Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az milyen már, hogy sok...

Az milyen már, hogy sok magyar büszke a Nobel-díjas zsidókra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor magyarok, amikor meg zsidózni kell, akkor meg huzzanak haza Izraelbe? Mi ez a kettősmérce?

2023. ápr. 11. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
35%

"Itt a legtöbb hazugságotokra megvan a valós válasz, cáfolat!"

Egy pártatlan, elfogulatlan oldalon, hiszen olyan domainnel, hogy zsido.com, biztosan az :D

2023. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
78%

Mi annál hitelesebb, amikor a Talmudhoz a legjobban hozzáértő emberek, akik rabbiképző egyetemet végeztek, akik tudnak héberül, akik napi szinten ezzel foglalkoznak, akiknek ez az életük, és ők beszélnek annak valóságtartalmáról? De gondoltam, egyébként hogy ez lesz. No nem baj! Ha valaki mindenáron hülye akar maradni, mindenáron habzószájjal ragaszkodik a gyűlöletpropagandához a VALÓSÁGGAL szemben, hát hajrá!


Nyilván ha neked villanyszerelési problémáid vannak, akkor is a péket kérdezed meg, és nem a villanyszerelőt. Nyilván a pék jobban ért hozzá nem?


De semmi gond, nem kell mindenkinek okosnak és tájékozottnak lenni! Mert ha mindenki okos lenne túl unalmas lenne az élet, kellenek az ilyen magadfajták is...


Ha szerencséd van, akkor talán kinövöd ezt az elmebajt, ha nem, akkor meg így jártál!

2023. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
76%

"Nem tudom, hol írtam ilyet, főleg hogy magyar zsidóság nem létezik."


Mivel nem tudtál érdemben reagálni semmivel sem, így gyakorlatilag elismerted, hogy létezik, és hogy gyarapodott a zsidóság jelenlététől az ország és a nemzet.De ezt ezzel már lezártuk ezzel a konklúzióval, de köszönöm, hogy újra felhoztad.


"#56 A XX. század óta viszont az ország pusztulásában játszanak főszerepet a zsidók."


Ezt is te írtad még pár oldallal visszább, ezzel gyakorlatilag elismerve, hogy a 20. század előtt (elég sok idő, több mint az 1900-tól 2000-ig tartó időszak) a magyar zsidóság hozzájárult az ország fejlődésében.

Tehát ha a 20. század óta, akkor a 20. század előtt igen, szóval végül is már az államalapítástól kezdve 1900-ig biztosan.Végül is ez nagyobb időszakasz, mint az 1900-tól 2000. évig.Bocsi, én csak arra reagálok amit írsz.

Egyébként ebben van is valamennyi igazság, hisz a hazai zsidóság a 19. században, és a 20. század elején, kb az 1.vh elejéig élte az aranykorát.Ha ez volt a célod akkor jól betuttad lőni.


"Látsz egy kutyát és hallod ugatni. Látsz még egy kutyát, az is ugat. A harmadik, negyedik is ugat. Ezek után a sokadik kutyától te arra számítasz, hogy nyávogni fog?"


Az ugatás a kutyák természetes, evolúció adta kommunikációs készsége, amivel minden kutya egyformán rendelkezik, míg mi itt emberi személyiségekről beszélünk, szóval ez akkor lenne korrekt állítás, hogyha minden zsidónak mondjuk egy szeme lenne :D


"Egyet ismerek személyesen, de még jó néhányról tudok."


Tehát egyet ismersz, és ez alapján jön az általánosító példa, tehát magyarul még csak többet ismersz.Itt kibukik az előző érvelés próbálkozás, ahol a kutyák ugatását hasonlítottad össze - itt még csak ez sem lehetséges, mert csak egyet ismersz.


"A zsidók biztos "kritikával" fogadták, de a magyarok nem hinném, legfeljebb akiket megtévesztettek."


A magyarok többsége elutasítja ezt a szennyoldalt, ha nem, az tükröződött volna a régi Jobbik támogatottságán, vagy a mi hazánk támogatottságán most.Megjegyzem, hogy zsidózással, és cigányozással, még ha burkoltan is, de max 10-15%-ig lehet elmenni, nagyon talán 20%-ig, de utána kifullad minden.Ha a magyarok akkora örömmel fogadták volna ezt, akkor most MHM vagy a régi Jobbik lenne/lett volna hatalmon.Úgy hogy ez is kibukott.


"A mai napig az egyetlen magyar nyelvű hírportál, ahol még nem olvastam szándékos hazugságot."


Értem, tehát amúgy megvan az esély, hogy hazugságot olvasol a kurucinfon, fejlődünk.Több helyről való tájékozódás megvan, és a kritikus gondolkodás alapjai?


