Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Késelés vagy taposás, avagy a...

Késelés vagy taposás, avagy a mai tragédia?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja mi történt, az a hírporálokon tájékozódhat.

Kérdem én, normális dolog az, hogy felszabadul mindenki a netre, facebookra, és elkezd cigányozni, zsidózni, összeesküvés elméleteket gyártani? Már a 3000. szemtanú írását olvasom, aki pont ott volt a két lány mellett, és pont látta, mi történt... Nem akarom ez kommentálni, de nem hiszem el, hogy így kell reagálni. Még semmi biztosat sem tudunk, se bizonyíték, a valódi szemtanúk valószínűleg most a rendőrségen vannak...

Hogy pontosan mi történt én azt nem tudom és nem is akarom eldönteni, mindenesetre az tény, hogy csak úgy a tömeg nem fog agyontaposni senkit, kellett valami indíték, ami lehetett akár a késelés...

Na mind1, most ezzel lesz hangos a sajtó, a kuruc nyomja majd tovább a tipikus nullintelligenciás cikkeit, a cigányozást meg a zsidózást, holott ők sem tudnak semmit... Valószínűleg ezen az oldalon is ez lesz...

Még valami, azt a rendőri pontatlan fogalmazást meg ne akarjuk már bizonyítékként használni...


2011. jan. 16. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarázzd meg bárkinek, hogy ide szülni kell.."


Fölösleges vitatkozni rajta hogy hogyan történt..A fő probléma az, hogy megtörtént.. Akik nyitott szemmel járnak ebben az országban azok látják mi folyik itt és a késeléses részén a sztorinak sajnos már meg sem lepődnek.. Itt nem rasszizmusról van szó,csak vannak emberek akik nem csukott szemmel járnak, mint a birkák..Nyissátok ki a szemeteket és lássatok ne csak nézzetek.. Aki pedig nemérti miről beszélek, szívesen vendégül látom az utcánkban, ahol este és korareggel úgy járnak még a felnőtt emberek is, hogy minden árnyéktól összerezzenek..

2011. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
71%
Sokan közelállnak az igazsághoz.Hát akkor egy kis biztos információ ami valószínű nem így fog lejönni a hírekben(mert ugye nem szép dolog cigányozni).Egy roma társaság egyik tagja leszúrta az egyik lányt,a másik kettőt pedig eltaposták miközben rohantak kifele.És honnan tudom hogy így volt?Én voltam az egyik mentős szolgálatban.
2011. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
54%

Én meg a másik mentős voltam...mégis miért kéne elhinni ,hogy igazat mondasz?


Ide mindenki azt ír amit csak akar.


Tudod mit? Én vagyok a három halott is. Na? Bizonyítsa be valaki hogy hazudok.

2011. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó!Te valamit nagyon félreérthettél.Én nem igazságosztónak jöttem,és nem azért írtam hogy magyarázkodjak.Azt hiszel amit akarsz.
2011. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
58%
Te meg azt mondasz amit akarsz. Vagy igaz, vagy nem. Ez a szép az internetben.
2011. jan. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim válasza:

Kedves Dantes!

Miért hiszel jobban az általad ugyanannyira ismeretlen cikkíróknak, akik nem voltak ott, nem láttak semmit és nem írhatnak azt amit akarnak, vagy ami az igazság? Nekem eredetileg is ez a verzió volt a legésszerűbb (amit 16:35-ös írt).

Nem kérte hogy higyj neki...

És lehet, hogy hazudik lehet, hogy neked van igazad, de nekem pl. az az érzésem volt amikor olvastam, hogy igazat ír. Ez egy megérzés volt és én bízom a megérzéseimben...:)

2011. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim válasza:
(Az utolsó két sort inkább 16:35-ösnek címeztem. Ilyenkor gondolom jólesik, ha hisznek valakinek.:))
2011. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszek senkinek. Hinni a templomban kell. Én várok a vizsgálat eredményeire.


És igen, vagy hazudik, vagy nem. Én is mondhatnék akármit, ha azt állítanám, hogy láttam a késelést, el is hinnéd, mert biztos igazat mondok, így névtelenül minden következmény nélkül a neten


Ha tényleg késelést volt, és igazat ír, miért ezen a nyomi oldalon magyaráz? Miért nem a Tv-ben ad riportot? Én azt tenném a helyében.

2011. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim válasza:

"Ha tényleg késelést volt, és igazat ír, miért ezen a nyomi oldalon magyaráz? Miért nem a Tv-ben ad riportot? Én azt tenném a helyében."


Nem tudom, de azt se fogom tudni, hogy akik a TV-ben adnak riportot igazat mondanak-e.

2011. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem a Tv-ben ad riportot?"


pl azért mert kirúgják érte.

én se tudom, hogy igaz e, de elég valószínűtlen, hogy valaki a hangos zene közben elböffenti magát, h késelés és erre mindenki elkezd rohanni.

2011. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!