk 2 gramm füvet.

Vagy ha van jobb ötleted az élethelyzetünkre akkor értesíts!

2022. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
15%
#69: Pszichológus/pszichiáter. Az introvertáltság nem azt jelenti, hogy nem tudsz ismerkedni. Az személyiségzavar. A drogoktól csak rosszabb lesz.
2022. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 SIDLER22 ***** válasza:
83%

Az introvertáltság egy csendes bezárkózott emberre jellemző. Nem tud felszínes dolgokról beszélgetni és nem tud akárkivel leállni beszélgetni pont ilyen dolgokról. Ez pontosan azt jelenti, hogy nem tudok ismerkedni.

Pszichológusnál meg már voltam és azt mondta nem tud segíteni. Csináltatott pár tesztet és mondta, hogy hagyományos értelemben depressziós vagyok. Többet segíteni Ő sem tudott.

2022. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!