Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok arra, hogy...

Büszkék vagytok arra, hogy magyarnak születtetek?

Figyelt kérdés
Félretéve a mindennapok keserűségeit és a politikai vitákat, büszkén vállaljátok, pl. külföldön h. "I'm from Hungary"?
2011. jan. 24. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
100%

Hogy folytassam ezt a születéses monológot:egyik csaj akit ismerek teljesen oda van Harry meg William hercegért.Én egyszer megkérdeztem tőle:"mond csak mit tettek ezek hogy így odavagy értük-csakhogy tudjam mivel lehet neked imponálni."Erre ő" hát mégiscsak ők Nagy-Britannia hercegei ez mindent elmond."

Én folytatom azzal hogy"jó-jó odáig értem hogy klassz helyre születtek de ténylegesen mit tettek le az asztalra ami hétköznapi embernek nem sikerült?"

Erre hápogott egy sort és leintett hogy ne izéljem már az okoskodó kérdéseimmel

2011. jan. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
88%

úgy gondolom, hogy aki annyira "magyarkodik" és olyan büszke a hazára annak nincsenek itt megélhetési gondjai,..

gondoljuk végig: ebben az országban olyan magyarok élnek, akiknek már az ük ük ük ük ük szüleik is magyarok voltak, ma mindig éjt nap alá téve legálisan dolgozik és ezután pedig fizetése 50 %-át leadózza, utána még egy rohadt kenyérért is adózik és végülmarad a fizetés 10 százaléka az embernek és kaphatsz ha jól élsz egy 20 négyzetméteres lyukat egy romos szar házban-----így él a magyarok nagyrésze és ezeket az embereket itt semmibe se nézik és éppen ezért nem vagyok büszke a hazámra---

ÉN BESZÉLEK NÉMETÜL ÉS ANGOLUL IS MÉGIS ITT MARADOK AZÉRT, HOGY EZ AZ ORSZÁG HÁTHA JAVUL MAJD de mindig ha külföldön járok mesélek angoloknak, osztrákoknak arról, hogy itt magyarban mekkora a nyomor és megdöbbenéssel hallgatják a történeteimet arról, hogy nyomorog egy adófizető

nyugaton a bevándorló négerek nyomorognak tán, de egy igazi dolgozó franciának minden megvan


könnyű magyarkodni a Budai-hegyekből és Csopakról a villából a büdös oligarchának!!!!!!

2011. jan. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
49%

Büszke vagyok de :


kíváncsi lennék , hogy a velem együtt oly büszke többi Magyar mit fog szólni ha pl. : április 15-én lejár a kilakoltatási moratórium és 1,2 millió ( nem tévedés !!!) honfitársunkat akarja kirakni a bankok seggét nyaló kormány az utcára? Na ? Ezek után is olyan büszkén mondanád külföldön , hogy :"I'm from Hungary" ???

2011. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 szamóca. ***** válasza:
57%

vigasztalja őket hogy volt egy csodaszarvasunk, érted. kár hogy nem lehet megenni és takarótcsinálni belőle ugyan, de a hídalatt is szép az élet ha magyar vagy nemde?

lehet gyakorolni a kultúráánkat, csak késsel villával érdekes a kukából enni deee azért hálistennek tényleg szép.

2011. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
90%
Amerikában pl. van egy olyan törvény cikkej, hogy : Minden amerikai állampolgárnak joga van a lakhatáshoz! Ergo: nem lakhat az utcán! Persze vannak akik ott laknak, de azok sem azért, mert nem lenne hol!!!
2011. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 Dick Esmen ***** válasza:
60%
Vajon olyan ember aki nem?Jó,a politikára én se vagyok büszke de attól még a magyarságomra mért ne lennék?
2011. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
72%

Olyanra nem lehetek büszke, aminek a megvalósításáért nem tettem semmit. Az, hogy megszülettem, és történetesen pont ide, nem az én érdemem.

Büszke vagyok azokra az emberekre, akik tetteikkel előbbre vitték az emberiséget, legyen az akár Gábor Dénes a holográfiával, akár Batthány-Strattmann László a szegényeknek biztosított ingyenes szemészeti kezeléssel (szállítással együtt), akár az a takarítónéni, aki anyut, amikor velem volt terhes, egy mandulagyulladással bejuttatott a főorvoshoz, mert másképp nem sikerült volna, és máshol félrekezelték, és még folytathatnám a sort. Hasonlóra törekszem én is, mint ezek az emberek, hogy mások segítségére lehessek akár kicsiben, akár nagyban egyszer.

De ők tetteikkel érdemelték ki mindezt, és joggal lehetünk büszkék rájuk.

Viszont bármelyikünk ugyanúgy születhetett volna akár Koreába, Etiópiába is, nem a mi döntésünk (és nem bizonyították még a reinkarnációs elméletet), erre nem lehetünk büszkék, mert nem tettünk érte semmit.

2011. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 szamóca. ***** válasza:
19%
látom a felmerült kérdéseket egyetlen büszke magyar sem tudja megválaszolni, de a lepontozás az megy. (középeuropai mentalitás megvan? mikor nem ismerjük el hogy a másik félnek is van valami igazság a mondanivalójában, inkább agresszívan reagálnunk? megám :))) )
2011. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
42%
Semmi baj, Szamóca, gondolkodó emberből mindig kevesebb volt, mint csordaszelleműekből, mert az agymunka nem kényelmes (erre egy - lehet, hogy volt - kolléganőm is példa, át akar menni másik szakra tanulni, mert ahol most tanul, ott 2 nyelvvizsga kell, ahhoz meg ő túl kényelmes, inkább a könnyebb utat választja). :-)
2011. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:

szamóca és a többi hasonló véleményű!

Sopronis reklám megvan? De nem csak az, youtube-on van egy video, amin magyar találmányokat mutatnak be....Titeket nem tölt el büszkeség amikor ezt látjátok?

2011. jan. 25. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!