Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben az általános művelts...

A jövőben az általános műveltséghez hozzá fog tartozni a szexuális kisebbségek részletes ismerete?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ezen kisebbség tagjai meglehetősen nehezményezik, hogy sok ember nem érti még igazán az identitásukat. A múltkor az aszex pride-on is erről beszéltek, hogy a csúnya társadalmi elnyomó rendszer nem érti meg, hogy nekik mennyire érzékeny kérdés az, hogy ne kelljen szexelniük és ne is bíztassa erre őket senki.

A melegeket még értik legtöbben hogy élhetnek, de a transzokat vagy a genderfluidokat én sem tudom elképzelni mitől lesznek azok. Tényleg van ilyen, hogy egyik nap lánynak érzed magad, másnap meg fiúnak? De akkor kétszer annyi ruha kell, hogy mindkét szerepben megtudj jelenni. Nevet is olyant kell választani, ami mindkét nemre jó. Érdekes élet lehet.



2023. máj. 16. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

#55 végig ezt az álláspontot képviseltem. El tudom képzelni, hogy félreolvastál valamit, vagy nem olvastad végig a kommentejeimet, de ez nem változtat a tényen, hogy mit képviselek.

Az a bicskanyitogató kommentem, amelyikben rámutatok, hogy a keresztények a többletjogaikkal együtt sértegetnek és akartan embereket kiírtani, a melegek meg kevesebb joggal, gyakorlatilag másodrendű állampogárokként mondják, hogy mese? hmm.. szerintem ha valaki kettősmércét alkalmaz az pont nem én vagyok

2023. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
38%
Nincsenek többletjogaik és főleg nem akarnak kiírtani senkit. Ezek aljas hamis vádaskodások. Talán a saját gyilkolási vágyad projektálod beléjük. Eddig is uszítottál ellenük, de most legalább felvállalod.
2023. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

#57 többletjog: a biblia nincs kitiltva az iskolákból, házasodhatnak, örökölhetnek a házasság által, gyereket nevelhetnek, gyereket nevelhetnek a hitükkel tömve. A melegeknek egyikhez sincs joga. Ez a többletjog jelentése.

Meséld már el nekem, hogy holuszítok, kiket és mire? itt van az a komment valahol? vagy a hangok súgták?

2023. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
38%
Te beszélsz hangokról, amikor éppen most jelentetted ki, hogy a keresztények embereket akarnak kiírtani?
2023. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
#59 vannak olyanok, igen. Nem az összes, ezt sehol nem állítottam. De csak az oldalon is több ilyennel találkoztam.
2023. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
38%

Szokás szerint tagadni próbálod, amit leírtál, de nincs szerencséd.

"a keresztények a többletjogaikkal együtt sértegetnek és akartan embereket kiírtani"

Ebben világosan A keresztényekről beszélsz. Nincs mentség.

2023. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
#61 általánosítás, valóban, de nem alaptalan. és a tényeken nem változtat, hogy csak ennyi feljogosítaná bármelyik felet a sértegetésre, ugyanis ez a lényeg, ezt pedig ez nem jelenti
2023. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
17%
Én a liberális keresztényeket elfogadom
2023. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
57%
Én minden keresztényt elfogadok, aki nem akar mást elnyomni, és másra erőtetni a hitét.
2023. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
34%

Elég komoly vád egy vallással szemben, hogy embereket akarnak írtani, ezt nem tudod ennyivel elintézni. Még a muszlimokkal szemben sem lenne korrekt ilyen kijelentést tenni, pedig annak bőven több alapja lenne. Lásd a kitalációiddal ellentétben ténylegesen megtörtént kivégzéseket arrafele.

Mindenesetre ilyen krisztianofóbiával nincs jogod a melegeket ért bármilyen sértés miatt panaszkodni.

2023. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!