Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik a magyar...

Miért gyűlölik a magyar emberek a marihuánát?

Figyelt kérdés

Sok kérdést láttam már a témában és azt látom, hogy az emberek egy részének nincs kifogása a marihuána ellen. A másik részük viszont fanatikusan üldözi és megveti.

Mi lehet ennek a kettősségnek az oka? Hogyan lehetne érdemi vitát nyitni a kérdésben?



2022. jún. 21. 11:22
 71/91 anonim ***** válasza:
90%
#71: Nem. Az introvertáltság azt jelenti, hogy szívesebben töltöd egyedül az idődet, mert úgy töltődsz fel, és ritkábban igényled a társaságot, mert az merít ki. Az introvertáltak között is vannak "felszínes" dolgokról beszélő emberek, és az extroveráltak között is vannak "mélyebb" dolgokról beszélő emberek. Ez ennél sokkal összetettebb. De neked nem az introvertáltság a problémád, hanem a depresszió. Egy normális pszichiáterre lenne szükséged, igaz, ilyet nem könnyű találni. A drog viszont csak rontani fogja a tünteidet.
2022. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 anonim ***** válasza:
91%
#53as vagyok, mier lettem lepontozva :'/
2022. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 anonim ***** válasza:
82%
Sokan tájékozatlanok és pl. összekeverik a természetes marihuánát a szintetikus biofűvel.
2022. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 anonim ***** válasza:
70%
Sokan használják itt a drog szót. A cannabis azonban nem drog, hanem egy a természetben előforduló növény. A drog szó valamilyen kivonatot vagy vegyi úton előállított anyagot jelent. A cannabis (magyarul kender) egy gyógynövény amit évezredek óta használnak az emberek (fehérekberek is!) különböző betegségek gyógyítására és azokban az országokban ahol ezt újra lehetővé tették ma is használják. Nyilván azért mert hatásos.
2022. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
17%

Válaszolva a kérdésre:

Mert Kádár szelleme halhatatlan

2022. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
13%

Én azokat gyűlölöm akik ez hatása alatt más embereket tönkretesznek, ill. h ámítják magukat minden hülyeséggel.

Miért nem másznak sziklát? Az is természetben van, nyugtat is, adrenalint is ad, elvonja a figyelmet a hétköznapokról s még jól lefáraszt és aludni is lehet tőle. A legfőbb h nem ártanak senkinek vele, s valóságban élsz.

2022. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
71%

A kérdésre válaszolva.

Szeretjük a marihuánát, én egy embert sem ismerek aki ellenezné. Általában csak a hozzá nem értő nyuggerek ellenzik meg általánosítva hasonlítják az igazi drogokhoz.

2022. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
0%
68! A magányt átfordíthatod! Elsőre ne sajnáltasd magad a magánnyal, mert ez ellen csak te tehetsz! Sportolj fedezd fel a természetet(nem kerülnek pénzbe), találj ki hobbikat magadnak.Annyi dolog van az életben ami pusztítja a magányérzetet, csak twnni kell érte. Persze a legkönnyebb a füvezgetés, azt csak megveszed és szippantgatod...
2022. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
0%
Én tiszta vagyok, volt egy párom. Óránként szívta a marihuánát. Éjszaka is kb 2 óránként. Zavarodott volt, össze vissza beszélt, mint aki be van piálva, büdösítette a lakást, paranojáskodott, hol pörgött hol halál nyugodt volt, hazudott össze vissza.Ha be kellett szerezni egy agresszív állat volt míg neg nem lett a cucc. Köszönöm, nem, nekem erre nincs szükségem.
2022. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
79%

79.

Hülyeségeket beszélsz.

A marihuánától nem lehet pörögni és agresszív sem lesz tőle senki.

A te párod valószínűleg biofüvet szívott.

A természetes marihuánának nincsenek olyan hatásai amiket írtál, ellenben a szintetikus biofűvel.

2022. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!