Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben az általános művelts...

A jövőben az általános műveltséghez hozzá fog tartozni a szexuális kisebbségek részletes ismerete?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ezen kisebbség tagjai meglehetősen nehezményezik, hogy sok ember nem érti még igazán az identitásukat. A múltkor az aszex pride-on is erről beszéltek, hogy a csúnya társadalmi elnyomó rendszer nem érti meg, hogy nekik mennyire érzékeny kérdés az, hogy ne kelljen szexelniük és ne is bíztassa erre őket senki.

A melegeket még értik legtöbben hogy élhetnek, de a transzokat vagy a genderfluidokat én sem tudom elképzelni mitől lesznek azok. Tényleg van ilyen, hogy egyik nap lánynak érzed magad, másnap meg fiúnak? De akkor kétszer annyi ruha kell, hogy mindkét szerepben megtudj jelenni. Nevet is olyant kell választani, ami mindkét nemre jó. Érdekes élet lehet.



2023. máj. 16. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
55%

65. Neki ez teljesen rendben van, gyilkosságal vádolni ártatlan embereket..


De nekünk nem férhet bele, hogy megjegyzést teszünk a 2 napja kitalált új nemre.

2023. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
68%

64 én is úgy értettem.


Amúgy az a szomorú, hogy míg Nyugaton az egyház és az állam el van választva, és pl meleg esküvőket is tartanak templomokban, itt nálunk a két intézmény össze van folyva (egyébként orosz példára) és az egyházak is a szélsőjobbos propagandát nyomatják

2023. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
65%
#65 akkor nézz körül ezen az oldalon és nézd meg, hogy melyik a gyakoribb. Rendszeresen látok olyan kommenteket lmbtq kérdés alatt, hogy "gépfegyverrel kéne kiírtani őket", "a melegek betegek" "undorító" stb. Ez szerinted keresztényi álláspont?
2023. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
34%

Mi alapján jött ki, hogy ezek a kommentelők "A KERESZTÉNYEK"? Csak nem úgy, hogy mindenkit annak sorolsz be, aki ilyet ír, hogy önigazold a kereszténygyűlöleted?

Egyébként tényleg sok extrém kommentelő van itt. Van, aki mindenkit náciz és fasisztáz ész nélkül. A nem liberálisok is bőven kapnak agressziót, csak arra vak vagy.

2023. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
46%
#69 nem mondtam, hogy mindegyik, de jellemző, hogy kiderül. van egy tag pl, aki minden melegeket érintő kérdés alá bekommenteli, hogy természetellenes és hogy betegség, a prideot be kellene tiltani, nem úgy, ahogy az ő gyerekei kussban mennek a templomba, akár akarnak, akár nem.
2023. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
57%

#69 itt van is egy példa: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

38 vagy 41es kommentet ajánlom figyelmedbe

tudom, ez nem azt jelenti, hogy minden keresztény ilyen, mielőtt ezt állítanád, hogy ezt mondom.

2023. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
30%
Amikor a Bite Zsolt-féle botrány volt, akkor a liberális álláspont az volt, hogy ezt a Fidesz rendezte meg és erre az a bizonyíték, hogy túl tökéletes célpontot csinált a kormányzati narratívának, főleg azzal, hogy felsorolta maga mellett az összes szervezetet, ami őt elvileg támogatja. Na most én nem zárom ki, hogy ennek van valóságalapja, viszont ugyanezen az alapon ezek a kommentek is túl tökéletesen rájátszanak a keresztények = tömeggyilkosok sztereotípiára, amit a liberálisok táplálnak magukban. Minden benne van, amit ők hinni akarnak a keresztényekről.
2023. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként nem tartom kizártnak, hogy tényleg legyenek magukat kereszténynek valló gyilkos hajlamú emberek, de azt nagyon kétlem, hogy ilyen megnyilvanulásokkal fejeznék ezt ki.
2023. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon hasznos lenne, de nemcsak ebben a kérdésben - és nem is ez a legfontosabb. A mai Magyarországon szinte mindenről úgy büfögnek artikulálatlan kreténségeket vélemény gyanánt egyes "emberek", hogy valójában semmit nem tudnak az adott dologról.


Undorítóbb és butább, röhejesebb dolog ennél nem is létezik!

2023. júl. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
25%

az ő gyerekei kussban mennek a templomba, akár akarnak, akár nem.


Ez a normális. Nevelni a gyereket.

2023. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!