Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövőben az általános művelts...

A jövőben az általános műveltséghez hozzá fog tartozni a szexuális kisebbségek részletes ismerete?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ezen kisebbség tagjai meglehetősen nehezményezik, hogy sok ember nem érti még igazán az identitásukat. A múltkor az aszex pride-on is erről beszéltek, hogy a csúnya társadalmi elnyomó rendszer nem érti meg, hogy nekik mennyire érzékeny kérdés az, hogy ne kelljen szexelniük és ne is bíztassa erre őket senki.

A melegeket még értik legtöbben hogy élhetnek, de a transzokat vagy a genderfluidokat én sem tudom elképzelni mitől lesznek azok. Tényleg van ilyen, hogy egyik nap lánynak érzed magad, másnap meg fiúnak? De akkor kétszer annyi ruha kell, hogy mindkét szerepben megtudj jelenni. Nevet is olyant kell választani, ami mindkét nemre jó. Érdekes élet lehet.



2023. máj. 16. 20:46
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
17%

Hiába hazudozol, ezt írtad:

"Az a baj ha tudatlanul csúfolja és beszél hülyeségeket."

Én pedig többször is idéztem, hogy erről beszélek, hiába álértetlenkedsz, mint aki azt se tudja, miről van szó.

2023. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
#45 mert szerinted oké tudatlanul csúfolni és hülyeségeket beszélni, sértegetni másokat? NAgyon keresztényi gondolat
2023. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
#47 itt te hazudozol, de értékelem a személyeskedést a provokáció kísérletet, nagyon stimmel a fajtádra. Tehát hol jelenti az, hogy ne sértegessen az ember tudatlanul másokat, azt hogy a melegeknek szabad, különösen a keresztényekkel szemben, csak fordítva csúnya dolog? Hol?
2023. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
49%
Sajnálom, de nem tudok mást mondani arra, aki 2-3 kommentnél tovább nem képes visszaemlékezni. Te magad írtad, hogy a tudatlanul csúfolódás rossz, ha lmbt-ről van szó, de a keresztényekről már azt írtad, hogy amíg nincs törvénysértés, addig nincs miről beszélni. A csúfolódás nem jogsértő. Akkor vagy mindkét esetben elítéled, vagy egyikben sem. Te viszont aljas hazug gerinctelen módon megpróbáltad áthazudni, mintha nem is erről beszéltem volna, hanem konkret fenyegetésről. Legalább 5x idéztem, hogy pontosan mire reagáltam. Ha ezt nem vagy képes felfogoni, akkor sajnálom, de tényleg gond lehet a szellemi képességeiddel.
2023. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:

#49 "de a keresztényekről már azt írtad, hogy amíg nincs törvénysértés, addig nincs miről beszélni."

ezt arra írtam, ha tudsz szöveget értelmezni, hogy ez egy faktor, ami megkülönbözteti az eseteket, mert tény, hogy az egyik oldal úgy sérteget, hogy közben hamis felsőbbrendűség tévképzetéből teszi, a másiknak meg objektíve kevesebb joga van. Ez nem jelenti azt, hogy így sértegetni a másikat oke, de igenis más színezetet ad a helyzetnek. És akár felfogod akár nem, vagy nem akarod, nem tudom, de én továbbra is azt vallom, hogy aki kezdi, az megérdemli, hogy duplán kapja vissza, akármelyik oldalon legyen.

2023. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
38%

A szövegértésről inkább nem nagyon beszélnék a helyedben ezután az agyrohasztó értetlenkedés után. :D Ha ezt egy fideszes csinálta volna, akkor már itt bólogatnatok nagy egyetértésben, hogy ezek milyen ostobák.

Szintén leírtam már többször, - de láthatóan neked elég sokszor kell olvasnod valamit, hogy meg is maradjon - hogy ez szimplán a te kitalációd, hogy a keresztények kezdték. Felsőbbrendűségi érzésetek pont nektek van, azok alapján, ahogyan beszéltek velük. Például ahogy te már a szavaikért is elítéled őket vallási alapon, de a liberálisok szerinted bárkit bárhogy sértegethetnek, amíg konkrét törvénysértés nincs. Fejezd be a hazudozást és vállald fel, hogy kereszténygyűlölő vagy, ez így korrekt.

2023. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:

#51 te nem vagy normális. honnan indult a dolog? Hogy az nem általános műveltség, hogy az összes nemet, stb dolgot mindenki ismerje. erre kommenteltem, hogy nem az, tényleg, de tudatlanul sértegetni nem oké, és ez primitív dolog. Eddig tiszta? Ebbe behoztad (vagy valaki más a keresztényeket). Első körben felhívtam a figyelmedet, hogy a keresztényeket a liberálisok egy csoportja szokta ilyen megjegyzésekkel traktálni, nem általános dolog, ezt állítani hazugság (hazugság no1)

én azt TAPASZTALOM hogy ÁLTALÁBAN a liberálisok részéről ez egy reakció a keresztények gyűlölködésére. Ezután leírtam, hogy személyes véleményem szerint én hiszek a szemet szemért elvben, tehát ha önmagában nem is helyes embereket sértegetni, és beszólogatni, ha a másik kezdi, akkor szerintem morálisan rendben van, ha azt visszakapja. Emellett több soron leírtam, hogy mindegy melyik oldal kezdi, az ugyanúgy elítélendő. Tehát itt te hazudozol csúsztatsz és próbálsz félremagyarázni dolgokat. Hagyd abba. Nyugodtan beismerheted, hogy tévedtél.

2023. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
38%

Talán hatodszor, vagy hetedszer utalok rá vissza, hogy szerintem sem oké. Most már tényleg kíváncsi vagyok, hányszor kell még, hogy sikerüljön megértened. Kezdeztől fogva a kettős mércével volt a probléma. Aki szerint keresztényeket bszogatni oké, amíg nem történik súlyos testi sértés, vagy ilyesmi, annak nincs joga arról magyarázni, hogy milyen csúnya dolog beszólni a melegeknek.


Azt is sokszor elmondtam már, hogy ez a te fejedből pattant ki, hogy a keresztények kezdték es szegény ártatlan bárány liberálisok csak visszaadják. Az összes óvodás ugyanezzel jön, csak a többség kinövi. Hazug önigazolás arra, hogy legitimáld a krisztianofóbiádat.

2023. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
#53 már én is több soron leírtam, hogy nem oké keresztényeket sértegetni, és nem oké a melegeket/liberálisokat sértegetni. Ami szerintem különbséget tesz, az az, hogy melyik jött előtt. Ha a keresztény kezdi először b@szogatni a melegeket, akkor nem látok kivetni valót a keresztények szidásában. Ha a meleg kezdte szidni a keresztényt, akkor meg a melegek szidása jogos szerintem. Kezdettől ezt képviselem. Hátha sikerül felfogni. Ha szerinted ez kettősmérce, akkor nem érted a kettősmérce fogalmát. Olvasd el újra a korábbi kommentjeimet nyugodtan. Végig ezt hangoztattam.
2023. júl. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nem így tettél, ezt csak most utólag adtad hozzá hogy ez mindkét oldalra érvényes lenne, mert máshogy nem tudod tartani az érvelést. De az a bizonyos bicskanyitogató komment kifejezetten a keresztények ellen uszított és önkényesen elkövetőnek bélyegezted őket.

Ha a muszlimokat hozzák összefüggésbe a terrorizmussal, vagy a cigányokat a késelésekkel, akkor harcba szálltok az előítéletesség ellen. :D De a keresztényeket megítélitek a vallásuk alapján. Képmutatók.

2023. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!