Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagy a magyarságodra,...

Büszke vagy a magyarságodra, szereted az országod?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 17:57
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
70%
Ausztriaban születtem es halas vagyok az istennek,hogy magyarnak születtem!Szegeny orszagunk van,de az en anyanyelvem a legnehezebb/legszebb es nekünk van a legjobb törtenelmünk az egesz vilagon!Igen büszke vagyok es nem cserelnek senkivel sem !
2012. ápr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
85%

„evans válasza: a múltunkra büszke vagyok a jelenünkre annál kevésbé!”


Ezzel én is így vagyok. Nagyon békés volt a rendszerváltás, annyit is ér. Ez a fajta hitvány politika az emberek vakítására és megosztására alapoz. Nem egy rendszerként működik az ország, nincs semmiféle értelmes célkitűzés, teljesen kiszámíthatatlan a politika, azt leszámítva hogy hasznos dologra nem igen képes. Csak a nagy pangás van, poshad az egész.

2012. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
18%
Nem szoktam vele foglalkozni egy országot pedig nem lehet szeretni. Egyet sem. A kultúráját, egyes elemeit, de egy teljes országot logikailag kizárt.
2012. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim válasza:
27%
nem és nem
2012. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
84%
Igen és igen. :))
2012. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
86%
Nagy baj, ha valaki magyarként valamelyikre is nemmel válaszolna. Nekem a válasz igen, igen.
2012. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Sokan az aktuálpolitika miatt érzik úgy, hogy nem tudnak igennel válaszolni, mert ebben nyilvánul meg az, hogy mennyire elítélik, ami az országban folyik. Pártállás nélkül.
2012. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
95%

Erre csak annyit tudok mondani, hogy ha édesanyád csúnya lenne letagadnád, vagy nem szeretnéd?

Semmibe sem nézem azokat az embereket, akiknek a saját szülőföldjük semmit sem jelent.

2012. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
84%
Igen, büszke vagyok rá, és szeretem a hazámat. Ennyi megmaradt nekünk, ezt nem vehetik el.
2012. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
90%

ma 21:25

Én természetesen nem tudnám megtagadni a szülőföldem, és pont emiatt kaptam meg már a magamét. A Muravidéken születtem, Ljubljanában nőttem fel, érzelmeim ez iránt a táj (és maga Szlovénia) iránt sokkal erősebbek, mint Magyarország iránt, ahova már felnőttként költöztem. Ha hazatérek és meglátom a hegyeinket, tavainkat, szép kis városkáinkat, akkor elöntenek az érzelmek, akár magyar, akár szlovén, akár olasz terület. Magyarország iránt nem tudok így érezni. A férjem a Balaton iránt érez így.:-)

De a magyarságomra büszke vagyok, a családomra pláne, amiért idegen környezetben is megőrizték, pedig minket még elnyomni sem akartak.

Nekem nehéz definiálni, melyik a hazám.

2012. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!