Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbánta az aki a FIDESZRE...

Hefldfl jfajfldsj kérdése:

Megbánta az aki a FIDESZRE szavazott a választásokkor?

Figyelt kérdés
Szerintem megint hülyeséget csináltatok!
2011. márc. 20. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
43%

"Nem bántam meg, hozzák amit vártam."


Akkor ugye lassacskán elérkezik annak is az ideje, amikor az általuk a magyar népnek okozott károkat megtéríted?

2011. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen nem. Így lesz lehetőségük a fiataloknak is arra hogy dolgozhassanak. Őmiattuk nem bántam meg, nekem mindegy ki kormányoz, az én eddigi munkám nem kevés gyümölcsét már senki nem veheti el, de nekik még fontos a jövő. Bár a jobbikot nem szívesen látnám az ország élén, mert még elvennék amit a tudásommal megalkottam, hisz nekik a gazdag emberek alapból bűnözők, mint ahogy a cigányok és a külföldiek is.
2011. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
55%

a Jobbik túl szélsőséges? ez egyben röhejes és nagyon sértő. csak a totál elvakultak mondják ezt a betanult minta-szöveget. PÉLDÁT KÉREK, MIBEN NYILVÁNUL MEG A SZÉLSŐSÉG A JOBBIKNÁL!! szerintem pont az a szélsőség, amit a többi párt csinál. csak egy egyszerű, mintapéldát mondok: legyen adott egy település, mondjuk 50%-os cigánysággal, akik nyomorban élnek, és ezért mindegyik bűnöző. lopnak, kirabolnak majd megölnek pár idős, magatehetetlen (magyar) embert, de a rendőrség gyakorlatilag szinte semmit nem tesz ez ellen, sokszori felszólításra(helyi magyar lakosság által) sem, mondván pl, hogy nincs elég egység. ekkor megelégelik ezt, odahívják a betyárokat vagy a gárdát, akik mindössze annyit tesznek, hogy végigmennek 1x-2x az utcán, és kísérgetik a magyarokat, nehogy megtámadják őket a cigányok. erre viszont százszámra mozgósítanak minden elérhető egységet a rendőrök, kommandósokat küldenek ki, stb., gárdisták tucatjait tartóztatják le.


én így látom a helyzetet, és ezzel nem hiszem, hogy sok lmp-s vitába tudna szállni. azért sok szerencsét a rásszistázáshoz, ha már más nem megy..

2011. márc. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
39%
ui.: még annyit hozzátennék, hogy pont az lmp-sek pl. azok, akik zsigerből utálják a "jobbikistákat", "gyűlölködőket", "szkinhedeket", "rasszista fasisztanáci kukagyújtogató csőcseléket". és még mi vagyunk a gyűlölködők. épp kb 1 perce adtam 2 zöldet is 2 lmp-s válaszolónak, mert okosnak gondoltam a válaszát! fordított eset utoljára mikor történt meg? mert szerintem soha. igen, erősen Jobbik-szimpatizáns vagyok, nemzeti érzelmű, utálom a cigányBŰNÖZÉST, a zsidóBŰNÖZÉST, azokat akik kilopják az országot (párttól függetlenül), a gazdag liberálisokat (vallástól függetlenül, az már más kérdés, hogy a legtöbb zsidó), de amúgy a liberálisokat is általában, a média által hipnotizáltakat. egyik legjobb haverom félig cigány, lánybarátom zsidó, füvet szívok havi szinten, skinre borotváltam a hajam és nemzeti pólókat hordok. és én nem látok ellentmondásokat. üdv
2011. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
75%
Nem megmondtam? Gazdag egyenlő rohadt zsidó. Én is egy mocskos alak volnék a te szemedben, akit le kellene lőni, pedig csak egy komoly tudással bíró ember vagyok, és ez nem attól függ hogy kinek mi a származása. De te füvezel, kopasz vagy, hülyén öltözöl, mégis te vagy a valaki, az igaz magyar. De jó hogy nem sokan vagytok. Remélhetőleg teljesen elfogytok idővel. Az iménti Fideszes reagáló.
2011. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
44%

A Fideszre szavaztam és nem bántam meg.


