Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az milyen már, hogy sok...

Az milyen már, hogy sok magyar büszke a Nobel-díjas zsidókra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor magyarok, amikor meg zsidózni kell, akkor meg huzzanak haza Izraelbe? Mi ez a kettősmérce?

2023. ápr. 11. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
27%

#40 Aha tehát a ChatGPT elfogult, de a Mein Kampf meg az egyéb antiszemiták által kitalált/manipulált dolgok, azok elfogulatlanok, hitelesek ugye? Oké, mesélj még!


Az Anne Frank naplójával kapcsolatos vádjaid cáfolata:


"Az állítás, hogy 'Az Anne Frank naplója bizonyítottan hamisítvány' nem igaz. Az Anne Frank naplója a második világháború alatt egy fiatal zsidó lány élményeiről szól, és történészek által elismert és autentikus dokumentumnak tekintik.


Az a vád, hogy az apa, Otto Frank írta a naplót, számos alkalommal felmerült, de ezeket a vádakat alapos vizsgálatok és elemzések cáfolták. Az 1980-as években a Holland Állami Intézet (NIOD) egy átfogó vizsgálatot végzett a napló eredetiségével kapcsolatban. A vizsgálat magában foglalta a kézírás elemzését, a papír és a tinták vizsgálatát, valamint a naplóban említett események kontextusát és időrendjét. A kutatók arra a következtetésre jutottak, hogy a napló valóban Anne Frank műve.


A golyóstollal írt részekkel kapcsolatban: a napló eredeti kéziratában valóban vannak olyan részek, amelyek golyóstollal íródtak, de ezek a részek nem Anne Frank által íródott szövegek, hanem későbbi hozzáadások vagy javítások. Ezek a részek nem befolyásolják a napló eredetiségét vagy hitelességét.


Összefoglalva, Anne Frank naplóját számos vizsgálat és elemzés erősíti meg, mint autentikus és történelmi dokumentumot. A naplóban található golyóstollal íródott részek nem befolyásolják a napló hitelességét."


ChatGPT (GTP-4-es model).


És igen, inkább hiszek a mesterséges intelligenciának, mint antiszemitáknak és összeesküvéselmélet hívőknek!

2023. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 anonim ***** válasza:
10%

#41 Senki nem állította, hogy a Mein Kampf elfogulatlan lenne, viszont sok mindent meg lehet érteni belőle a zsidókkal kapcsolatban.

A ChatGPT-ről megnézted a linkelt kérdés alatt írt példákat?

Anne Frank naplójának eredetiségét egyetlen független szakértő sem igazolta. Az 1980-as években Hollandiában már rég zsidó uralom volt.

2023. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:
78%
Igazából én azt nem értem, hogy ha valaki keresztény, hindu, mohamedán vagy akármi azzal nem is foglalkozik senki, ha meg zsidő akkor rögtön foglalkozni kell vele. Aztán közben meg elhet a vallását sem ghyakorolja aktívan, meg ha gyakorolja is az mégis mit ad hozzá vagy vesz el egy akár a tudomány valamelyik ágában elért érdemében?
2023. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
84%
#43 Nem tudom, többsègük nem is gyakorolta a zsidòvallàst, de a nàcikat ez nem èrdekelte, sem most, sem akkor.
2023. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:
22%

#43 Nem igaz, hogy ezekkel nem foglalkozik senki. Ma a kereszténység a leginkább üldözött vallás.

#44 A zsidó természetnek semmi köze a valláshoz, az a génekben van.

2023. ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:
82%

"Ma a kereszténység a leginkább üldözött vallás." - látszik, hogy hat a fideszes agymosás.

Ez totálisan nem igaz, de szívesen meghallgatjuk azokat a tényeket, melyekkel ezt a határozott állítást alá tudod támasztani.


A kínai keresztényüldözést nem számolhatjuk bele, mert az ellen valahogy nem emel szót a magyar miniszterelnök és csapata.

2023. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
10%

#46 Miért ne számoljuk bele a kínai keresztényüldözést? Hogy jön ide az, hogy egy szintén keresztényellenes párt nem emel szót ellene?

Emellett ott van még a keresztek eltávolítása a templomokról. Számos esetben támadtak emberekre Európában azért, mert azok keresztények. Ott van a Notre Dame felgyújtása. Vagy ott van a Tilos rádióban keresztényeket irtani kívánó elvtársatok. Arról már nem is szólva, hogy a közbeszédben mennyire jellemző a kereszténygyűlölet.

2023. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
78%

#47 Azért elég fura, hogy a kereszténygyűlöletet így kiemeled, ami Magyarországon egyáltalán nem jellemző, főleg inkább a Közel-Keleten, Afrikában és Ázsiában talán igen.


De jómagad meg kőkemény antiszemita vagy. Hát hogy van ez?

Elvárod a vallásszabadságot, de saját magad meg nem tiszteled.


Én zsidóktól még soha nem hallottam, hogy átkozták volna a keresztyéneket, (csak az antiszemita propagandában, amiből kb 1 szó sem igaz), azonban ti antiszemiták állandóan a zsidókat okoljátok mindenért, meg utáljátok őket, mint a macskahányást.


A zsidók abszolút toleránsak a keresztyénekkel. Tessék, nézd meg ezt:

[link]


Nekem nem úgy tűnik, mintha gyűlölnék a keresztyéneket, Mazsihisz a legnagyobb zsidószervezet Magyarországon.


Azonban nézd meg a Kuruc.info kommentszekcióját. Naponta olvasni hasonlókat, mint például "nem volt holokauszt, de igény lenne rá", "Hitler nem végzett jó munkát" stb.


Szóval erősen javaslom, hogy a saját házad táján sepregess először, mielőtt kritizálod a zsidóságot!

2023. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
12%
#48 A zsidó vallással semmi bajom. A zsidó származású emberekkel van bajom, ezt már bőven kifejtettem fentebb. Mellesleg ti terjesztitek a keresztényellenes propagandát, szóval ennyit a nagy toleranciátokról.
2023. ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:
78%

#49 No és a zsidó származású emberekkel mi a bajod? Az, hogy picit görbe az orruk, vagy szakállasak, vagy jellegzetes az arcuk? Mert, hogy ezen kívül ugyanolyan emberek genetikailag mint bárki más a többségi társadalomból.


Aha, tehát mi terjesszük a keresztyénellenes propagandát, aha oké.

Amit az előbb linkeltem újra belinkelem:

[link]


Gondolom ez is keresztyénellenes propaganda ugye?

Ebben a topicban van kb 50 hozzászólás, de én még nem olvastam senkitől sem, hogy szidta volna a keresztyéneket, vagy hogy bármi utálatot mutatott volna irántuk. Jómagam is meg lettem keresztelve gyerekkoromban. Vagy magamat is szidom, ellenzem?

2023. ápr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!