Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok arra, hogy...

Büszkék vagytok arra, hogy magyarnak születtetek?

Figyelt kérdés
Félretéve a mindennapok keserűségeit és a politikai vitákat, büszkén vállaljátok, pl. külföldön h. "I'm from Hungary"?
2011. jan. 24. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
73%

nem.

szívesebben lennék német.

2011. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
58%

szamóca. válasza:


Kedves szamóca, szívből sajnálom hogy nem afrika, india, észak amerika nyomornegyedeibe születtél. Akkor talán szebbnek látnád az amúgy jelenleg nem túl fényes országunkat de mégiscsak elfogadható gazdasági és életszínvonali helyzetünket. És igen én mindenhol büszkén mondom hogy magyar vagyok!

2011. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 Fémfaház ***** válasza:
igen, a világ sok mindent köszönhet nekünk főleg Európa
2011. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 szamóca. ***** válasza:
51%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:09


hoyg te milyen kis édes vagy, hát köszi a jókívánságokat:D

mellesleg jegyzem meg, hogy attól hogy az etióp gyerek gyorsabban hal éhen még itt is megeshet ilyen. nyilván nekik rosszabb, de ilyet nem is írtam. attól hogy nekik szarabb még nekünk se épp csodálatos. és most nem magamról beszélek, nekem van a fejem felett tető és van mit ennem. ettől még ez sem tökéletes, de ne erről beszéljünk. szerinted csak a milliós nagyságrendű halálozási arány számít? régen rossz. ne forgasd ki a szavaim, és ne keress olyan hibát ami nincs benne. támadj olyan pontot, amit lehet. van olyan is, de amíg nem látod elég tisztán hogy mit is akartam kommunikálni nektek addig ne szólj be =)

mellesleg a többi krédés még midnig nyitva van.

2011. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
Azért azt ne feledjük hogy aki 3.világbeli helyre születik annak a nyomor a normális,mert nincs összehasonlítási alapja.Mi is csak a saját viszonylag kicsi környezetünkben érzékeljük a különbségeket.Járjuk a várost:"jé ott egy villa,egy limunzin parkol..de jó nekik." meg"jé micsoda lerobbant panelrengeteg..hát nem laknék itt" kb ennyit érzékelünk és gondoljuk hogy ha a limuzinos és a panelproli közt ekkora különbség van akkor milyen rossz lehet az ismeretterjesztő filmben látott dzsungellakóknak,de igazából azoknak vajmi kevés fogalmuk van arról hogy ityeg a fityeg tőlük több ezer km-rel északra
2011. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim válasza:
58%
Büszke vagyok rá, h magyar vagyok. Sok feltalálónk, jó szakemberünk, szép tájunk, stb. van. Sokat jártam / járok külföldön, de mindig melegséggel tölt L, ha hazajövök, akármekkora sz@r is legyen itthon. Ezt dobta a gép, de nem bánom. Az ember ne tagadja meg az identitását. Különben is mag
2011. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A magyarság nem politika vagy gazdasági helyzet kérdése. (Csak azért, mert mindenki erre hegyezi ki.)

Milyen gondolkodás már az, hogy "nem vagyok büszke, mert a szegénység, meg a politika, meg stb." !?

Aki így gondolkodik, az a szüleit is azért szereti, a családjára is csak akkor büszke, ha jó életszínvonalat biztosít neki?? (Mert ugyebár családba is születünk és nem csak egy nemzetbe... Akkor jöhet a duma, hogy "Csóró a család, nem vagyok rájuk büszke és nem szeretem őket, inkább lennék a gazdag Kovácsék gyereke!"?)

A hazaszeretet és a magyarságtudat nem pénzkérdés!!

2011. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan dolgokra nem lehetünk büszkék, amiket "csak úgy" kaptunk. Nem vagyunk jobbak, sem rosszabbak a franciáknál, angoloknál, etiópoknál és a többi népnél. Az ember arra lehet büszke, amit ő maga ért el - és a nemzetiség nem ilyen dolog.
2011. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 Fémfaház ***** válasza:
Hát pedig ilyen dolog, mivel őseink nagy dolgokat értek el és az ő vérük van bennünk, az ők génjeit örököltük...
2011. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:

"Hát pedig ilyen dolog, mivel őseink nagy dolgokat értek el és az ő vérük van bennünk, az ők génjeit örököltük..."


És akkor? A sok rossz politikus is mind őseink vérét örökölte...

2011. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!