Egyébként nyugodtan látogahatsz zsinagógákat, izraelita istentiszteletek, úgy, hogy nem vagy zsidó, mert senki nem fog bántani, vagy kinézni, vagy kicsúfolni.Én is időnként elnézek egy zsinagóga szombatfogadásra.Tudod miért?Azért, mert érdekesnek találom, kíváncsi vagyok, érdeklődök más nézetek, emberek, kultúrák és világnézetek felé.Ilyen egyszerű.Én itt leálltam a válaszolgatásokkal, mert végülis elismerted, hogy:

- van/volt magyar zsidóság, akik kötődnek/kötődtek az országhoz és a magyar nemzethez, lásd az olimpikonokról szóló kommentek

- hogy hozzjárultak az ország gyarapodásához, gazdagodásához, kivéve valamiért a 20. század óta nem, de előtte majd' 1000 évig igen.

- hogy a kurucinfón hazudhatnak, mindezek ellenére hiteles forrásnak tartod (?)

- eljutottunk odáig, hog Szent István, Kossuth Lajos, és még sokan nem számítanak magyarnak

Csak nehogy úgy járj, mint Szegedi Csanád, és remélem, hogy egyszer kinövöd ezt a korlátolt, gyűlölködő, dobozba zárt gondolkodásmentes szintet, és felnősz.

2023. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
36%

"Mi annál hitelesebb, amikor a Talmudhoz a legjobban hozzáértő emberek, akik rabbiképző egyetemet végeztek, akik tudnak héberül, akik napi szinten ezzel foglalkoznak, akiknek ez az életük, és ők beszélnek annak valóságtartalmáról?"

Mindketten tudjuk, hogy hiába tudják, mi van a Talmudban, ha egyszer hazudnak róla.


"Mivel nem tudtál érdemben reagálni semmivel sem, így gyakorlatilag elismerted, hogy létezik, és hogy gyarapodott a zsidóság jelenlététől az ország és a nemzet."

kohn bélától meg rosenfeld mátyástól is mennyire gyarapodott az ország és a nemzet, valóban :D Jó, szerinted igen, de szerintem nem.


"Ezt is te írtad még pár oldallal visszább, ezzel gyakorlatilag elismerve, hogy a 20. század előtt (elég sok idő, több mint az 1900-tól 2000-ig tartó időszak) a magyar zsidóság hozzájárult az ország fejlődésében."

Csak annyit ismertem el, hogy a XX. század óta több kárt okoztatok, mint előtte.


"Az ugatás a kutyák természetes, evolúció adta kommunikációs készsége, amivel minden kutya egyformán rendelkezik"

A hazudozás, a sovinizmus, a lelkiismeret hiánya a zsidók természetes, evolúció adta készsége, amivel minden zsidó egyformán rendelkezik.


"Tehát egyet ismersz, és ez alapján jön az általánosító példa, tehát magyarul még csak többet ismersz."

Te magad hoztad példának a már említett kohn bélát és rosenfeld mátyást, akik szintén letagadták a zsidó mivoltukat.


"A magyarok többsége elutasítja ezt a szennyoldalt, ha nem, az tükröződött volna a régi Jobbik támogatottságán, vagy a mi hazánk támogatottságán most."

Ez az agymosó zsidó média teljhatalmának köszönhető. Az emberek nagy része idióta birka, még a magyarok között is.


"Értem, tehát amúgy megvan az esély, hogy hazugságot olvasol a kurucinfon, fejlődünk.Több helyről való tájékozódás megvan, és a kritikus gondolkodás alapjai?"

Olvasok zsidó oldalakat is, origo.hu-t és hvg.hu-t, szóval veled ellentétben én valóban több helyről tájékozódom. Ezeket rendszeresen kapom hazugságon, a kuruc.info-t nem.


"mert végülis elismerted, hogy"

Nem ismertem el semmit, te hazug zsidó.

2023. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
69%
En zsido vagyok, ilyen betegesen antiszemita embert meg sose lattam.Grosz Emil vagy mondjuk Richter Gedeon?
2023. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
91%
Kedves brutalisan zsidoellenes kommentelo.Ma az Orszagos Rabbikepzo - Zsido Egyetemen kantorok, eloimadkozok, es rabbbinovendekek szep szammal folytatjak tanulmanyait, es folyamatosan erosodnek a magyar, es magyarorszagi zsido kozossegek. :) Ezt jobb ha elfogadod, szia.
2023. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
A zsidó vallású magyarság adta a magyar polgárság, a polgárosodási folyamat javarészét.Mióta eltüntek, azóta jelentősen látható az ország szociáliskultúráján a hiányuk...
2023. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!