Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Késelés vagy taposás, avagy a...

Késelés vagy taposás, avagy a mai tragédia?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja mi történt, az a hírporálokon tájékozódhat.

Kérdem én, normális dolog az, hogy felszabadul mindenki a netre, facebookra, és elkezd cigányozni, zsidózni, összeesküvés elméleteket gyártani? Már a 3000. szemtanú írását olvasom, aki pont ott volt a két lány mellett, és pont látta, mi történt... Nem akarom ez kommentálni, de nem hiszem el, hogy így kell reagálni. Még semmi biztosat sem tudunk, se bizonyíték, a valódi szemtanúk valószínűleg most a rendőrségen vannak...

Hogy pontosan mi történt én azt nem tudom és nem is akarom eldönteni, mindenesetre az tény, hogy csak úgy a tömeg nem fog agyontaposni senkit, kellett valami indíték, ami lehetett akár a késelés...

Na mind1, most ezzel lesz hangos a sajtó, a kuruc nyomja majd tovább a tipikus nullintelligenciás cikkeit, a cigányozást meg a zsidózást, holott ők sem tudnak semmit... Valószínűleg ezen az oldalon is ez lesz...

Még valami, azt a rendőri pontatlan fogalmazást meg ne akarjuk már bizonyítékként használni...


2011. jan. 16. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkozzatok el légyszíves...


"Az a szánalom, hogy páran még veszekednek itt, hogy "mekkora hülyevagy nemis volt késelés" akkor mitől pánikolt be a tömeg? Láttak egy egeret a ruhatárban?"

2011. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
28%
Igen a hatóságok mindent elhallgatnak... Hogyne. Itt páran túl sok amcsi akciófilmet néznek. Amúgy meg is érteném, ha elhallgatnák, senkinek semmi köze egy bűncselekményhez és a nyomozáshoz, kivéve az érintetteknek.
2011. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
87%

"Most nyilatkozott a mentősök szóvivője a Hír TV-n,hogy találtak külsérelmi nyomokat....

Csak vizsgálják a halál okát...Ja majd megállapítják,hogy megkéselték őket,de nem az okozta a halál beálltát,hanem az agyontaposás....Nehogy szegény kisesbbségiek bajba kerüljenek...Ez Magyarisztán 2011...Sajnálom nagyon szegény lányokat :("


Ahaok, voltak külsérelmi nyomok, de páran itt még azt hiszik, hogy szegény ártatlan cigányok nem késeltek.

Értemén..

2011. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
Ha te ezt amcsi filmekben látod, akkor felvilágosítalak, hogy magyarország nem olyan, mint amilyennek te látod. Egy szennytelep.. Lásd pl ezt a tragédiát, hogy senki sem tud semmit, aki nyilaktozik, a hatóságok se tudnak semmit, jaj szegények..
2011. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
88%
A taposástól nem keletkeznek külsérelmi nyomok?
2011. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:45

Látom nem sikerült értelmezni azt, amit írtam. Nem írtam sehol olyat, hogy a médiának hiszek (így a tiszta szívből jövő, bizonyára őszinte sajnálatodra sem tartok igényt), csak annyit írtam, hogy egyikre sem (tehát sem a média által közvetített dolgokra, sem az állítólagos szemtanúk beszámolójára) nem lehet azt mondani, hogy biztos úgy történt, mert annyi az ellentmondás. Akik minden kétséget kizáróan meg tudnák mondani, hogy mi történt, már sajnálatos módon nem élnek.

2011. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:

Arra válaszolj akkor, hogy miért indultak meg az emberek, előtte miért kapcsolták fel a lámpákat, miért mondták be, hogy "késelés történt".

Mert a pánik előtt történnie kellett valaminek...

2011. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
100%
a west balkánban nincsenek kamerát? talán megkéne várni a felvételeket.
2011. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
Az adminoknak túlórázniuk kell ezen a kérdésen, mire kimoderálják a sok agyoniskolázottat.
2011. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
59%

"Arra válaszolj akkor, hogy miért indultak meg az emberek, előtte miért kapcsolták fel a lámpákat, miért mondták be, hogy "késelés történt". "


ahogy az egyik szemtanú mondta (látom te mindenképp a szemtanúknak akarsz hinni), egyik ember arcán egy karcolás volt, erre elkiáltotta valaki magát, hogy késelés történt.

ezt a megaszuperszólásszabadságos facebookon olvastam, tehát el kell hinned.

ha nem hiszed el, akkor felesleges neked bármit is irogatni, mivel csak azt az információt fogadod el ami neked tetszik 75%-os.

2011. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!