Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Késelés vagy taposás, avagy a...

Késelés vagy taposás, avagy a mai tragédia?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja mi történt, az a hírporálokon tájékozódhat.

Kérdem én, normális dolog az, hogy felszabadul mindenki a netre, facebookra, és elkezd cigányozni, zsidózni, összeesküvés elméleteket gyártani? Már a 3000. szemtanú írását olvasom, aki pont ott volt a két lány mellett, és pont látta, mi történt... Nem akarom ez kommentálni, de nem hiszem el, hogy így kell reagálni. Még semmi biztosat sem tudunk, se bizonyíték, a valódi szemtanúk valószínűleg most a rendőrségen vannak...

Hogy pontosan mi történt én azt nem tudom és nem is akarom eldönteni, mindenesetre az tény, hogy csak úgy a tömeg nem fog agyontaposni senkit, kellett valami indíték, ami lehetett akár a késelés...

Na mind1, most ezzel lesz hangos a sajtó, a kuruc nyomja majd tovább a tipikus nullintelligenciás cikkeit, a cigányozást meg a zsidózást, holott ők sem tudnak semmit... Valószínűleg ezen az oldalon is ez lesz...

Még valami, azt a rendőri pontatlan fogalmazást meg ne akarjuk már bizonyítékként használni...


2011. jan. 16. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
Persze kirúgnák...aha, abból olyan botrány lenne hogy még.
2011. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

Részvétem a lányok családjának :(


Szerintem egyébként teljesen felesleges találgatnotok, látom nem is juttok közös nevezőre, a lényegen sajnos nem lehet már változtatni :( Elképesztő, hogy ilyen ma megtörténhet :(

2011. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:

A cigányok velünk együtt érkeztek ebbe az országba, velünk együtt védték meg és tették ilyen széppé. :D



http://www.youtube.com/watch?v=rrPy9w5dYvQ&feature=related

2011. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

"Sokan közelállnak az igazsághoz.Hát akkor egy kis biztos információ ami valószínű nem így fog lejönni a hírekben(mert ugye nem szép dolog cigányozni).Egy roma társaság egyik tagja leszúrta az egyik lányt,a másik kettőt pedig eltaposták miközben rohantak kifele.És honnan tudom hogy így volt?Én voltam az egyik mentős szolgálatban."



Épp ezt írtam le két oldallal korábban.

2011. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:

Érdekes módon a rendőröket késeléshez riasztották, mindenkinek azt mondták, hogy késelés történt, mindenkit kitereltek,és több óráig nem engedtem vissza...


És valami a tömeget elindította...


Nem értem miért kell védeni a cigányokat. Bezzeg, mikor ölték őket, folyamatosan mutogatták a TV-ben az összeset, és sajnálni kellett őket. Pedig ott 3x annyi halt meg, mint most több, mint 1 év alatt.

2011. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim válasza:
91%
Én nagyon sajnálom, hogy manapság ilyen dolgok történnek, de ez nem az egyedüli eset, csak a többi balesetből nem csinálnak botrányt, nem látod a híradóban. Nem tudom, hogy a lányokkal mi történt, de abból amit levettem valakit megszúrtak és a lányokat eltaposták, az is lehet hogy nem a lányokat szúrták meg, hanem valaki mást. De ha valóban nem történt késelés,miért törölték az egyik közösségi oldalon a kommenteket? Elegem van, hogy mindenki a MÉDIA TÖRVÉNYRE fogja a dolgot, amikor azt sem tudja mi az. Én sem tudtam de utánanéztem, és én speciel örülök, hogy a 9 éves húgomnak nem feltétlenül kell 7kor a VALÓ VILÁG borzalmait látnia. Azért nem mondják el mi történt, mert ha kiderül, hogy romák voltak a tettesek (elképzelhető), akkor megindul a romák elleni kampány, ami már így is elkezdődött, pedig nincs is tettes. MINDEN KORMÁNY ELTITKOL DOLGOKAT, de ettől a média törvény nem feltétlen rossz/nem mindenről az tehet! Inkább tanulnátok, minthogy olyan dolgot szidtok, amiről semmit se tudtok! Sajnálom a lányokat
2011. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
100%
Én csak zárójelben jegyezném meg, hogy az új médiatörvény előtt SEM mondták a tévében, ha egy bűncselekmény elkövetője cigány volt. Nem az új médiatörvényt szeretném ezzel védeni, mert nekem sem tetszik, de ez a gyakorlat korábban is fennált, nem újkeletű dolog.
2011. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:

már az összes többi hasonoló kérdésbe leírtam a véleményem. röviden ide is: késelés lehetett, de akkor is meghalnak, ha "szimplán" csak a tömeghisztéria miatt elkezdenek menekülni az emberek!

az a facebookos magyargyűlölő komment, pedig kiderült, hogy hamis adatlap, hamis képpel írta valaki, csakhogy hergelje a népet! sikerült! Mindazonáltal én nem zárom ki a gyilkosság tényét! az orvosszakértői vélemények is kicsit furcsák, továbbá pintérék már kitalálták, hogy drogozott és megfulladt! na neeee

amúgy a médiatörvénynek ehhez nem sok köze van, de mindegy!

ilyen helyzetben nyilván sok ellentmondás születik!

Nyugodjanak békében!

2011. jan. 17. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:

" továbbá pintérék már kitalálták, hogy drogozott és megfulladt! na neeee "


Simán elképzelhető, hogy a kábítószer miatt megfullad valaki, főleg egy tömeghisztéria idején. Azért kíváncsi lennék, hogy a fészbukkos igazságharcosok közül, akik a helyet okolják, hányan léptek rá az áldozatokra.... Remélem a bűntudat azért bennük van, hogy mégiscsak ők taposták halálra, nem a kormány.

2011. jan. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:

,,Elegem van, hogy mindenki a MÉDIA TÖRVÉNYRE fogja a dolgot, amikor azt sem tudja mi az. Én sem tudtam de utánanéztem, és én speciel örülök, hogy a 9 éves húgomnak nem feltétlenül kell 7kor a VALÓ VILÁG borzalmait látnia. "


Nálatok nincs távkapcsoló? Ekkora demagóg baromságot!

2011. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!