Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az milyen már, hogy sok...

Az milyen már, hogy sok magyar büszke a Nobel-díjas zsidókra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor magyarok, amikor meg zsidózni kell, akkor meg huzzanak haza Izraelbe? Mi ez a kettősmérce?

2023. ápr. 11. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
37%
#20 Ezt hozta ki elsőnek a Google. Linkelhettem volna akárhonnan, attól még tény, hogy esterházy péter ezt írta a magyarokról. Amúgy a Fideszt nehéz lenne antiszemitizmussal vádolni, dajcstomival meg lézerjanival együtt.
2023. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
74%

#19: Köszi, hogy zsidónak néztél engem is :) Ezt nagy megtiszteltetésnek veszem, de sajnos én nem vagyok zsidó, bár az lehetnék. Boldog ember lennék, én sajnos csak egy "keresztyén" vagyok, megkereszteltek gyerekkoromban, de persze távol áll tőlem a keresztyénség. A zsidó vallás és kultúra egy sokkal jobb, érdekesebb, izgalmasabb dolog.


És a zsidó emberek többsége is egyértelműen okos és jó szívű ember, akármit mondtok ti antiszemiták, ez a tényeken nem változtat!


A Fidesz pedig egy elvtelen banda, mindig azt istenítik, akiktől/amiktől éppen politikai hasznot tudnak húzni. Hol ez, hol az.

2023. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
23%
Monet, az impresszionista festő erősen vágyott arra, hogy megkapja a Becsületrendet. Baudelaire, a költő azt mondta neki, hogy aki kitüntetést vár vagy fogad el, az elismeri, hogy az uralkodónak vagy a hatalomnak jogában áll őt megítélni.
2023. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
84%
#23 Ennek mi köze a tèmàhoz jò ember? Ès melyik uralkodòhoz köthető a Nobel-dìj?
2023. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
86%

#19 Persze, aki nem antiszemita az csak zsidò lehet. :D


Hihetetlenül szànalmasak vagytok, gondolom Mi Tanyànk szavazò vagy. :)

2023. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
9%
#25 Nektek aki nem zsidó, az már automatikusan antiszemita. Az, hogy aki nem antiszemita, az zsidó, ebből következik :)
2023. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
17%

#26 Hàt ez elèg gyenge lett, tekitnve hogy te kezdtèl zsidòzni :)


De szerencsère nem mindenki antiszemita, tovàbbra is kissebbsègben vagytok, ès termèszetesen nem azèrt mert mindenki màs zsidò az orszàgban. :)

2023. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
96%
18: mondjuk Esterházyra nehéz azt mondani, hogy nem magyar.
2023. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
11%

#27 Sajnos valóban kevés manapság az antiszemita, ezért vagyunk gyarmat.

#28 Márpedig ő a jelek szerint nem tartja magát magyarnak. Ha mégis, akkor túlteng benne az öngyűlölet.

2023. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 anonim ***** válasza:
29%
#25 vagy fidióta. Ezek mindig így működtek még akkor is amikor MKP, MDP, MSZMP volt a nevük: [link]
2023. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!