Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbánta az aki a FIDESZRE...

Hefldfl jfajfldsj kérdése:

Megbánta az aki a FIDESZRE szavazott a választásokkor?

Figyelt kérdés
Szerintem megint hülyeséget csináltatok!
2011. márc. 20. 19:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
37%
Az LMP sohasem falazott a pedofil embereknek, vagy más bűnözőknek, most sem teszi. Ebben különbözik a többi párttól. Nem használja semmilyen tekintélyét hatalmát az ügy elsumákolására. Amennyiben bárkinek tudomása van ilyen ügyről, állampolgári kötelessége azonnal feljelentést tenni, különben bűnrészes vagy cinkos. Ha csak azt tudja mondani valaki, hogy valakitől azt hallottam, aki szintén valakinek a valakijétől hallotta... az nem információ. Talán emlékeztek arra, hogy Magyarországon a Fidesz vezette be a sugdolózós kampányt 2002-ben ("megbízható forrásból tudom, hogy ha az MSZP nyer, akkor 30%-kal felemelik a gáz árát, stb-) Ez is ilyen, csak nagyban.
2011. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
56%

Én nem szavaztam senkire és ezután sem fogok

AZ A BAJ A POLITIKUSOKKAL HOGY IDŐSZAKOS AMNÉZIÁBA SZANVEDNEK választások előtt igérgetnek és amikor már a tronon csücsülnek akkor már LE VAGYUNK SZRVA.

2011. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
51%

"Én csak arra emlékszem, hogy 2002-ig folyamatos volt a gazdasági növekedés, a régió élén jártunk. Nekem ennyi elég volt, hogy 2006-ban és 2010-ben is megfelelően szavazzak"

Azért ne felejtsük el, hogy ezt a növekvést az MSZP tette lehetővé mégpedig a Fidesz által is szidott Bokros-csomaggal." Hangsúlyozom, nem dicsőítem és nem is mentem fel sem az MSZP-t, sem magát a csomagot, mert valóban sok mindent lehetett volna másképp, de legyünk tárgyilagosak: az ország versenyképességét ez segítette elő, akár mit is sulykolt a jobboldali sajtó.

2011. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
27%
Nem bántam meg, hozzák amit vártam.
2011. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
73%

Igen megbántam, nagy marha voltam!

Mert:

- miután a hátamon (mint a nép) felkapaszkodtak a hatalomba, rögtön le is lettem sz#rva,

- Lázár Jancsika pedig megmondta, hogy senki vagyok,

- a főnököm megmondta, hogy a bérkiegészítést a Fidesztől kérjem,

- már azt sem tudom, hogy milyen magyar vagyok (bevezethetnék a magyar magyar igazolványt és akkor rögtön lenne önbizalmam),

- és roppant idegesít, hogy vissza akarják hozni a szocializmus causescui orbánista diktatúráját.


Röviden csak ennyit, de már szedem a nyugikat.

2011. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
67%

Úgy látszik hogy csak politizálni kell és a % ék már megy lefele :DDD

tetszik

2011. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
69%

"Úgy látszik hogy csak politizálni kell és a % ék már megy lefelé. :D"

Igen, mert megy a reflex. A válaszok minősítését összetévesztik a politikai egyetértéssel.

2011. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
72%
mit lehet lepontozni a 15:10-en ? Nem bánta meg és kész. Mint ahogy senkitől sem hallottam, hogy megbánta volna, akire szavazott : ))) (aki itt sopánkodik,hogy szánom-bánom:hazudik Ponty
2011. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
52%

cicege köszönöm, megkaptam:

Még egy kicsit várni kell, hogy nagyobb marhaságokat csináljanak. Ha most Orbán nem váltja le az elnökünket (mint felfüggesztett börtön tölteléket) akkor nagyon nagy melléfogást csinál. Hiszen erről az emberről kellene a példát venni és nekem olyan üzenete van, hogy a Fidesz azokat támogatja(ta), akik a múlt rendszerből megmaradt vétkező kommunisták.

Nektek akkor lesz igazatok és sikeretek, ha minden olyan disznóságot napvilágra hoztok és telekürtölitek a sajtót (ameddig nem lesz cenzúra) amit most akar a Fidesz még elkövetni a nép rovására.

Amiért még várnotok kell, az az, hogy feltétel nélkül hívő fideszesek kijózanodjanak! Akkor lehet az élére állni az "Orbán takarodj" mozgalomnak, amikor a parlament előtt már tömeg lesz.

2011. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen meg.
2011. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!