Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben az általános művelts...

A jövőben az általános műveltséghez hozzá fog tartozni a szexuális kisebbségek részletes ismerete?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ezen kisebbség tagjai meglehetősen nehezményezik, hogy sok ember nem érti még igazán az identitásukat. A múltkor az aszex pride-on is erről beszéltek, hogy a csúnya társadalmi elnyomó rendszer nem érti meg, hogy nekik mennyire érzékeny kérdés az, hogy ne kelljen szexelniük és ne is bíztassa erre őket senki.

A melegeket még értik legtöbben hogy élhetnek, de a transzokat vagy a genderfluidokat én sem tudom elképzelni mitől lesznek azok. Tényleg van ilyen, hogy egyik nap lánynak érzed magad, másnap meg fiúnak? De akkor kétszer annyi ruha kell, hogy mindkét szerepben megtudj jelenni. Nevet is olyant kell választani, ami mindkét nemre jó. Érdekes élet lehet.



2023. máj. 16. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
31%
10. Tisztességes kereszténységet tanítottam a gyerekeknek, és ez így is marad. Nem fogjátok tönkretenni.
2023. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
31%
10 - es vagyok. -na és hol tanítottad! Mert hogy nem ebben az országban, az biztos! Látsz te a Fidesz politikusainknál kerestény értékrendet?
2023. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
30%

12. Helyes! A gyereket nem szabad megnevelni, hanem rá kell hagyni mindent, és gyerekuralmat csinálni, és 12 évesen természetesen már kell neki párkapcsolat, mindenkit el kell fogadni (Kivéve persze a vallásos embereket, ők már nem férnek bele), a férfiaknak meg szülési jogot kell adni, hogy még természetellenesebbek legyünk.


A libsik alapja mindig a természetellenesség volt, minél hülyébb dolgokat támogatsz, annál libsibb vagy.

2023. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
26%
13. Nem politikai ideológia alapján tanítottam, hanem elvittem a templomba, szépen kussban jönnek minden vasárnap.
2023. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
46%
amég nem vered őket, nem lesz jogi következménye, max annyi, hogy amint tudnak minél messzebbre húznak tőled, és rád se nyitják többet az ajtót.
2023. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
35%
19. Mert ugye ha valaki nem LMBTQ szennyre tanítja a gyereket, hanem tisztességes keresztényre neveli, akkor már egyből veri a gyereket. Gratulálok, ezt sikerült kihámozni a libsiknek.
2023. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
74%
Miben más egy hitvilágra kényszeríteni a gyereket, mint lehetőséget biztosítani neki, hogy megismerje a vilgot és maga döntsön? Ha kényszeríted a templomba, azzal semmivel nem vagy jobb, mint az a szülő, aki a pridera rángatja a gyerekét. Pont ugyanaz a primitív szint.
2023. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
52%
Én már csak azt nem értem, hogy ha maguk a liberálisok mondják, hogy az alapműveltség része kell legyen az összes kitalált nem és irányultság ismerete, akkor miért mondják azt is, hogy ez a genderes téma nem is érdekel senkit, csak a jobbosok foglalkoznk vele. A két állítás kizárja egymást. Ha a jobboldal kamuzik a woke és gender dolgokról, akkor a liberálisoknak tematizálni sem kellene ezt az egészet, nemhogy oktatni róla. Ha viszont terjeszteni akarják, akkor a jobbosoknak igaza van.
2023. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
74%
#22 ezzel a gondolatmenettel az a baj, hogy a liberálisok nem ezt mondják. Mint liberális szerintem nem baj ha az ember nem ismeri ezeket. Az a baj ha tudatlanul csúfolja és beszél hülyeségeket. Legalább tájékozódjon ha erről akar vitatkozni. Egy vitánál elvárás viszont hogy az ember ismerje amiről beszél. Nem?
2023. júl. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
0%
Hitelesebbnek tartanám ezt az elvárást, ha kiterjedne a keresztényekre, (höhö szakállas bácsi a felhőkön xd) a családosokra, (élősködő sejtcsomók, lárvák, lepetézés, bezzeg a kutyák) vidékiekre, (fogatlan földturó analfabéta alkoholista agymosott parasztok) nyugdíjasokra (ki kell halniuk) és még sok, a liberálisok célkeresztjében levő társadalmi csoportra is. Lehet, hogy te konkrétan nem mondtál ilyeneket és soha sehol senkitől semmit nem láttál és nem hallottál hasonlót, de ettől még létezik a jelenség. Én meg soha nem bántalmaztam nőt és nem is ismerek személyesen senkit, aki igen, egy feministának mégis minimum gyanúsított vagyok.
2023. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!