Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az milyen már, hogy sok...

Az milyen már, hogy sok magyar büszke a Nobel-díjas zsidókra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor magyarok, amikor meg zsidózni kell, akkor meg huzzanak haza Izraelbe? Mi ez a kettősmérce?

2023. ápr. 11. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
34%
#30 Nem vall túl éles logikára, hogy szerinted ezek után egy zsidó pártra szavazok. Egyébként az MKP, MDP, MSZMP utódpártja nem a Fidesz, hanem az MSZP.
2023. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:
77%

#31 bizony nem vagytok logikus emberek, hisz nem a legélesebb kések vagytok a fiókban, ebből is adódik a frusztrációtok, haragotok a sikeresebbek iránt.

Jogilag a maszop az mszmp uródpártja, de a fidesz is MSZMP-KISZ származékokból, és ügynökökből áll, és szavazóik közt is jelentős az átfedés.

2023. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
18%

#32 Nem azért haragszunk rátok, mert sikeresebbek vagytok, hanem a sovinizmusotok miatt, és mert gyűlöltök minket.

A mondandód második fele igaz a Fideszre is és a többi zsidó pártra is.

2023. ápr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
71%
#33: Ha lennének Magyarországon valódi zsidó pártok, én örülnék neki, de sajnos nincsenek. A Fidesz - MSZP és társai, ezek nem zsidó pártok. Az, hogy vannak benne páran zsidók az még semmit nem jelent. "Bubuk" is vannak benne, még sem bubupártok :D
2023. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:
18%
#34 Abból kiindulva, hogy a zsidók véleménye fontosabb számukra, mint a magyaroké, illetve a zsidó érdekeket a magyar érdekek fölé helyezik, valószínűsíthető, hogy zsidók irányítják őket a háttérből. Ezért zsidó pártok.
2023. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 anonim ***** válasza:
27%

#35: De ezek baromságok, amiket írsz. Először is a zsidók is magyarok, másodszor, miért helyeznék a magyar érdekeket a zsidó érdekek felé? Ezt még értelmezni is rossz. Eleve a zsidók, az igazi zsidók, (nem ilyen Orbán meg Gyurcsány féle akárkik), ők a fejlődést, a haladást támogatják, csak úgy, mint a régi feltalálók, tudósok, nagy emberek. Az ilyen magyar zsidókban nagyobb sokszor a magyarság tudat, mint sok "mélymagyar" emberben!


Szóval nem is tudom milyen érdekeket helyeznek a magyar érdekek felé, ez full antiszemita propaganda, mítosz, vagy nem is tudom. Most ne ilyen szélhámosokból indulj ki, mint a Gyurcsány - Orbán és társai. Ezek hazaárulók egytől egyig, még azt is mondanám, hogy szégyent hoznak a zsidóságra is.


Ez a "háttérből irányítás" pedig semmi több, mint összeesküvés elmélet. Ez kb annyira igaz, mint a gyíkemberek, meg a "harmadik szem", meg a "Föld lapos" stb. Az tény, hogy sok zsidó gazdag, és befolyásos, de gondolom Te sem a peckedet legyezgetnéd, ha a jól megérdemelt tudásod után jól fizető állásod lenne, magas beosztású pozíciód. De ettől még szó sincs ilyen baromságokról, amiket írsz.


Az a baj, hogy akik utálják a zsidókat, 99%-ban valamilyen antiszemita propaganda miatt utálják őket, vagy félreértelmeznék a zsidó tanításokat.


Amúgy nem fogok hazudni, totál őszinte leszek! Ugyanebben a cipőben jártam én is. 10+ évig dörgölőztem a Jobbikhoz, Kuruc infót/Harcok.info-t olvastam, a Jobbikosok minden szavát elhittem. Aztán egy adott pont után rá kellett jönnöm, hogy ez az évtized a félrevezetés évtizede volt. Full kamu volt minden!


De úgy látom sosem késő jó irányba változni! Ezt javaslom minden hasonló embernek is, aki még most úgy gondolkodik, mint annó én!

2023. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
14%

#36 A zsidók nem magyarok, de ezen már fentebb vitatkoztunk. A zsidók addig támogatják a fejlődést és a haladást, amíg abból nekik hasznuk van - akár konkrétan anyagilag, akár hatalom formájában. Olyan zsidóról még nem hallottam, akiben bármekkora magyarságtudat lett volna.

Muszáj gyurcsányból meg orbánból kiindulnom, mivel ők a két legnagyobb magyarországi politikai maffia (ami valójában egy) vezetői.

Háttérhatalom alatt nem gyíkemberekre meg hasonlókra kell gondolni, hanem a bankokra, multikra, médiára, techóriásokra. Ezek túlnyomó többsége zsidó tulajdonban van, ez tény. Ezek parancsolnak a kormányoknak és a pártok nagy részének, nem fordítva. Magyarul zsidó uralom van.

Szóval egy darabig képes voltál önállóan gondolkodni, de aztán feladtad a harcot a mainstream média agymosásával szemben. Azért remélem, hogy még nem késő. Nagyon ajánlom elolvasásra a Mein Kampfot, sok mindent megértesz belőle. Persze ne a "kritikai" kiadást, mert az tele van hazugságokkal és félremagyarázásokkal, hanem az eredetit.

2023. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
22%

#37: Drága barátom, én már nem tudom erre mit reagáljak, megkérdeztem a ChatGPT-t is, amelyről bízom, hogy nem a "mainstream médiából" tájékozódik, és talán nem "agymosott", mint én :) Ő ezt mondta a véleményedről:


"Ez a netes vélemény antiszemita és összeesküvés-elméleti állításokat tartalmaz, amelyek főként a zsidókat és a hatalmat összekötő negatív sztereotípiákon alapulnak. A szerző a zsidókat általánosító és negatív módon jeleníti meg, valamint a Mein Kampf olvasását ajánlja, ami Adolf Hitler német diktátor és a náci párt alapítója által írt mű. Ez a vélemény tehát erősen előítéletes és diszkriminatív, valamint az összeesküvés-elméletekhez kapcsolódik."

2023. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
22%
#37: És ha már a könyvajánlónál tartunk, én pedig az Anne Frank naplóját ajánlom a figyelmedbe. E könyv elolvasása után meglátjuk, hogy még mindig a világ gonoszának tartod-e a zsidókat, mert ez a könyv egy valódi, hús vér zsidó család életéről szól. Én így ismerném meg a zsidók valódi énjét, és nem antiszemita propagandából meg összeesküvés elméletekből!
2023. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
30%

#38 Ha te a ChatGPT-t elfogulatlannak hiszed, akkor nem sokat tudsz róla. Itt láthatsz pár példát, mennyire nem az:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

#39 Az Anne Frank naplója bizonyítottan hamisítvány, amit nagy valószínűséggel az apa írt. Többek között azért, mert golyóstollal írt részek is vannak benne, márpedig azt később találták fel.

Ja, és még egy olvasmányt ajánlok számodra. Tormay Cécile: Bujdosó könyv

2023. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!