Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbánta az aki a FIDESZRE...

Hefldfl jfajfldsj kérdése:

Megbánta az aki a FIDESZRE szavazott a választásokkor?

Figyelt kérdés
Szerintem megint hülyeséget csináltatok!
2011. márc. 20. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
43%
"fordított eset utoljára mikor történt meg? mert szerintem soha" Ez így ködevés. Ja és szerintem nagyon kevés Jobbikos van, aki bármikor is felpontozna egy saját véleményétől eltérő választ. Ha te kivétel vagy, örülök neki.
2011. márc. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
58%

"ert okosnak gondoltam a válaszát! fordított eset utoljára mikor történt meg? mert szerintem soha. igen, erősen Jobbik-szimpatizáns vagyok, nemzeti érzelmű, utálom a cigányBŰNÖZÉST, a zsidóBŰNÖZÉST, azokat akik kilopják az országot (párttól függetlenül), a gazdag liberálisokat (vallástól függetlenül, az már más kérdés, hogy a legtöbb zsidó), de amúgy a liberálisokat is általában, a média által hipnotizáltakat. egyik legjobb haverom félig cigány, lánybarátom zsidó, füvet szívok havi szinten, skinre borotváltam a hajam és nemzeti pólókat hordok. és én nem látok ellentmondásokat. üdv"


Na ha te nem látom mindebben az ellentmondásokat, akkor csak gratulálni tudok. Tudtommal egy nemzeti érzelmű: józan gondolkodású, törvényt, erkölcsi normákat tisztelő állampolgár. Te egyik sem vagy. Az elég gyenge érv, hogy aki gazdag, az rögtön zsidó is. Innentől kezdve nincs nagyon miről vitázni. Megette a kuruc az agyad, ez van.

2011. márc. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
76%

Sverdans:


Magyar állampolgári lakos - Magyar ember


Azért van különbség ;)

2011. márc. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
43%

"Azért van különbség ;)"

Ez most hogy jön ide? magyar állampolgári? tudsz te magyarul? bírom, mikor ti nagymagyarok még fogalmazni sem tudtok!

2011. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:37"

Te valami fizetett fikázó vagy? Hogy jön ez ide?

2011. márc. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
100%

Leiah! 23:15

Az a gond, hogy annak ellenér, hogy bár tudsz értelmesen fogalmazni, sok tényt felett elsiklasz az érveléseid során.

Szidod a Bokros-csomagot (én is sok rosszat látok benne, mert sok intézkedését nem tartottam igazságosnak, másokat meg kiválthatónak tartottam volna egyéb intézkedésekkel) de végül is ez hozta versenyképes állapotba Magyarországot, így tudott utána "dőzsölni" a Fidesz, ennek alapján arathatta a babérokat a statisztikákban.

A 100 napos esztelen költekezést, amiről meg írsz a Fidesz is megszavazta!!! Szelektív a memóriád, és manipulatív az írásod. Ha tények, hát tények: egyedül az MDF szavazott a 100 napos program ellen.

2011. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megbántam. Mai eszemmel el sem mennék a szavazásra!!
2011. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:

Üdv:)

Emlékszik még valaki a fidesz pozsonyi kirohanására?

2011. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:

"Emlékszik még valaki a fidesz pozsonyi kirohanására?"


Nem

2011. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:

Kár

ez már jó 20 éve történt

kb

2011. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!