Túlságosan sokszor, és túlságosan sok helyen vitáztam már különböző, névtelen fórumozókkal a Fidesz politikájáról, általában mégis hiába sorolok tényeket, hiába támasztom alá az érveimet dokumentumokkal, hiteles adatokkal, kimutatásokkal, linkekkel (és nem jobboldali hírportálok linkjeivel, hanem általában függetlennek mondott blogokkal, hírportálokkal), a Fidesz-ellenzők lelkesedése nem apad, és minden, érvekkel elkergetett hőbörgő helyére száz másik jut, akinek újból és újból magyarázhat, bizonyíthat az ember.


Tanulság csak egy van: mindent meg lehet magyarázni, és mindent félre lehet értelmezni. Lehet mindenben a rossz szándékot feltételezni, és lehet rettegni az eljövendő Orbán-diktatúrától is, ha valakinek ez a szíve vágya. Aki objektív akar lenni, az úgy is szükségszerűen kételkedik, utánajár, olvas, tájékozódik (és nem csak egyetlen hírportálról, hanem időnként átolvas a másik oldal portáljaira is) aki meg pártszimpátia alapján ítél, annak úgy is mindegy. Akár a fociban. Mindegy, melyik csapat játszik jobban, úgy is csak az lehet a király, akinek mi drukkolunk. Ha meg mégsem, akkor még mindig szét lehet verni a másik szurkolótábor képét...


Éppen ezért azt mondom: aki máris elfelejtette, mi történt itt az elmúlt 8 évben, annak hiába is beszélnék. Aki szerint az MSZP osztogató-megszorító "gazdaságpolitikája" viszi előre az országot (lásd: imádott-gyűlölt Bokros-csomag, majd rá pár évre az ész nélkül osztogató 100 napos terv) szemben egy hosszú távra tervező, minden lépés következményével előre számoló gazdaságpolitikával, annak javaslom, üljön vissza még pár évre az iskolapadba, és tanuljon meg számolni, esetleg keressen vissza gazdasági adatokat 20 évre visszamenőleg, és csodálkozzon rá, hogy hogyan volt képes a Fidesz egyetlen megszorító csomag után 4 évig stabil fellendülést produkálni, miközben a Bajnai-csomag gyakorlatilag semmire sem volt jó, pedig ugyanarra az elvre épült, mint a Bokros-csomag. Aki szerint rendben van az, hogy az ország inkább egyre nagyobb adósságot görgessen maga előtt, semmint végrehajtson ésszerűsítéseket, és "a szegények kilátástalan helyzetén" vinnyog, azt emlékeztetném Bajnaira, és az ő megszorító politikájára (aminek egyébként nem a gazdaság talpra állítása volt a célja, ellentétben a Széll Kálmán tervvel, csupán az, hogy továbbra is képesek legyünk kiköhögni az IMF-nek a kamatokat, és kihúzzuk a választásokig összeomlás nélkül, és amelynek esze ágában nem lett volna pl. megadóztatni a szent bankszektort).

2011. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
azt írtam, gazdag liberális. a rohadt zsidót te mondtad nem én. havonta-kéthavonta elszívok egy cigit, ezzel azt akartam érzékeltetni, "van átmenet". és tar vagyok, nem kopasz, te "rohadt zsidó", hogy még idézzek tőled :)
2011. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
"gazdag liberálisokat (vallástól függetlenül, az már más kérdés, hogy a legtöbb zsidó)," Bocs, csak szimplán zsidóztál, a rohadt tényleg nem volt ott. De ha csak a Kóka, Kuncze féle emberekre gondoltál, akkor igazat adok neked.
2011. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
61%
ez egy kamu zsidó párt Lehet más a politika, egyáltalán, hogy lehetne sikereket is elérnie ennek a pártnak hogyha még maguk se tudják " Lehet más :D :D " szdsz klón párt, meg egy vicc fogadok, hogy a szavazatok 80% abból jött, hogy " Én nem szavazok senkire mert mindegyik rossz, legyen az LMP akkor mert az úgyse nyer " na tessék adtatok nekik 5%-ot azt ujjonganak ott.. "
2011. márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:

"PÉLDÁT KÉREK, MIBEN NYILVÁNUL MEG A SZÉLSŐSÉG A JOBBIKNÁL!"

Mindenben

Agresszív, politikába nem való stílussal űzik a megélhetési politikusok életmódját.

Az LMP az, aki utálja a blabla...: miért kéne szeretnie a gyűlölködőket? A tolerancia nem azt jelenti, hogy mindent feltétel nélkül tolerálok! A gyűlölködést meg pláne nem.

2011. márc. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!