Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben az általános művelts...

A jövőben az általános műveltséghez hozzá fog tartozni a szexuális kisebbségek részletes ismerete?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ezen kisebbség tagjai meglehetősen nehezményezik, hogy sok ember nem érti még igazán az identitásukat. A múltkor az aszex pride-on is erről beszéltek, hogy a csúnya társadalmi elnyomó rendszer nem érti meg, hogy nekik mennyire érzékeny kérdés az, hogy ne kelljen szexelniük és ne is bíztassa erre őket senki.

A melegeket még értik legtöbben hogy élhetnek, de a transzokat vagy a genderfluidokat én sem tudom elképzelni mitől lesznek azok. Tényleg van ilyen, hogy egyik nap lánynak érzed magad, másnap meg fiúnak? De akkor kétszer annyi ruha kell, hogy mindkét szerepben megtudj jelenni. Nevet is olyant kell választani, ami mindkét nemre jó. Érdekes élet lehet.



2023. máj. 16. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
38%

"Az a baj ha tudatlanul csúfolja és beszél hülyeségeket."

Ezt te írtad le, itt van az előző oldalon. Nem a jogokról volt szó, hanem erről. Hiába tagadod, ebből nem mászol ki. Tettél egy elvárást, amit a másik oldalra már nem alkalmazol, helyette azzal mosdatod a vallásgyalázókat, hogy nem sértenek törvényt. Innentől egy pisszenésed sem lehet az lmbt-szektásokat ért sérelmek miatt.

2023. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
#35 szerintem van különbség, akkor is, ha figyelmen kívül hagyod, hogy ki kezdi. Ha ez reakció, szerintem érthető (mindkét oldalon,ha vaóban reakció). Ha az ember csak fogja magát és a semmiből sértegetni kezdi a másikat az nem oké. Vagy szerinted igen? Legyen az lmbtq-s vagy keresztény? Kérlek ezt válaszold meg
2023. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
Nem figyelmen kívül hagyom, hanem nem veszem be az uszító vádaskodásod. Bár próbálsz korrektnek tűnni, de mégis kettős mércét alkalmazol. Ezért furcsa, hogy tőlem kérdezel ilyeneket, miközben az én álláspontom a kezdettől világos. Te viszont ködösíteni és relativizálni kezdtél, amikor a keresztények serelmeiről volt szo, azaz szamodra nem elfogadható, hogy azonos szabályok vonatkozzanak a két csoportra, mert felsőbbrendűként tekintesz magatokra, akiktől minden mocsokságot kussban el kell tűrni másoknak.
2023. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:

#37

és még mindig nem válaszolod meg a kérdést. Ne aggódj. nem kell. a válaszkerülés elég válasz.

2023. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
38%
Ember, az első válaszom azzal kezdődött, hogy jó lenne, ha ez a dolog egyenlően lenne megítélve. Nyitott kapukat döngetsz. :D Te viszont nem tudtad értelmesen megmagyarázni a kettős mércét, csak krisztianofób uszítással.
2023. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
hol uszítottam, és kire? És ez nem válasz a konkrét kérdésre. Hiszen azt hagyod sorozatban figyelmen kívül, hogy a reakció és az akció között van egy elég nagy számottevő különbség. Vagy ha leírtad, hogy válaszként ez más, mint kezdeményező provokálásban, akkor bemásolnád, mert én nem találom. Viszont ha egyetértesz, akkor nem tudom miért vitatkozol, mert elvileg egy oldalon állunk. Provokálni és becsmérelni a másik oldalt undorító, tegye azt akár keresztény akár lmbtq tag. Nem?
2023. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
0%

Olvasd vissza az első néhány kommentemet, azokban éppen azt kifogásoltam, hogy nem egyenlően van megítélve a két eset. Merem remélni, hogy nem csak a szó szerinti leírásból értesz. Tudod, ha leugrok tejért, az sem azt jelenti, hogy kinyitom az ablakot és kiugrok rajta.

Szóval a vita onnan származik, hogy te leírtad, hogy a liberálisokat provokálni nem oké, majd én kiáltam azert, hogy a keresztényeket sem, erre te elkezdtél magyarázkodni arról, hogy de az igen, mert jogi hátránya nincsen és különben is az csak visszapofozás. :D Szóvá tettem a kettős mércédet, qmit nem tudtál érdemben megmagyarázni, majd elkezdtél egy olyan kérdést erőltetni, aminek a szöges ellentéte az álláspontom és álságosan értetlenkedsz azon, hogy miért lenne oké az egyik oldalt provokálni, miközben éppen te magyaráztad, hogy amig nincs jogsértés, addig a keresztényeknek pofa be és tűrjenek.

2023. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
# milyen kettős mércémet? Komolyan, be tudnád másolni? Azt írtam az első erre válaszoló kommentemben, hogy ezek liberális oldalon alapvetően csak reakciók. Azt, hogyha ez elsődleges provokáció, azt ugyanúgy elítélem. Csak a tapasztalataim azt mutatják, hogy nem ez a jellemző. De ha tudsz bemásolni olyat, ahol az ellenkezőjét állítom, tedd meg kérlek.
2023. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
32%
Már nem tudom, hányszor bemásoltam és utaltam rá vissza. Furcsa, hogy nem fogod fel. Az lmbt identitásokkal kapcsolatban már a rosszindulatú beszólásokat is problémásnak nevezted, mig a keresztényellenesség kapcsán mindent okénak tartasz, ami nem sért törvényt. Ez kettős mérce, akárhogy magyarázod. Az pedig, hogy szerinted azért oké szekálni a keresztényeket, mert ők kezdték, ez egy hazugság, amit arra használsz, hogy uszíts ellenük. Rendben van, hogy gyűlölöd őket, de akkor ne magyarázz a melegek emberi jogairól, mert te is ugyanolyan vagy, mint a melegverők, csak te vallási alapon hergelsz embercsoportok ellen.
2023. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
#43 szerintem azért nem érted amit írok, mert szerinted egy szinten van az, hogy "mocskos b*zi, dögöljön meg az összes, nem higy egyenlő jogok), és a biblia mesekönyvnek nevezése. Nincs egy szinten, és kérlek próbáld megérteni, hogy szerintem, én azt állítom, hogy nem mindegy, hogy ki kezdte.
2023. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!