Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben az általános művelts...

A jövőben az általános műveltséghez hozzá fog tartozni a szexuális kisebbségek részletes ismerete?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ezen kisebbség tagjai meglehetősen nehezményezik, hogy sok ember nem érti még igazán az identitásukat. A múltkor az aszex pride-on is erről beszéltek, hogy a csúnya társadalmi elnyomó rendszer nem érti meg, hogy nekik mennyire érzékeny kérdés az, hogy ne kelljen szexelniük és ne is bíztassa erre őket senki.

A melegeket még értik legtöbben hogy élhetnek, de a transzokat vagy a genderfluidokat én sem tudom elképzelni mitől lesznek azok. Tényleg van ilyen, hogy egyik nap lánynak érzed magad, másnap meg fiúnak? De akkor kétszer annyi ruha kell, hogy mindkét szerepben megtudj jelenni. Nevet is olyant kell választani, ami mindkét nemre jó. Érdekes élet lehet.



2023. máj. 16. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
50%
A gyerekeknek is vannak jogai,
2023. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
25%
77. Igen. Joga van megismerni a kereszténységet.
2023. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
#76 és minden más vallást is. Vallásszabadság van, ezt a jogot korlátozni bűncselekmény.
2023. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

77. Nem tiltom neki, hogy más vallást megismerjen.


Ti viszont elszakítjátok születésétől fogva a gyereket a kereszténységtől, és libsi ateizmusra nevelitek.

2023. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
46%
#78 nem kap vallásos nevelést a gyerekem, mert sem én, sem a férjem nem vagyunk vallásosak. Ha később érdekelni fogja, beiratom hittan órára, felőlem meg is keresztelkedhet, de ez nem az én döntésem. Én csak megadom neki a jogot, hogy saját maga döntsön a saját hitében. Hiszen a kereszténység lényege is az, hogy az ember megtérjen, és higgyen, és nem az, hogy ráerőltessék, pláne úgy hogy gyűlöli az egészet, és nem is hisz benne.
2023. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
0%
4: Nekem óvodába Lenint tanították, mint q nagy igazságot. Ma a különféle degeneráltakat istenítik, hogy végre törvényesítsék a pedofíliát, a nemzetek feletti egynyelvű, egy vallású, erkölcs nélküli neomarxista normálcsalád-, magántulajdon-, és nemzetállam-tagadó, azonos neműek házasságát valló feminista világállamot, ahol üldözik/elnyomják a fehér, keresztény, jobboldali hetero (vagy aszex) férfiakat.
2023. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!