Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbánta az aki a FIDESZRE...

Hefldfl jfajfldsj kérdése:

Megbánta az aki a FIDESZRE szavazott a választásokkor?

Figyelt kérdés
Szerintem megint hülyeséget csináltatok!
2011. márc. 20. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
62%
Nem bántam meg, konzervatív keresztény demokrata értékeket képviselnek, és ennek megfelelően kormányoznak is. Médiatörvény? Szerintem nem elég szigorú. Nyugdíj? Valahonnan kell a pénz, inkább az ország használja, mint a külföldi befektetők. A média meg felfúj mindent. Azt nem értem inkább, hogy miért szavazott bárki LMP-re? Ők mit képviselnek tulajdonképpen?
2011. márc. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
41%

Az ország használja???? Orbánék használják! Isteneeeeem....

"Nem bántam meg, konzervatív keresztény demokrata értékeket képviselnek, és ennek megfelelően kormányoznak is."

na b+, ha ez a keresztény-konzervatív értékrend és politika, akkor inkább temessenek el élve...

2011. márc. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
52%

Ez a válasz 50%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:38



Azt soha ne feledd hogy pont a fidesz kezdte el a privatizációt és az ország eladását !!

2011. márc. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
60%

Nem a fideszre szavaztam, hanem az LMP-re. Tudtam, hogy semmi esélyük, de sem a fidesznek, sem az mszp-nek, sem a jobbiknak nem voltam hajlandó szavazatot adni.


Egyik válaszolónak, aki szerint az elmúlt 8 évet akarják helyreállítani:

Mégis mivel? Liszt Ferenc repülőtérrel? Elvis térrel? pálinkafőzéssel? sokkal több ilyen jellegű rendelkezés született. Ezeknek semmi értelmük.

2011. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
37%

01:24:"ha ez a keresztény-konzervatív értékrend és politika, akkor inkább temessenek el élve"


- mi a kedvenc virágod? viszem.


Kérdező: azon kívűl, hogy orbánfóbiásoknak jó melegágy, mi az, ami a lmp -ben a hazának jó?

2011. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:
Most őszintén, ha a fidesz van hatalmon fujjogtok, ha az mszp fujjogtok, mi a faszom jó nektek akkor?? nyílván azért szavaztam az lmp-re mert ők nem kizsákmányolni akarják ezt az országot! ne legyetek már ennyire vakok az Istenért!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 21. 09:46
 27/86 anonim ***** válasza:
41%
Én csak arra emlékszem, hogy 2002-ig folyamatos volt a gazdasági növekedés, a régió élén jártunk. Nekem ennyi elég volt, hogy 2006-ban és 2010-ben is megfelelően szavazzak.
2011. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
56%

9:46KérdezŐ. ne beszélj csúnyán, mert aki csúnyán beszél, annak biztosan nincs igaza.

Nemcsak kocsmatöltelékek olvasnak itt, hanem lányok is, illetlen vagy

Volt a családban, aki lmp re szavazott - de én nem láttam semmit, amit mint politikai erő képviselnek, mi benne a jó?

úgy tűnik, csak olyan mint a centrum álpárt volt: arra született, hogy megossza a nemzetet- hogy amíg marakodnak széthordják az országot, mint a csáki szalmáját.

2011. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 A kérdező kommentje:
szerintem meg pont h a fidesz húzza szét az országot.
2011. márc. 21. 10:08
 30/86 anonim ***** válasza:
49%

Ha véleményt alkotsz, javaslom, hogy először tájékozódj (lehetőleg ne csak egyoldalúan), elemezz, mérlegelj, és ne csupán zsigerből ítélkezz. A Fidesz erre épített: a választást így vesztette el az MSZP. (Nem értük kár, hanem az országért.)

Ha szeretnél választ kapni,akkor nézd meg a honlapjukat.

Abból is ez vág ide leginkább.


[link]


kiemelném sok közül a korrupcióellenes programjukat (míg minden más párt maximum odáig jutott, hogy felelősségre vonják a szocikat, az LMP ezen túl arra is javaslatot tett, hogy a további visszaélések lehetőségét megelőzzék, a korrupciót, a kartelezést visszaszorítsák, a gazdaságot átláthatóbbá tegyék. Megjegyzem, pont ellenkező irányba haladunk. Ez csak egy a sok terület közül.

Az LMP nem csak fikáz, hanem konkrét ésszerű javaslatokat is letesz az asztalra, aminek szinte mindegyikét a Fidesz gondolkodás nélkül lesöpri.

Konkrét példa kérsz!?


[link]


Persze arra is volt példa, hogy a Fidesz LMP-s javaslatot sajátjaként terjesztette elő, és fogadta el. :)

2011. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!